На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 42

  • 76 711
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 107
nrgmama, много благодаря за изчерпателния отговор! Hug
Ами да, объркала съм - не е rice, a Rize. Но явно съм купила точно това, което трябва. Благодаря отново!

# 31
  • Мнения: 1 864
Благодаря. Много интересна и полезна информация. Хубаво ще е да намери място в първи пост.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Тонка, в кое хотелче сте отседнали?
Моите хора искат да ходим с приспиване, пък аз не знам дори какво да търся, отделно нямам и много време за проучване. Пазарът не ми е толкова важен, повече съм за разходката и хапването.

Много благодаря за информацията за чая! Тъкмо навреме.

# 33
  • Мнения: 534
Ох Тонка толкова хубаво звучи ,че благородно ти завиждам.

# 34
  • София
  • Мнения: 23 107
Тонка, в кое хотелче сте отседнали?
Алекса, от Букинг си намерих едно хотелче Kale Rooms. Много приятно и изключително чисто, и уютно. Има и място за паркиране.

Ох, а колко ядки и сушени плодове си купихме... Момчето ни даде да опитаме от всичко. Grinning Моите хора зор и баклави да вземем, че да се подслаждаме докато сме тук. Във вторник ще отидем в Баклава хаус специално за баклавата с мляко, която ми препоръчахте.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Тонка, заведенията са в горния край на главната. Там са Осман, Айдън...
А иначе след реката заведения да искаш. Там е и квартал Караагач в който също има хубави заведения.
Освен това зад хотел RYS, има доста заведения, някои с жива музика. Там има университет и е пълно с млади хора.

# 36
  • Мнения: 35 147
Тъкмо щях да те питам дали сте опитали ядките, защото аз тези които взех от центъра са си гранясали и супер много ме е яд. Нашия магазин за ядки беше в ремонт, за жалост.

# 37
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Записвам се и Благодаря на Синара за новата тема 😊

# 38
  • София
  • Мнения: 23 107
Тонка, заведенията са в горния край на главната. Там са Осман, Айдън...
Благодаря, Лалка - ще имаме предвид. Решихме, че няма смисъм да ходим до другия край на главната, след като до средата й нямаше читава кръчма. Логика! Joy

# 39
  • Мнения: 24 485
Момичета, много моля да споделяте през кой пуннкт минавате и колко време чакате, защото Тонка е написала, че камерите явно не дават актуална информация

# 40
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 066
Сега минаваме нашата граница- час и половина за двете.

# 41
  • Мнения: 24 485
Благодаря много, но коя точно граница? КА? МТ или Лесово?

# 42
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 066
Да, де Joy
Капитан Андреево, бързаци са. Има все още доста гастербайтъри.

# 43
  • Мнения: 1 216
Току що минахме и ние КА за 100 минути. От  турска страна минахме бързо.

# 44
  • Murcia
  • Мнения: 49
Здравейте на всички, много интересна тема, от много години пътувам в Турция предимно като турист, пазарувам доста без да се съобразявам от къде и какво, но сега имам една дилема Laughing,  незнам дали точно тук е мястото да попитам, но въпреки това някой може да има опит.
Реставрираме една стара къща и трябва да подменим цялата дограма, прозорци, врати вътрешни и външни, които са доста.
Въпроса ми е дали има турски фирми от близките до границата градове, от които могат да бъдат закупени и те да се ангажират с доставката и монтажа? И дали е изгодно?
Предварително благодаря, за отговорите и споделените мнения.

Общи условия

Активация на акаунт