🧷Terzi/ Шивачът🧷Чаатай Улусой II преди и след II Тема 1

  • 26 314
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27 558
Цвети , е редувала поста няма нищо ново.
Сънувах Терзи , човек се изморява и полудява от тази тишина. Звездите ми нашепват средата на февруари или края или най късно през пролетта ще е премиерата.  
Сега им завиждам на Шахсуто гала вечер еуфория.

Има клюки и интриги.
Ще ви кажа да се посмеем Joy
След като вече е сингъл на всички богове благодаря затова, че ми чуха молбите и не само мойте. Нова година, нови вълнуващи проекти и преживявания. Ново начало за него и за нас.
Знам че е добре и не се вживява заради раздялата. Да се покаже сред природата ,някой аркадаш да ни зарадва.
Да отлита свободната птица по света да смени обстановката. Желаем го по червени шорти на някой плаж да събира погледи и съблазнява.

Клюкали са в предаване още вярват, че са имали връзка със Серенай. Колко пъти да казвам няма нищо такова, нито авантюра. На какъв език да го напиша?! Сега аркадаша Киво и бизнес партньор след като работи със Серенай в Айлето може да се пробва да събере Чаго и Серенай. JoyJoyClose Нито Киво ще се занимава с това ,нито Чаго ще я погледне.
Знам защо го казвам и се подписвам под това.
Някой хора, които бяха в заблуда и сега ги е яд че го Опазихме и празнуваме си готвеха тоалета за лятото.
Философските мисли на Дудето не бяха просто ей така. Бирсенката дали знае дали е общо решение , как го пусна пиявицата?

Има нови сладки снимки на Хазалджъм  
не мога да ги донеса.
Ако някой от вас може да провери в ИГ й да ги сподели.  

Гледам Кланът румънския римейк по бТВ. Засега няма отклонения в сценария. Харесват ми как играят актьорите с някои изключения.
Нямат въздействието на Брадърс Йелмаз.
Те са класика и са ненадминати. Дублажа е добър. Не знам кой озвучава Тудор Аким, но му отива. Тудор е в ролята на нашия агент Сарп. Не са нацелили рижавия в турския оригинал е супер с дрезгавия глас.
В румънския мисля му викат Пеликана.

В ОС по бТВ Емко се премести в Етилер.
Избягвам тези тегави епизоди.Disappointed Relieved Как издържа миличкият ми как има сили затова отмъщение.
Така ще разбере по добре Ферия и ненормалното й семейство. МехметЯ и Чепикови са най виновни. Богаташчето бил най големият им враг живеел в блока.
Защо тук какво иска.
МехметЯ вика има всичко ,което аз нямам и мечтая. Има човека трудил се е ,учил и е горделив.
Капитана се е влюбил в портиерската щерка.
Емко от гняв и болка се сби с него.

Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 18:48 от femmi2

# 676
  • Мнения: 10 443


Flowers Tulip ФЕМИ* след шаманката очаквах много фотки на Казанова,
 за сега само клюки без доказателства коя подпира,но се надявам
 този път да е по за кратко, Дудето също не публикува нищо..
Joy

# 677
  • Мнения: 27 558


Flowers Tulip ФЕМИ* след шаманката очаквах много фотки на Казанова,
 за сега само клюки без доказателства коя подпира,но се надявам
 този път да е по за кратко, Дудето също не публикува нищо..
Joy

Ох Баръшкооо , луд звяр:stuck_out_tongue_winking_eye:❤️‍🔥❤️‍🔥🤎

Софчеее 🍷нас подпира на стените. Мариса е гореща , той никоя друга не поглежда, щото ще фърчи перушина. Агента си обича Мариса.  Понеже си ми добра приятелка и съседка ти го отстъпвам за кратко да те отведе в рая. Joy❤️‍🔥
И секси фотографа е твой. Сценария на червена експлозия се сбъдна оная бившата си скубе косите и не я поглежда агента.
Трябва да се съсредоточим и да подновим историята.

На много снимки не съм се надявала, така без доказателства всеки може да драска.  
Казанова няма да се покаже директно пред папараците с коя е.
Ако наистина е бил в онзи клуб и да са го видяли няма как да пропуснат такава находка. Клуба е на негов близък аркадаш възможно е да е забранил да се снима.
За кратко ще е  няма да се впусне в нова връзка веднага. Колкото повече сингъл по добре и няма да му е зле.
Обича самотата.
Шаманката не качва нищо, щото няма как да се фука с Чачовия двор.
Сега е свободна, като си намери половинка да качва общо фото.
Да не тръгне туркиш пресата че ще скача да се трепе и подобни.
За Хафсанур писаха  искала да се самоубие и затова е в болницата.  
Това категорично не е вярно. Хафса и близките и бяха подложени на стрес. Тая, която го разпространи в предаването я уволниха.
Така и се пада!

Последна редакция: пт, 20 яну 2023, 15:29 от femmi2

# 678
  • Мнения: 10 443


ФЕМИ* тази Бирсен не е ли писала още нещо за раздялата им,
много ми се иска  поне малка подробност..
Дуда ще си намери друг, няма да остане на сухо,
след Чаго е известна.. и е от богато семейство,
 ще се закачи за друг
Joy

# 679
  • Мнения: 27 558

 За световният ден на прегръдката ето това таралежче сладко ще гушнем и ще гледаме влюбено . Heart
Чачи ни поздравява и ни казва да сме търпеливи за Терзи. Хубавите и стойностни неща се бавят. Тази година ще пуснат двата сезона. Филма и трети сезон на Терзи през 2024 г.
Не искам да ви плаша, но е тегаво с Нетфликс.


Софи🍷 и на мен също ми се ще подробност / подробности. Бирсен нищо повече от това , което знаем не е споделила. Дали е спестила нещо или ако разбере ще го сподели.
Кълбото й работи направо е златно.
Някой затова не вярват че красавеца  се е отървал, щото Дудето е пиявица. След като няма чувства идилията свърши няма смисъл да продължават безсмислена връзка.
Дуда намекна с философската мисъл с която се шегувахме.
За нея не е било така.  
Няма как да сме сигурни мисля че не е имало обещания от негова страна. Слава богу живее модерно и не спазва безумните им традиции по сериалите.
От богато семейство е ще си намери друг. Ако не беше Казанова никой нямаше да знае за личността й. След като Казанова я хареса има шансове Joyдруг като него няма на Земята!❤️
За доказателство пресата изнамерила стари снимки с еднакви шапки и това значи, че са заедно с Илкина. Как не ги е срам да го твърдят то бива наглост....
Човек не може ли да има еднакви неща? Баръш Ардуч също има такава шапка значи и той е с Чаго🤣
 Тая Илкин намаза с пиар платен или не .  Същата неизвестна актриса, като бившата .  

ето го доказателството за изневярата:joy:
Скрит текст:


Скрит текст:

Но Баръш Ардуч има същата шапка, ваша чест!🤣
🤣
Изглежда, че Deus Ex са дали тези шапки безплатно на турски звезди като косвена реклама, може би?

-------------------------------------------

ТОП 10 на турските красавци
Нашият Казанова е на 5 място
https://www.greattopten.com/most-handsome-turkish-actors/


Шахсуто е с много добри отзиви, като качество. Отивам да си го пусна . Ужасявам се от змии ще мижам. НФ Обичат да снимат фантастика и луди истории.
Цвети , ти харесваш такъв жанр ще го гледаш ли ? Първи сезон е от 8 епизода финала е отворен от коментарите на зрители . Ще снимат втори сезон .
Почнали са превод на бг за което благодарим .
https://cloud.mail.ru/public/BQym/wXdtDTt1T

Колежката от Делибал - Лидия Тугутлу е родила син . Честито да радва мама и тате .

Последна редакция: сб, 21 яну 2023, 17:26 от femmi2

# 680
  • Мнения: 7 071
Феми, Цвети вече го изгледа целия Шахмаран. Още вчера по обед го почнах и преди малко свърших с 8 епизод. На мен много ми хареса, за теб нямам идея. Змиите не са чак толкова много показват по някоя не повече от 2-3 пъти в целия сериал, но пък историята и самата легенда са много интересни.
Серенай е много добра, а и парцалите, с които я обличат в сериала й стоят много добре. Мъжко момиче е. За първи път я гледам. Бурак е по- мъжкар от този актьор не съм гледала, а и играта му е доста добра.
Впечатляват и имената на героите Шахсу и Маран, трябва да създадат Шахмаран според пророчеството.
Надявам се да има втори сезон. Историята ще стане още по- интересна със събуждането на Лилит - сестрата на Шахмаран от легендата.

Последна редакция: сб, 21 яну 2023, 13:42 от cvetansk

# 681
  • Мнения: 27 558

прегръдки и усмивки

Сладурчееее пу , пу ще го схрускам HugHeart EyesSunglassesSunglasses






YumHeart Eyes




Бенсу се тонизира с кафе


Цвети , сега изгледах първите два епизода и продължавам . Харесвам мистика и фантастика по принцип.  
Буракджъм е страхотен мъжкар и талант. Той ми е от любимците. Гледала съм го и в други продукции . Опитаха се да му спънат кариерата и премиерата . Надявам се да не  се даде на гаднярите и да им бие игнор.  
Серенай не ми е любимка, но ми хареса в тази роля . Естествено играе. В ролята на дядото е Мустафа Угурлу от Ичерде. Там играе шефа на полицията . Много добър актьор.


Бурак Дениз се появи на гала премиерата на сериала "Шахмаран" с украса на Bulgari под формата на змия





📸  Хей - какво правиш тук ? Ти кой си ? Аз съм Шахсу. А, аз съм Маран... какво ти трябва?☺
Вятъра отвя дрехите ми като плувах ,  ще ми ги донесеш ли моля

Последна редакция: сб, 21 яну 2023, 18:50 от femmi2

# 682
  • Мнения: 10 443

Joy Феми* точно в десетката,
отваряй вратата, изненада..
Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 27 558




Неделно кафенце  и по традиция Сарп Съндай Heart Eyes







 

8 милиона последователи. ЧУ има най верните фенове по света и съм сигурна че се гордее с това.  Казвам го съвсем сериозно. Едва ли друг колега асоциален снимащ се само на платформи  ще го чакат хората.

Ще си позволя да цитирам Дени от Туитър  , защото се е изразила точно и хубаво.
Дано не ми се разсърди

Цитат
8 милиона последователи и фенове без проект, излъчен през 2022 г., без информация за бъдещето, без споделяне, туитове, харесвания и снимки.
8 милиона усмивки и туптящи сърца за него....само защото той е ТОЙ и ние го обичаме💖
Çağatay Ulusoy е най-добрия от най-добрите 💥🔝👏🥰



Любимката напредва .
Тя е повече социално активна и с каузи би трябвало да е по напред   ще стигне и Чаго.




🆕📸 среща с приятели Smile

подарък за Лейля Сюрея Heart Eyes




 Софи:wine_glass: помагай да изписваме темата и местим в новата шивашка къщичка.
 Цвети е измайсторила страхотна шапка.
Аз поднових с нови неща с много любов.♥️

За Казанова вратата е винаги е широко отворена без да пита може ли? Само да не ми довлича вампири.
С елексира в леглото и до стената  го желая джентълмена и Огъня ще пламти❤️‍🔥









Мили, Божееее зашеметяваща целувка , съблазън и докосване.


да се охладим във водата с Маран , страхотно тяло  
искам Чачииии ето така . Запазената марка е до стената,  умее да плува и обича.
 https://twitter.com/Milenac1973/status/1616898042090721283
🙈🔥🔥🔥🔥
Изгледах го Шахмарана и ми хареса . Не е уауууу  идеята е интересна.  Дядото на Шахси уграе Мустафа Угур от Ичерде. Не го видях на премиерата . Добър актьор е.  НФ в интимните сцени нямат равни.

Последна редакция: нд, 22 яну 2023, 18:32 от femmi2

# 684
  • Мнения: 1 836

Ще си позволя да цитирам Дени от Туитър  , защото се е изразила точно и хубаво.
Дано не ми се разсърди

Цитат
8 милиона последователи и фенове без проект, излъчен през 2022 г., без информация за бъдещето, без споделяне, туитове, харесвания и снимки.
8 милиона усмивки и туптящи сърца за него....само защото той е ТОЙ и ние го обичаме💖
Çağatay Ulusoy е най-добрия от най-добрите 💥🔝👏🥰
-------
Изгледах го Шахмарана и ми хареса . Не е уауууу  идеята е интересна.  Дядото на Шахси уграе Мустафа Угур от Ичерде. Не го видях на премиерата . Добър актьор е.   НФ в интимните сцени нямат равни.

Феми, няма защо да ти се сърдя Heart Eyes Точно така е, Чаатай няма равен в нищо. Този човек е толкова асоциален, не подържа никаква връзка с феновете си, няма никаква информация за работата му и още по-малко за личния живот и въпреки това печели фенове и последователи. Знам, че тези милиони не просто започват да го следват заради някакви клюки, а защото всички са в очакаване на новите роли. Това е любов към професионализма и актьорския му талант.

Радвам се, че си гледала "Шахмаран". Аз и Цвети също го изгледахме. На мен супер много ми хареса и не само защото играе Бурак, а защото този жанр ми харесва. Вече съм гледала Чаатай, Къванч, Хазал, сега и Бурак във фентъзи жанра и наистина с всеки проект турците става все по-добри в тази област. Истината е, че имената, които съм гледала в проекти на Netflix са добри във всеки жанр, но за платформата все едно се разтварят напълно и правят героите си по различен начин. Колкото до интимните сцени турците съм ги признала. Нямат конкуренция в тези сцени. Показват толкова страст и секс, и в същото време голотата е показана красиво и творчески. Оргазмите, които актрисите имитират са без вулгарност и изхвърляне. Няма голи гърди или груби сцени и всичко изглежда естествено, нежно и харт ако сценария го изисква.




Ох, не мога да се въздържа и слагам няколко снимки на Бурак. Не е красавец, но тази стисната челюст и изгарящи черни очи са неверояно привлекателни Heart Eyes

Последна редакция: нд, 22 яну 2023, 14:41 от DeniAra

# 685
  • Мнения: 7 071


Относно Шахмаран, ме е яд, че няма къде да се обсъди. А сериала си струва обзора. Такова усещане за безвремие са ни предали, че някак си се пренасяш там в пустошта и ставаш част от самия сериал. Сестрите на Маран също са много колоритни, изразяване, стил на обличане и разбира се дарбите им.

Ето тук ги има всички епизоди на Шахмаран с БГ субт., пише, че има и БГ аудио, но не съм го включвала да видя дали е ок.

Shahmaran BG sub


Дени, виждам, че и ти като мен си запленена от сериала, и то с двата крака. И аз не можах да се въздържа да не напиша нещо за него.

# 686
  • Мнения: 27 558

И  друг път съм коментирала този фокус го умее само Чачи без активност да трупа фенове . Дали знае колко са му последователите , изобщо интересува ли се от това ? Може и да следи нещата  не дава гласност. Колегите не следва от началото е само Хазалка следват се взаимно и се подкрепят . Може и Шекерджито да следва не съм сигурна. Проектите са му винаги вълнуващи и успешни. Ще докачаме и предстоящите ко преди това не изперкаме тотално. Сега не може да се оплачем от липса на клюки  пак  мълчи за ЛЖ.  Няма да се покаже пред папараците и хората с коя си ляга ако не е сериозно.
Няма нищо по хубаво от свободата във всякакъв смисъл. Да и се наслаждава. Да им завидиш на рибоците и приятелите.
Гаранция са разделени с шаманката , ако не бяха досега оная да е намекнала или Ча да се е ядосал. Сигурно е прочел пресата или ако не е са го оведомили . Гинчо я чете и той като него рядко реагира . Ако го прави е с гатанки.
 
С кеф ще гръмнем шампанското и Наздраве! Оная нема какво да я мислим ще си намери друг, който да и осъществи мечтата.


https://www.youtube.com/watch?v=U-oLIBZSJFU
Дени ,  това е за теб невероятният агент Бонд. Не може да се сравнява с никой друг. Песента е готина и хитова.

Цвети , Мерси за линка.
Обсъждайте си и тук Шахмеран и без това се чудим как да поддържаме темата.
В Общата турска тема също може да се коментира сериала .
В темата на Серенай . Дидето е автор предполагам ще направи нова .
Буракджъм не е типичен красавец, но е възмъжал и е готин и е много талантлив.
За голотата няма вулгарност в интимните сцени . Турците умеят тези неща . НФ честно казано в други проекти има доста хард . 365 дни направо кърти всичко.Scream  
Срещнах и противоположни мнения за Шахсуто.
Мерт Рамазан какво ще кажете ? Антипатичен ми е.


Личната стилистка на Чаатай с която работи от години  Илкнур Шереф е в Саудитска Арабия заедно с Енгин Акюрек и Деметка.
На Енгин също е стилист.  Фантастични са двамата.
Енгин се е подмладил с прическата и е доста отслабнал за новият проект.
Как ли ще облече Чаго за галата на Терзи ?
Последният път го видяхме официално облечен за международната награда през 2019г. и е много елегантен.🖤


екзотична Мелиса Памук❤️

Последна редакция: нд, 22 яну 2023, 21:09 от femmi2

# 687
  • Мнения: 1 836


Относно Шахмаран, ме е яд, че няма къде да се обсъди.

Дени, виждам, че и ти като мен си запленена от сериала, и то с двата крака. И аз не можах да се въздържа да не напиша нещо за него.
И мен ме е яд, че няма място за обсъждане на "Шахмаран", защото има много какво да се каже. Самата легенда е доста интересна и противоречива в различните райони на Близкия изток и Месопотамия. Търсех малко инфо по сайтовете и в основата седи човешкото "предателство". Мисля, че сценаристите започнаха доста отначало и издълбоко представянето на този мит и влиянието му върху живота на всички. Общите сцени от селото, празниците и района показваха хора останали в приказката и всичко в ежедневието им е подчинена на нея.
Знаех, че Серенай е добра актриса и не разбирам, защо досега не съм я наблюдавала. В ролята на Шахсу е много добра, много. Гледайки я почувствах самотата, търсенията, страховете, насадените травми и собствени такива. Изобщо, усетих Шахсу в дълбочина. Да не споменавам какво тяло, секси излъчване и някак си самодостатъчност видях в Серенай. За Бурак няма да пиша, защото ще се повторя с предишни коментари, но той е супер талантлив, по мъжки харизматичен с онази харизма на бунтарите, мачовците и балканските свалячи, но с интелект и богата обща култура.




Това момче го гледам за първи път и мисля, че се справи добре с ролята си. Не ми харесва на външен вид, но играе добре. Знам, че играе ГГ в прословутото "Рибарче", но не смятам да го гледам изобщо. Не харесвам подобни изчанчени истории.

# 688
  • Мнения: 27 558

Мислете красиво... От вашите мисли зависи с какви цветове ще блести света около вас...


Очите , ах очитеее цяла поезия са те .  Устните медено сладки .

Рибарчето е хитов ама и аз не го гледам .Младежа и на мен не ми харесва външно.  Какво му харесват турците на тоя гларус ? Надигнало се е недоволство срещу сценариста и аман психоложката .

# 689
  • Мнения: 2 162
Заради тъжния финал бях спряла да следя ОС, но миналата седмица имах бол време и пак се загледах. Вторият сезон дори е по-добър и динамичен от първия. Така ме грабна, че дръпнах с материала, макар някои от сериите да изгледах с доста компромисно качество. Но останах неприятно изненадана, че Вахиде Перчин май напуска отбора. Толкова нелогично ми се струва това заминаване на село, че най-вероятно Зехра няма да се появи повече . От това само губи сериала, много силен женски образ изгради, голяма актриса е.
Хазал също много, много силен образ, а е толкова млада в този сериал, впечатлена съм. Hands Clap
 Не съм гледала друго с нея и с удоволствие ще запълня тази празнина. Чачо също страхотен, вън от съмнение.

п.п. Ще си спестя последния епизод на втория сезон. Не знам защо турските продуценти някой актьор, като си бие камшика от техен проект по свое желание и не пропускат да убият героя му?!

Общи условия

Активация на акаунт