Проблем ли са честите бизнес срещи и командировки за партньора?

  • 6 662
  • 276
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 931
eleaa, аз те разбирам, защото се опитваш да намериш баланс на няколко фронта. От една страна имаш дете, което е приоритет, в нова връзка си, която иска напасване, предстои ти и по-голяма ангажираност в работата.
Той вероятно се чувства N3, което е напъно разбираемо, но егото му не мисли така.

# 31
  • Мнения: 3 861
eleaa, аз те разбирам, защото се опитваш да намериш баланс на няколко фронта. От една страна имаш дете, което е приоритет, в нова връзка си, която иска напасване, предстои ти и по-голяма ангажираност в работата.
Той вероятно се чувства N3, което е напъно разбираемо, но егото му не мисли така.
Много точно си го разбрала!

# 32
  • София
  • Мнения: 35 332
Хубаво си избрала да не избързваш, но и той няма да чака вечно. Ако е връзка с развитие - някой ще трябва да прави компромисите, като сама се сещаш, че това ще си ти.

# 33
  • Мнения: 7 552
Ми, аз съм от тия, постоянно липсващите. Не командировки но 3-4, понякога 5 нощни в седмицата. По- зле и от командировка, щото после, поне седмица си вкъщи.
Мъжът ми никога дори не е намеквал,  че нещо еди какво си, знае си, така ме е взел, с такава професия и го приема за нещо нормално.
Разликата е,че остава с децата от 2 годишни и се оправя с тях . Тоест имаше някакви занимавки вечер.
Затова, ти трябва да говориш единствено с него, той как приема нещата.
Естествено, че няма да откажеш повишение и ангажираност, защото твоята стабилност и на детето ти, е най-важна.

# 34
  • Мнения: 3 350
Ех, чак пък да е закон или свободна връзка, или едиси какво:)
Аз признавам, че заради горчивия си опит, не бих сключила брак.
Давам си време на мен, сина ми и на него да видим дали ще се спогодим преди да се нанесем… Затова я карам по-лежерно.
Но не искам да правя пак грешка от типа на това аз да правя компромис в името на това, той да е спокоен.
Сега всичко е наред, подкрепя ни, обгрижва ни и т.н. Но знам ли занапред.
Затова попитах и вас как мислите.
Не мога да преценя коя е златната среда. Поставям се на негово място- не се нанасям още, пътуванията ми зачестяват…
Чудя се дали го карам да се чувства като на стендбай. Защото е свестен типец:)
Аз го обичам и му го казвам, но приоритет ми е първо детето, съответно и работата,за да сме независими финансово…
Не знам дали правилно предадох терзанията си:)))
Щом трябва да си изкарваш сама парите и да си гледаш детето сама, не би трябвало да се съобразяваш с него.

# 35
  • Мнения: 3 861
Горджъс, именно! Тук започват терзанията ми! Човекът си заслужава да опитаме. Но трябва ли заради това да правя такъв компромис? Ако след време нещата се объркат?Дали ще имам пак възможност и сила да изкачвам стъпалата от нулата?
Хепи, с него съм много пряма. Казва ми, че му е неприятно, но за момента ме разбира. Но след време нямало да има нужда, щял той да се погрижи или да сме имали общ бизнес… Реално той го приема с нагласата, че е временно…
А на мен ми трябва доста време докато на 1000% да се доверя на някого.
Бътърче, казва, че след време ще сме си имали наш бизнес… Ама кога е това време?Simple Smile)))Пък и не съм сигурна, че идеята е добра!:)

# 36
  • Мнения: 17 416
“Аз го обичам, но приоритет е детето и независимостта ни”… За какво ти е мъж, живейте си сами. Обичаш го, ама само ти си знаеш какво му обичаш и защо. Може би ви се разминават очакванията и това е проблем.
Акъл хубаво ти дават тук, ама никоя не живее твоят живот. Аз се събрах с мъжа ми, точно в момент, в който най-малко ми трябваше мъж вкъщи. Внимавай, защото от страх да не се прецакаш, вече го правиш.

# 37
  • Мнения: 3 861
“Аз ги обичам, но приоритет е детето и независимостта ни”… За какво ти е мъж, живейте си сами.
Акъл хубаво ти дават тук, ама никоя не живее твоят живот. Аз се събрах с мъжа ми, точно в момент, в който най-малко ми трябваше мъж вкъщи. Внимавай, защото от страх да не се прецакаш, вече го правиш.
Дренче, мисля си, че и той така мисли на моменти…Ти сега как оценяваш твоя избор?

# 38
  • Мнения: 7 552
Интересно ми е на жена, останала сама с малко дете, която е трябвало да се бори сама и за прехрана и за логистика и за всичко, свързано с това дете, кое трябва да й е приоритет?
Не казвам да няма мъж и човек до себе си, но за нея най- важното е детето.

# 39
  • София
  • Мнения: 35 332
Ами, не трябва да го оставаш да си мисли, че е за малко. Трябва да му покажеш, че това е действителната действителност и така ще бъде.
Изпитваш прекалено неудобство за това, което си. Просто не трябва.

Общ бизнес - нененененне.

# 40
  • Мнения: 3 350
Горджъс, именно! Тук започват терзанията ми! Човекът си заслужава да опитаме. Но трябва ли заради това да правя такъв компромис? Ако след време нещата се объркат?Дали ще имам пак възможност и сила да изкачвам стъпалата от нулата?
Хепи, с него съм много пряма. Казва ми, че му е неприятно, но за момента ме разбира. Но след време нямало да има нужда, щял той да се погрижи или да сме имали общ бизнес… Реално той го приема с нагласата, че е временно…
А на мен ми трябва доста време докато на 1000% да се доверя на някого.
Бътърче, казва, че след време ще сме си имали наш бизнес… Ама кога е това време?Simple Smile)))Пък и не съм сигурна, че идеята е добра!:)
Елеа,
Чудесно е, че имате планове за общо бъдеще и бизнес... Ама, дотогава си гледаш Твоите интереси. Тази позиция я приемаш, тя върви с по-висока заплатата,  а ние всички все пак работим за пари.

# 41
  • Мнения: 3 861
“Изпитваш прекалено неудобство за това, което си. Просто не трябва.”
Накара ме да се замисля, че май, май е точно така.

# 42
  • Мнения: 7 476
Ако не живеете заедно никой не би трябвало да има претенции към другия. Защо не живеете заедно е друг въпрос. Това, че някога, догодина ще заживеете заедно ми е смешно и несериозно. Аз много често не съм вкъщи, макар, че не е командировка. Мъжът ми проявява толерантност, никога нищо не е казал, но знам, че не му е приятно да ме няма. Обмислям промяна, защото работа много, а мъжът ми е само един. И не само затова.

# 43
  • Мнения: 3 861
Кое точно е смешно и несериозно за живеенето заедно?

# 44
  • София
  • Мнения: 35 332
Елеа има дете и трябва да е сигурна в общите им намерения, желания и интерес.
Нали, като отиде командировка, ще трябва гаджето да поема детето, не е като да го оставиш на мъжа си и да идеш до магазина.

Общи условия

Активация на акаунт