Проблем ли са честите бизнес срещи и командировки за партньора?

  • 6 648
  • 276
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 841
Здравейте,
Пускам тази тема от чисто любопитство да разбера как мислите по въпроса… Визирам повече жените, на които им се налага да пътуват и да провеждат бизнес срещи в различни градове и държави.
Имали ли сте проблеми на тази тема с половинките? Под чести, визирам пътувания през месец-два.
Ще ми е интересно да чуя вашите мнения и опит.

# 1
  • Мнения: X
Всичко зависи от хората. Ако човек е тръгнал да изневерява, винаги ще го направи, не е нужно да ходи в чужбина.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 067
Аз преди пътувах много,след Ковид фирмата намали пътуванията. Зависи от партньора,но не Ви съветвам съпруг/приятел да Ви налага тези неща. Не става въпрос за изневяра изобщо,това са си бизнес пътувания,но аз не търпя друг да ми държи сметка за каквото и да е относно работата ми. Хората в други държави пътуват много по работа, тук е разпространено ориенталското мислене да става каквото мъжа каже, но това не е за мен.

Последна редакция: нд, 14 май 2023, 18:19 от vaflichka

# 3
  • София
  • Мнения: 35 226
Всяка двойка си има своя динамика, разбирания и решения.
И са си техни, няма еднаква формула за успешност.

# 4
  • Мнения: 3 841
Тук не става въпрос за изневери. Имам усещането, че мъжете се дразнят , когато на жената работата е свързана с пътувания. За мъжете разбира се, е нормално!😆😆😆

# 5
  • Мнения: 41 368
Всичко зависи от хората. Ако човек е тръгнал да изневерява, винаги ще го направи, не е нужно да ходи в чужбина.

Дааа, ама чужбина е кат Вегас - каквото стане в чужбина си остава в чужбина и не се брои Grinning

Тук не става въпрос за изневери. Имам усещането, че мъжете се дразнят , когато на жената работата е свързана с пътувания. За мъжете разбира се, е нормално!😆😆😆

Зависи от мъжете. Пак да кажа, че един успешен брак е между сходни партньори, та ако и мъжът се занимава с бизнес ще разбира ситуацията и няма да мърмори. Е, никой не се радва, когато стои сам без половинката си, но едно е да не ти е приятно, но да показваш разбиране, друго е да се цупиш на инат.

# 6
  • Мнения: X
Всичко зависи от хората. Ако човек е тръгнал да изневерява, винаги ще го направи, не е нужно да ходи в чужбина.

Дааа, ама чужбина е кат Вегас - каквото стане в чужбина си остава в чужбина и не се брои Grinning

Тук не става въпрос за изневери. Имам усещането, че мъжете се дразнят , когато на жената работата е свързана с пътувания. За мъжете разбира се, е нормално!😆😆😆

Зависи от мъжете. Пак да кажа, че един успешен брак е между сходни партньори, та ако и мъжът се занимава с бизнес ще разбира ситуацията и няма да мърмори. Е, никой не се радва, когато стои сам без половинката си, но едно е да не ти е приятно, но да показваш разбиране, друго е да се цупиш на инат.

Така де, ама Вегас или Варна (примерно) възможности винаги има!😁

Иначе съм съгласна, че бракът е успешен, когато партньорите са със сходни виждания и човек, който пътува по работа често не би се чувствал ок, ако другият не спира да мрънка.

Ето друг пример, аз много обичам да излизам, не си стоя вкъщи много с удоволствие. Ако изляза, мога да не си гледам телефона и да си тръгна последна от бара. Ако имам партньор, който пили за това, не бих била ок. Сходно е и с пътуванията.

# 7
  • Мнения: 14 956
Опит от първо лице. Не бизнес срещи, а проверки на обекти в цялата страна - от София до Добрич. Получавала съм коментари от мъжете до мен (в онзи период се случиха няколко) в духа кой знае какви ги вършиш там. Случайно или не, коментарите идваха само и единствено от мъже на скучна, затъпяваща (по техни думи) обща работа и с по-нисък доход от моя. Задържах отношения с един, който не, че ходеше в командировки, но работата му беше свързана с обикаляне на околията и прибиране същата вечер. Нивото му беше съвсем различно. Доходите - също Simple Smile От него подобни коментари не съм чула.

# 8
  • Мнения: 3 841
Ясно! Опира до комплекси викаш Нарци, а?

# 9
  • София
  • Мнения: 35 226
Не на мъжете не им харесва, а на една конкретна порода мъжлета с малки мишки и големи претенции.
Имам много приятелки с активни кариери на мениджърски позиции, търговски директори, които пътуват поне на 2-3 седмици и никоя не е изразила нещастието на мъжа си, само личното от натоварения график.
Майка ми беше такава, баща ми никога не го е правел на въпрос, само се притесняваше за бруталната ѝ натовареност.

# 10
  • Мнения: 3 841
Добре казано, Горджъс! Подписвам се с две ръце!

# 11
  • Мнения: 14 956
Ясно! Опира до комплекси викаш Нарци, а?
Така излиза. Беше доста неприятно, защото хем имаха претенции къде ходя, хем не бяха сигурни искат ли, аджеба, да усядаме заедно. Не става така.
А с този ме е яд малко, че не се получи, но той не понася София и просто напусна и си се прибра в Търново в един момент.

# 12
  • Мнения: 7 493
Точния за теб мъж, би бил съпричастен и с работата ти, и с отсъствията ти и с натоварването ти.

# 13
  • Мнения: 3 841
Нарци, предпочел е комфортът, не е бил твоят човек. Какво те е яд!

# 14
  • Мнения: 9 790
Комплексите на мъжа биха избили, дори и ако продаваш царевица на плажа, ама вадиш по 20 кинта повече на ден.

Общи условия

Активация на акаунт