Къде в Бургас? ( 60)

  • 50 685
  • 821
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 724
Здравейте. Имате ли информация дали д-р Проданова, очен лекар, още преглежда в кабинета на Лермонтов и дали работи по Здравна каса?

Да преглежда и по здравна каса,само час мисля трябва предварително да си запишете

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте мами! Някой има ли инфо дали празнуват рождени дни в Лунапарка?

# 17
  • Мнения: 84
Здравейте,трябва ми читав майстор или фирма за изработване на 2бр. гардероби.
Моля препоръчайте ми!
Благодаря предварително!

# 18
  • Мнения: 125
Здравейте мами! Някой има ли инфо дали празнуват рождени дни в Лунапарка?

Мисля, че не

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 193
Здравейте, идея от къде може да се намери хартиен морков за първокласник? Благодаря!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Здравейте, идея от къде може да се намери хартиен морков за първокласник? Благодаря!
Видях на витрина на книжарница, мисля че беше на тази до Лили дрогерията в Изгрев, до Била.

# 21
  • Мнения: 28 463
Здравейте, идея от къде може да се намери хартиен морков за първокласник? Благодаря!
На Александровска, малко след стоматологията посока паметника, в цветарския магазин отляво! Бяха извадили и наредили много огромни хартиени моркови!

# 22
  • Мнения: 452
Искам да подаря фотосесия на мама и бебе, идеи? Благодаря!

# 23
  • Мнения: 3 977
Къде може да се празнува рожден ден на малко дете (3) с детски кът и да почерпим родителите и гостите ?

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
Искам да подаря фотосесия на мама и бебе, идеи? Благодаря!
Във фейсбук търсете Краси Веселинова.
https://www.facebook.com/kveselinovaa

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 384
Къде може да се празнува рожден ден на малко дете (3) с детски кът и да почерпим родителите и гостите ?
"Лудотека" в Славейков. Вече на няколко РД сме ходили. Има за децата, има и за родителите. Но побързайте да запазите, че доста е натоварен графикът им.

# 26
  • Мнения: 125
В лазур, близо до районното , едно хубавичко заведение с голям детски кът. Мисля че беше пицария, забравих името
Къде може да се празнува рожден ден на малко дете (3) с детски кът и да почерпим родителите и гостите ?

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
В лазур, близо до районното , едно хубавичко заведение с голям детски кът. Мисля че беше пицария, забравих името
Къде може да се празнува рожден ден на малко дете (3) с детски кът и да почерпим родителите и гостите ?

La Toscana може би? Но детският кът изобщо не е голям.

# 28
  • Мнения: 5 998
Не е много голям, но е много добре обзаведен с играчки, вясва се понякога и една аниматорка (или поне преди беше така) и е за предпочитане пред нищо.

# 29
  • Мнения: 1 511
Къде може да се празнува рожден ден на малко дете (3) с детски кът и да почерпим родителите и гостите ?
"Лудотека" в Славейков. Вече на няколко РД сме ходили. Има за децата, има и за родителите. Но побързайте да запазите, че доста е натоварен графикът им.
Изобщо не бързайте за Лудотеката. Напоследък изобщо не им харесват на децата партитата там. Озвучаването им е под всякаква критика - мъчат се с някакви микрофони, децата изобщо не разбират какво им говорят. И съответно не успяват да предизвикат някакъв интерес е децата. Добре че има други забавления, та да не са парите на вятъра.

Общи условия

Активация на акаунт