🧷Terzi/ Шивачът🧷Чаатай Улусой II преди и след II Тема 1

  • 26 310
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 27 552
Софи , шаманката ще лекува депресията и раздялата на годината с нова сладка работа .  Ако попаднеш на още снимки или инфо слагай в темата. От много време нищо не е правила развяваше се по яхти и риболов . Снима провален филм на който и купиха наградата .  Сега го няма ашкъма да плаща трябва да се издържа . Може и да не работи от богато семейство е . Толкова е страшнЪ на фотото ще те погълне с това устище и зъби. Как я е целувал Чаго направо отврат.🤮 Безстрашен е.  Изглежда по възрастна от годините си. Каква певица, като си отвори устата ще изплаши публиката с тоя отвратителен фъфлещ глас . Joy   Вероятно е нещо в театъра. Преди участваше в озвучаване на реклама може и сега да е същото. Гложди ме за  подробности и двамата мълчат. Чаго не е издържал на напрежението без любов няма как дори да е удобна връзката .
От женска гледна точка я разбирам , иска семейство тя е по голяма на 35 год е .  Не ме интересува да е с който ще след това само да е далеч от рибаря. От любопитство ще следим дали ще я хареса някой красавец.

Същият ъгъл на заснемане , разлика десителетие назад .



Тази снимка на Cagatay Ulusoy е от октомври и ноември 2019 г. в Къркларели.
Чаатай остана там през 2019 г. почти целия октомври и част от ноември. По този повод той посети и фондация ЛОСЕВ за деца с онкологични заболявания.
https://twitter.com/67Dimitriu4/status/1620863397016526849


Цитат
Има информация, че Гюлсерен Будайджиолу, след като работи с Чаатай Улусой, високо оцени актьора и му предложи няколко нови проекта за избор. Все още не е известно дали Чаатай е приел предложението на продуцента на OGM Pictures, с който работи в тясно сътрудничество и като актьор, и като копродуцент. Спомнете си, че сега компанията разработва сериала "Ако кралят загуби", който не може да намери главния герой.

Изобщо не искам да се занимава с краля. Тоя проект го точат и разработват от годни и не ми вдъхва доверие. Киво също го отказа заради това. 
Все повече вярвам, че ще се върне в Обществената тв при неговите условия.  Това е желанието на феновете му. Обмисля проектите и никога няма да играе в нещо в което не е убеден че иска и  не му е на сърце за каквито и да е пари . Новатор в много неща и разбива рейтинги . Дали ще продължи с Гювентам, който е на върха или ще предпочете друг продуцент ще разберем след джентълмен . Тая година му изтича договора с ОГМ Пикчърс.  Бирсен ще сподели старае се да е първа  и на нея много хора вярват  и е достоверна. 
Между другото има вероятност да го привлекат на платформата дисни плюс. Купили са правата за музея на невинноста на Орхан Памук .  Преди време Амазон прайм искаше да купи правата и разработи сценария не се договориха . Как е склонил автора сега ... Самият той казва , че  е особена книга за четене и писане. Там се е леят  много интимни сцени , секс . Нашия не се плаши от това, няма равен . Героят е красавец 30 годишен .  На патрона му подхождат нежни и красиви , ниски брюнетки  в реал и сериал.  



 НОВО - Хазалджъм за Ланкоме . Уаууууу! Ангелска красота  лице и кожа.💚🤎🤎🤎 Всеки ще завиди на Мишока за жена му. Не само красива , но  с много други качества.  Огън!❤️‍🔥

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 19:56 от femmi2

# 721
  • Мнения: 13 740
Здравейте, дами!


     Феми, ама много е усмихната и щастлива Дуда! Това ме плаши! Продължавам да си мисля, че с Чачо не са се разделили. Само вдигнаха пушилка, за да зашумят медиите, че бяхме позабравили как изглежда нашият любимец. Ще повярвам само, когато един от двамата поне признае, че всичко е приключило.



на този колаж Дуда изглежда много по-добре от новата "звезда"
 







# 722
# 723
  • Мнения: 27 552
Ох ,Емкаааа и аз искам да чуя лично че е сингъл и да се зарадваме и успокоим . Ще има да чакаме да се отпусне. Ако по някакво чудо го издебнат за репортаж някъде.  Дуда е нахилена няма си реже вените ,не че не е невъзможно при такъв красваец нищо ,че е темерут. И двамата не страдат. Имали са нужда от свобода. Туркиш пресата писа фалшиви новини.  Тази раздяла в началото на годината изби рибата.
Много хора мислеха, че са много стабилни Дуда грее от щастие. Може в началото не и сега. Аз също губих надежда ,но ашкъма е умен.  
Не е пиар. Всеки, който го познава знае че няма да позволи такава пушилка с изневери,раздели и не знам си какво още заради проектите си които  Бог знае кога ще се излъчат. Ако беше лъжа Дуда щеше да намекне че не е вярно още повече като и слагат рога.  Някой хора както винаги нищо не познават. Аз когато говоря не е просто така усещам ги нещата.  
И да има изпълнения с някой вампир  ще е само за удоволствие и нищо повече.
Минах така да видя дали отразяват новостите  къде ти само корейци са им в главите. Защо изобщо стоят имената на Чаатай и Хазал в заглавието?!

Да помрънкам за новини за нов проект. И да има ще изчака поне година.
Да не се натрупват и да си почине. Нетфликс ще разтягат Терзи. Дано ни зарадват поне тая година с два сезона.

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 19:24 от femmi2

# 724
  • Мнения: 7 064
Аз да изиграя ролята на разделител на постовете със снимки.

# 725
  • Мнения: 27 552
Дружки , радвам се че помагате за изписването на темата. Утре ще пусна новата къщичка и анкета.
Имам нужда от разтърсващ проект и игра. Затова всички чакаме търпеливо , защото сме уверени в избора и успеха на предстоящите проекти на любимеца. Разбира се успеха е взаимен с партньорството и режисурата. За любов няма да е луда и разтърсваща или ?!
Като Емир и Фера - ХазЧаг няма да има. Това се случва веднъж и не със всяка и всеки.
Това е нещо специално като две половини на едно цяло сърце. ❤️

Дени , какво ще кажеш за клипчето и ашкъма как ти изглежда ?
Брадясал е но е красиииив. Бързо напълнява и отслабва.
Аркадаша по често да ни радва с клипчета и снимки. На рибаря не може да разчитаме.

Бора Аккаш колегата от Йешилчам се е оженил.
Не знаех че има гадже сериозно. Да не е хамиле така изведнъж.. Чачи и Бора са приятели освен колеги. Бора е близък и със Селин Шекерджи също колежка от Йешилчам.  Ако са канели гости и не е в тесен кръг има вероятност патрона да присъства. Ако е сингъл без пиявицата ще потвърди раздялата.

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 21:25 от femmi2

# 726
  • Мнения: 1 836

Дени , какво ще кажеш за клипчето и ашкъма как ти изглежда ?
Брадясал е но е красиииив.

Здравейте 😃

Какво да кажа, Феми?! Чаатай си е Чаатай..... готин, самоуверен, изпъкващ с присъствие, пронизващ поглед и красиви ръце. За последното никога не съм писала, но аз обичам красиви мъжки ръце и винаги се заглеждам без значение дали на снимка, видео или на живо. При живата гледка тръпката е много интересна. Хем гледаш, но пък се опитваш да не те хване притежателят на красивите ръце 😂 Щото ходи обяснявай какво точно гледаш и защо 😂😂😂

Тези дни нямам време да пиша по темите, но хвърлям по едно око за разнообразие. Работата, семейството, пътувания и ала - абала други ангажименти ме отделиха от мамата, сериалите и любимците, обаче не съжалявам за пропуснатите клюкини.

Между другото от 19.02 до 23.02 ще съм във Велико Търново. Ако някоя от вас е от този град или в близост, може да се видим на по чаша вино някоя от вечерите.  Там ще съм по работата и след 17 часа ще съм айляк, сама и търсеща приключения 😃

# 727
  • Мнения: 27 552
Дени , Hug често се отбиваме с приятеля ми до Търново.
Ако имаш работа към Плевен непременно се обади, пиши  да се видим  ще ми е много приятно ще си лафим за всичко. Имаме много хубави паркове за отдих.

За Чаатай така е готин и самоуверен и секси.
За мъжките ръце и аз се заглеждам. Представи си как гледаме изящните ръце на Чачи реално не на снимка . То да бяха само ръцете....
Колкото и нескромно да и аз съм красавица ще се влюби в очите ми.
Ръцете на Озан Долунай много ги харесвам.
То вени ,то чудо. 🥵

Последна редакция: пт, 03 фев 2023, 10:26 от femmi2

# 728
  • Мнения: 13 740
Здравейте, дами!


Хубаво кафе и добри приятели е гаранция за прекрасен ден.
Нека да имаме повече поводи за усмивки днес!


# 729
  • Мнения: 27 552
НОВА ТЕМА - пускам сега  да не я мисля
 https://www.bg-mamma.com/?topic=1521675.msg45960228#msg45960228


За сефте пускам анкета. Ако нещо не е както трябва ще коригирам .

Последна редакция: пт, 03 фев 2023, 14:33 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт