Сметка на газ?

  • 872
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте, вчера ми дойде съобщение със сметката на газта - 1200 лв. за август месец, за юни месец беше 3лв., за юли пак 3 лв., нищо не се е променило, става въпрос за 3 човека, също сме на соларни батерии, 3-тия човек почти не си беше вкъщи през половината месец, някой да е имал подобен проблем наскоро?

# 1
  • Мнения: 2 798
Аз повече се впечатлих от сметките за юни и юли, отколкото за август. Sunglasses Това е по-малко от мегават и то за трима души... Да не се окаже че разходомерът не е бил изправен и сега да плащате неотчетена , но разходвана газ ...?

# 2
  • Мнения: 3 730
Невъзможно е да имате 3лв газ и то за 3-ма души. Такива сметки нямаше и преди 2-3г, когато газта беше много по-евтина 😁
Не са ви отчитали вероятно или сте имали проблем и сега имате изравнителна сметка.

# 3
  • Мнения: 6 300
Каква е тази сметка 1200лв посред лято и при наличие на солари. Дори и за 3 м. приравнителна да е, пак не се сещам за какво може да са изразходвали толкова газ.

# 4
  • Мнения: 666
Най-добре вървете в офис на газоснабдителното дружество и попитайте... Принципно не би следвало за има месеци, в които да не ви е отчетено потреблението, понеже са задължени да издават фактури и да начисляват акциз всеки месец. На практика и аз нямам друго обяснение за случилото се.

Сметката Ви обаче е невероятна дори за зимен месец при сегашните цени.

# 5
  • Мнения: 6
Никога не съм имала проблем с газомера. А ако случайно възникне някой въпрос по фактурата винаги си звъня на колцентъра и там едни любезни дами ми обясняват на дълго и широко докато разбера кое какво е...  и най-добре когато имате въпроси се обаждайте да ви разясняват, вместо да гадаете и да се ядосвате. С топлофикация може да имате главоболия като държавно дружество, но частните газви фирми са коректни и точни, защото не могат да си позволят да губят клиенти... та, аз съм доволна като има нещо неясно и звъня и питам. Иначе нормално да са по-завишени цените за някои месеци, то си е глобален проблем. но сега се нормализират

Общи условия

Активация на акаунт