Само приятели?

  • 4 154
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 821
Влюбен е в бившата си, но понеже знае, че ти си влюбена, се възползва от теб. Вярвай му като ти казва, че сте просто приятели. Гони те като усети, че бягаш, точно както бившата му прави с него. С теб се чувства по-добре, но не те обича.

Била съм на твое място и е много неприятно чувство. В моя случай се отскубнах чак като се появи нов мъж на хоризонта. Но на теб ти препоръчвам и без рибаунд да продължиш напред. Нищо няма да излезе от вашата работа, освен ако и ти не се настроеш за неангажиращ секс.

# 16
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 590
Не си губи времето с този

# 17
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Авторке, подобни на вашите отношения се наричат "приятели с екстри". Не е ядрена физика... Grinning

# 18
  • Мнения: 6
Авторке, подобни на вашите отношения се наричат "приятели с екстри". Не е ядрена физика... Grinning

поне да си бях получила "екстрите" още в началото, а не чак сега Satisfied  не мисля, че това му е била целта с мен, въпреки всичко.

# 19
  • Мнения: 14 934
На 36 ще си играе с чувствата на хората, вместо да праща дете в първи клас.
Някои подготвят абитуриенти и кандидат-студенти.

А по темата, това не е приятелство. Ползва за секс, когато няма друго на хоризонта. Това с приятелството е за благозвучие. А и с тези писаници само си губите времето изключително некачествено.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 190
Много си удобна, авторке - емоционално, сексуално, всякак.
Разбирам ти надеждите и защо си стояла, но отдавна е трябвало да му кажеш "стига".

# 21
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Ергенът е на 36, това го разбрах. Авторката на колко е? Поне аз не видях.

# 22
  • Мнения: 6
Laughing
Ергенът е на 36, това го разбрах. Авторката на колко е? Поне аз не видях.

Laughing на 30 Wink

# 23
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Laughing
Ергенът е на 36, това го разбрах. Авторката на колко е? Поне аз не видях.

Laughing на 30 Wink

Щом си на 30 имаш прозорец от няколко години да се огледаш и да си поживееш. След 33 минаваш в друг параграф. Тоя щом на 36 не знае какво иска и с коя е ясен. Върти по една или две, колкото да има някоя да му пуска от време на време. След няколко години е на 40 и с утвърдени навици на стар ерген. Ако все пак го харесваш, питай го директно докога ще се размотава и после си търси друг.

# 24
  • Мнения: 14 934
Излишно упражнение да го пита. Нито ще го постави в неудобно положение, нито ще го накара внезапно да я поиска за брак и деца.

# 25
  • Мнения: 588
Това не е мъж, това за мен е несериозен и нестабилен човек без работа, с много свободно време, който си търси тръпка и удоволствие. Кажи ми следното.. така ли се оценяваш? Харесва ти да ти се подиграват и да те баламосват? Освен това той изобщо не е тук, за какви отношения говорим. Казал ти е направо че те има само за приятел, а ти търсиш причина защо това, защо онова. Утре като се появи отново, пак ще скочиш и ще се развълнуваш. Звучи гадно, знам но начина да се отървеш от такива хитреци е от раз да ги игнорираш и даже да се връщат с поредните празни обещания хич да не ги отразяваш. Достави си привилегията да ги отсяваш.

# 26
  • София
  • Мнения: 13 400
Е, той 3 г с авторката, пък с бившата. Явно и двете не близо до него. Той някъде си и чатчета.
Кой знае още колко върти, че и дали вкъщи си няма жена, може и деца.
То бива наивитет у жена на 30, ама чак толкова!

Последна редакция: пт, 02 сеп 2022, 17:37 от Fever Ray

# 27
  • София
  • Мнения: 324
Аз съм на мнение, че с човек, който живее в чужбина хич не ти трябва да се занимаваш, особено още първият път като си видяла как те разиграва. Устройва ли те изобщо по седмица/месец в годината време заедно. Няма ли да се чудиш докато е там през 80% от времето си дали не прави така и с други, както с теб.

# 28
  • София
  • Мнения: 12 818
Ти си му резервната гума в багажника. Ползва те, само когато някоя от основните се спука.

# 29
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Търсите защото си му удобна и под ръка.
Общо взето когато ти се обади или си е в страната ти си шарана с отворена уста , който е винаги свободен и на линия да му обърне нужното му внимание. Чак ти се чудя, как може да си толкова лесна.

Общи условия

Активация на акаунт