Само приятели?

  • 4 144
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 153
Не ти трябва за нищо, повярвай ми...чиста загуба на време и емоции.

# 61
  • Мнения: 5 376
Авторке, аз не мога да си представя как някой мъж ми казва, че иска да сме само приятели, да обсъжда с мен доколко има или няма чувства към друга жена, и аз да продължавам да го виждам като потенциален партньор.
Може да съм пропуснала ако си писала вече, но на колко години си? Да не би това да ти е първото по-сериозно влюбване?

Не стават по този начин нещата, ни-ко-га.

# 62
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 049
E нищо странно няма в това приятели да си говорят за личния си живот с други хора, както и няма нищо странно в това такова близко приятелство да прерасне в стабилна връзка. Но както е разказана цялата история досега сюжетът не клони натам. Аз обаче оптимистично включвам и едни 20% теоретична възможност за неочакван край, но авторката си знае най-добре иска ли да му даде този шанс или не. Да иде да и гледат на карти някъде, по-точен отговор от това няма.

# 63
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Най-точният отговор, той й го е дал вече, няма нужда да рови повече. Три години никакво развитие, само приятели... достатъчно точно и ясно е, за да продължи напред.

# 64
  • Мнения: 12 759
Никой влюбен мъж не се държи, както е в описанието. Но скучаещ мъж - да. Затова и се появява само от време на време на хоризонта, защото не винаги си търси развлечение.

# 65
  • Мнения: 14 842
Въпросът е тя какво търси. И защо чак сега има проблем с неговото поведение. Три години ù е било и на нея все тая, сега изведнъж му се чуди какво-що.

Общи условия

Активация на акаунт