🧷Terzi/ Шивачът🧷Чаатай Улусой II преди и след II Тема 1

  • 26 263
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 967
Terzi/ Шивачът
предстоящ турски сериал


Продуцент - OGM Pictures
Режисьор – Джем Карджъ
Сценаристи - Рана Маматлиоглу и Бекир Баран Ситки
Сериалът Шивачът ще се срещне със своята публика на екраните на Netflix


Чаатай Улусой - турски актьор и модел

Роден е на 23 септември 1990 г. в Истанбул, Турция. Баща му е имигрант от България, а майка му е от Босна. Има по-малък брат Аталай.  От ранна възраст тренира активно баскетбол и плуване. След завършване на средно образование е приет в Истанбулския университет, където изучава ландшафтна архитектура във Факултета по горско стопанство. През 2010 г. печели конкурса „Най-добър модел на Турция“

ФИЛМОГРАФИЯ
сериали


2011 – 2012  Огледален свят/Adını Feriha Koydum -  Емир Сарафоулу
Пътят на Емир/Emir'in Yolu
2013 – 2015   Кварталът на богатите/Medcezir -  Яман Копер
2016 – 2017  Вътрешен човек/İçerde -  Сарп Йълмаз
2018 – 2020   Защитникът/ Muhafiz  -  Хакан Демир
2021 Йешилчам/Yeşilçam – Семих Атеш
2022 Шивача/Terzi - Пеями


Филми

Анадолски Орли/Anadolu kartallari - Ахмет Онур
Див мед/Delibal - Баръш Аяз
Хартиени Животи/Kağıttan Hayatlar

ПРЕВОДИ

























''Изпращайте ми съобщения, когато искате да ме видите отново'' - подписа Чачо.
Давам ви ваше пространство, да се запознаете и да си припомните героите.



Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 15:58 от cvetansk

# 1
  • Мнения: 13 607
С удоволствие се записвам в тази тема.


     Цеце, благодаря ти за новата елегантна къщичка, събрала всички продукции, в които е участвал любимецът ми Чаатай Улусой!
     Чакам "Шивачът" с огромно нетърпение. Убедена съм, че отново ще видим Чачо в образ, различен от всичко, което досега ни е показал. Талантлив актьор и ненадминат в желанието си да пресъздава различни и запомнящи се герои.
     Обожавам го като Сарп, но и не мога да забравя Emir и Feriha. Вълнуваща екранна двойка, оставила трайни следи сред милионите фенове.
     Чачо и Хазал за мен са едно цяло, без значение, че всеки от тях пое по свой жизнен и творчески път.
     Надявам се, някой ден, пътищата им да се пресекат и отново да ги видим заедно на екран. Ще бъде вълнуващо, ще бъде магнетично!





Последна редакция: нд, 04 сеп 2022, 21:17 от Emiliya

# 2
  • Мнения: 4 991
Момичета, честита нова тема!
Много добре оформена и добре подредена темичка!
Изпишете си я със здраве и ако намирам някоя нова новина, ще наминавам и аз.


# 3
  • Мнения: 27 477
Цеце ,Благодаря за  Страхотната  тема за любимеца и предстоящият сериал Шивача. Не се съмнявам че ще е качествен и публиката ще го хареса.
Състава е много добър.

Емка, Heart Eyes Много хубаво си го написала.
И за мен Хазал и Чачи са едно цяло нищо че пътищата им се разделиха. Дай Боже в бъдеще отново да им се насладим заедно. Ще е фантастично. Nature Fire

Джаки , радвам се че си при нас Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 13 607





     Изкуших се да сложа и братята Йълмаз. Страхотно партньорство между Арас и Чачо във "Вътрешен човек". С удоволствие изгледах сериала.





# 5
  • Мнения: 6 967


Момичета, радвам се, че темата ви харесва. Нека да си я изпишем само с хубави, вълнуващи и забавни новини. И понеже аз съм фен на режисьора на Шивача, ще ви нося новинки от Джем.

С надпис: Вярно е, че съм в хармония с Ари 6...





Ето и снимката от започването на снимките на сезон 3, и която накараха Джем да я изтрие



Част от снимачната площадка на Шивача


Еми, с тези гифки на Арас и Чачо, може да ме примамиш да изгледам "Вътрешен човек". Страшно готини са.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 16:41 от cvetansk

# 6
  • Мнения: 27 477
Добро утро !

Отпуснали са ни ново от сета без главните лица. Да не скастрят този който е пуснал клипчето да го изтрие Joy
Широка поляна , като на имение , ще снимат парти.
По принцип са си потайни трети сезон е последен и пазят финала. Според мен ще е хепи енд и Пейами и Есвет ще са заедно.
Салих Бадемджи ще го играе гадняр. Няма да пусне така лесно Есвет.
Искам да се наследим на модно ревю у сериала.
Стил, класа, елегантност и  блясък под режисурата на един от най добрите режисьори в Турция Джем Карджъ.
Нямам търпение да се развихри Казанова в любовна сцена / сцени  , колежката да трепери в ръцете му.  Nature Fire

Цеце  , ще се радвам да изгледаш Ичерде и братя Йелмаз.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 11:35 от femmi2

# 7
  • Мнения: 13 607
Добро утро, дами!


    Да изпием по кафе с Чачо и да се надяваме през тази седмица да ни изненадат с информация и снимки около новата и загадъчна продукция - "Шивачът".

 
Успешен ден и наситена на събития седмица ви пожелавам!



# 8
  • Мнения: 6 967
Здравейте!



Дребните неща правят съвършенството. Нека тази седмица бъдем "съвършени"...


Феми, аз съм гледала филма "Вътрешен човек", по чийто сценарий е направен този сериал и понеже този филм е доста добър, не посмях да гледам сериала, но сега май се позамислих и най- вече не е тежка драма. То в момента и без това не следя нищо друго освен "Домът на Дракона"
Еми, аз ще съм доволна и на 1-2 снимчици от Шивача или поне да дадат воля на душата на Джем.

# 9
  • Мнения: 4 991
Цеце, горещо ти го препоръчвам! Stuck Out Tongue Winking Eye За мен това е най-добрият му сериал, въпреки, че аз не съм му гледала всичките, но от тия които съм гледала, този ми е фаворит.Blush А и каста е много добър, сигурна съм, че ще го изгледаш на един дъх, а и един сезон само. Stuck Out Tongue Winking Eye

Лека седмица, момичета! Heart

# 10
  • Мнения: 27 477
Цеце , всъщност Ичерде е римейк на ам. филм с Дикаприо.
Един сезон и не го разводниха.
39 епизода е. Може би щяха да навият Чаго за продължение ако не беше подписал ексклузивно с НФ.
Опитай и го загледай.
В каста е Бенсу Сорал, която ще играе с твоя любимец Акън в новият екшън. Тъкмо ще добиеш впечатление от нея и като цяло от каста.
Ръза също е мега добър. Само ми остана горчилка от сериала заради кукумявката с която се загаджи и от тогава се промени. Да й имам късмета ,нищо че е безлична и не става за актриса.
Най любимите ми естествени визии са тези на Емир и Сарп. Нечовешки красив е.
Таланта си е му е Дар от горе. За ХЖ филма ме възхити и разплака.
Тъжната история на Мехмет Али.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 19:18 от femmi2

# 11
  • Мнения: 6 967

Феми, точно заради филма не съм го гледала.
Джаки, сигурно ще се възползвам от препоръката.
И момичета, мислете му, ако ми хареса ще ви залея със снимки, колажи и гифки. Готови ли сте да рискувате..?

# 12
  • Мнения: 13 607

     Цеце, ще те "нахъсам" още малко за Вътрешния човек. Но... ще започна с Дуда и насочения срещу нея пистолет.






    Феми, знаем ли вече името на малката принцеса, която Хазал очаква с нетърпение?

# 13
  • Мнения: 6 967
Само да сложа това инфо за Шивача и веднага ще се включа към "стрелковото" забавление

Сред тъканите,
Превъртяхме два сезона, но когато
дойдох на снимачната площадка за първи
път, успях да дойда само в най-горещия,
най-тесния, най-тесния ден...
защото защо не?
Джем Карджъ



от сета на втори сезон на Шивача



Публикувано от SemaSerter , стилистът на Terzi
Толкова много се забавлявахме, гледайки Чаатай Улусой в цветните му вратовръзки в Yeşilçam - нямам търпение за повече в новото му шоу! Благодаря



Режисьорът Джем Карджъ със сценарист и продуцент на OGM Pictures GülserenBudayıcıoğlu . Това е вторият път, в който той работи с OGM в шоуто TheTailor / Terzi и според слуховете Онур Гювенатам му е предложил нов сериал

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 16:37 от cvetansk

# 14
  • Мнения: 27 477
Вратовръзките на Пейами Heart Eyes

Емка  Hug вече знаем името на малката принцеса на Хазал ,която скоро ще се роди.
Избрали са името Лейля Атай. Аз много го харесвам и турците го предпочитат. Звучи красиво.

Цеце , добавила си клипчето . Мерси.Flowers Hibiscus

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 18:55 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт