Проблем ли са честите бизнес срещи и командировки за партньора?

  • 6 654
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 251
Егоист се става когато искаш на теб всичко да ти е топ и то на всяка цена.
Когато "безгрижно" няма значение, защото животът няма да е добър, така или иначе.
Когато  зависи от желанията на един чужд 38 годишен мъж.
 Това със зависимостта се повтаря и повтаря от авторката. Пак казвам няма някаква правопропорционална зависимост, просто защото живота на младите хора е пред тях и надали някой, който сега е на осем ще стои до мама след десет години. Няма.
Но на осем детето си е дете. И мисля, че му се полага детство, което не зависи от плановете на един малко позакъснял с годините мъж. И неговите желания, в неговия дом, с неговите правила, не гледал никога дете, неразбиращ от детски характер.
Дали ще се опита да възпитава?
И най-важното това "да се съберем, търся спокойствие" означава ли следваща промяна - бебе.
Сега ако пак има - ами то аз искам да възпитам един син и мъж, който е достоен, уважителен, и...
Въпросите са докъде ще стигнеш, за да постигнеш лично щастие (твърде съмнително щом отсега е планирал прекратяване на настоящата работа и включване в несъществуващ бизнес) за сметка на детството на твоя дар?
Имай предвид, че при неуспех в това на теб като възрастен и като човек, който е взел сам това решение ще ти е по-лесно. Разбирай грешката ще е твоя, последствията обаче няма да са само твои, а и на детето ти, което няма избор.

# 271
  • Мнения: 3 841
Ама чакай малко- защо разви такъв сценарий сега? Някои ме обвиняват, че не правя компромиси, а ти ми казваш да не правя никакъв. Животът не е черно-бял! Хората са тези, които управляват ситуациите!
Аз мисля, че се изразих много ясно- компромис с детето си няма да направя, то ми е приоритет.
Компромис с работата- също, вече приех позицията.
Той не ме кара да си оставя работата- просто усетих , че не му е приятно с командировките и реших да попитам при вас как е.Реално темата беше за това.За общия бизнес ме подпита един-два пъти и като му казах, че сега не мисля за такъв, спря.
Аз мисля, че засега получавам разбиране по доста теми от него и аз го оценявам това. Разбира се, че и аз ще правя компромиси и неща, които го карат да се чувства щастлив, защото го заслужава и защото аз искам!
Ти нито го познаваш него , нито мен и вече си сигурна какво ще се случи.
Това е твоето виждане. Аз моето си го следвам.

# 272
  • Мнения: X
Егоист се става когато искаш на теб всичко да ти е топ и то на всяка цена.
Когато "безгрижно" няма значение, защото животът няма да е добър, така или иначе.
Когато  зависи от желанията на един чужд 38 годишен мъж.
 Това със зависимостта се повтаря и повтаря от авторката. Пак казвам няма някаква правопропорционална зависимост, просто защото живота на младите хора е пред тях и надали някой, който сега е на осем ще стои до мама след десет години. Няма.
Но на осем детето си е дете. И мисля, че му се полага детство, което не зависи от плановете на един малко позакъснял с годините мъж. И неговите желания, в неговия дом, с неговите правила, не гледал никога дете, неразбиращ от детски характер.
Дали ще се опита да възпитава?
И най-важното това "да се съберем, търся спокойствие" означава ли следваща промяна - бебе.
Сега ако пак има - ами то аз искам да възпитам един син и мъж, който е достоен, уважителен, и...
Въпросите са докъде ще стигнеш, за да постигнеш лично щастие (твърде съмнително щом отсега е планирал прекратяване на настоящата работа и включване в несъществуващ бизнес) за сметка на детството на твоя дар?
Имай предвид, че при неуспех в това на теб като възрастен и като човек, който е взел сам това решение ще ти е по-лесно. Разбирай грешката ще е твоя, последствията обаче няма да са само твои, а и на детето ти, което няма избор.

Посмали малко драмата. Бащата на детето не се сеща за него, ти тръгна да обвиняваш майката, която го отглежда, обгрижва и е около него, че ще го травмира ако хипотетично се нанесе заедно с гаджето си… според мен е откровено болно някой да твърди, че майката няма право на личен живот. Не се ли усещате как влияят такива мнения на хора като авторката?!

Елеа, ти пък спри да се обясняваш на хора, които пишат подобни глупости.

# 273
  • Мнения: 17 410
Поздрав за Елеа, тъкмо се върнах от тридневно миткане из Уейлс. ММ е ОК, aма сме женени от 22г, та му е като глътка свеж въздух.

Скрит текст:



Йеййй, благодаря!
Там не съм била! Изглежда мистично- готино!🤗
Ние с моя пряк началник все търсим къде има някакви изби, къщи за вина, дегустации, направо полудявам! И като се започне, сухо, полусухо, какъв сорт, какъв регион, колко години стояло в бъчвата, с каква дървесина била бъчвата…🤣🤣🤣Ей така може да откара с часове.
Така, така, ти му разправяй на гаджето тез работи, после се чудИ защо.

# 274
  • Мнения: 1 891
Скрит текст:
Егоист се става когато искаш на теб всичко да ти е топ и то на всяка цена.
Когато "безгрижно" няма значение, защото животът няма да е добър, така или иначе.
Когато  зависи от желанията на един чужд 38 годишен мъж.
 Това със зависимостта се повтаря и повтаря от авторката. Пак казвам няма някаква правопропорционална зависимост, просто защото живота на младите хора е пред тях и надали някой, който сега е на осем ще стои до мама след десет години. Няма.
Но на осем детето си е дете.
И мисля, че му се полага детство, което не зависи от плановете на един малко позакъснял с годините мъж. И неговите желания, в неговия дом, с неговите правила, не гледал никога дете, неразбиращ от детски характер.
Дали ще се опита да възпитава?
И най-важното това "да се съберем, търся спокойствие" означава ли следваща промяна - бебе.
Скрит текст:
Сега ако пак има - ами то аз искам да възпитам един син и мъж, който е достоен, уважителен, и...
Въпросите са докъде ще стигнеш, за да постигнеш лично щастие (твърде съмнително щом отсега е планирал прекратяване на настоящата работа и включване в несъществуващ бизнес) за сметка на детството на твоя дар?
Имай предвид, че при неуспех в това на теб като възрастен и като човек, който е взел сам това решение ще ти е по-лесно. Разбирай грешката ще е твоя, последствията обаче няма да са само твои, а и на детето ти, което няма избор.
Това описание може да се отнася и за собствения баща на детето. Както и реално се отнася до огромен брой бащи, позакъснели с правенето на деца, невъзпитаващи децата си, но правещи второ, трето дете, въпреки това. Тоест майката трябва да забременее от донор и никога да не заживява с мъж, че може да развали спокойствието на децата си?
Предполагам, че ти си бившият на елеа?

# 275
  • Мнения: 591
Добре де.
Да видим дали пък същия потребител може да отговоря на преки въпроси:) без увъртане
Какво е Това супер най-правилно и единствено правилно нещо, което да направи една разведена жена с дете?
За да е неизбежно щастливо детето и безгрижно?

И второ.
Тогава тези дето осиновяват дете.
Безсрамници на по 38, чичовци или лели, които са му чужди. Водят го в чужд дом пфу и то трябва и да свиква, да се нагажда. Това как?

Значи една жена разведе ли се край, не бива да ражда повече бебета и край с мъжете до кога? До 18 на детето и тогава може?

# 276
  • Мнения: 2 218
четох четох коментарите на FB59 и се чудя какъв й/му е проблема,да не е бил травмиран като дете или нещо?
Какви са тези глупости, детето не може да смени апартамент , да не е друга държава?
И на 8 значи трябва да се пази от злия 38 годишен чичко, майката да стои сама докато детето се задоми, та да не го травмира.

Нищо няма да му стане на детето, ако разбира се мъжът се отнася добре с него, виждала съм поне 3 двойки, в които са се събирали разведени с деца, чичо ми всъщност дори доведе дъщеря си при жена с друго дете и си живеят вече 15 години съвсем добре.

И смятам, че Елеа може да си реши , кога е готова, няма нужда да се натиска излишно, ако мъжът я обича, ще я изчака.

Общи условия

Активация на акаунт