Гримиране - идеи и техники. Тема №86

  • 61 309
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 31 129
И аз не нося вече тъмно вишневи, лилави и червено- черни червила.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 353
Агентче- благодаря за милите думи за мен. Ще се радвам на примери с подходящи за мен визии. В работата една колежка, която ползва очна линия 20 г. също ми каза, че е много драматична , когато сложих първият път само в края на окото. Тя ме посъветва да сложа очна линия на целият клепач, но аз също не се харесвам така.

# 707
  • Мнения: 1 295
Добро утро момичета, прекрасен нов месец ви пожелавам, изпълнен с много любов и щастливи мигове.
Днес ми е слънчево в унисон с чудесното време навън . Слагам две снимки с и без слънце Simple Smile

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 20:49 от Lioness77

# 708
  • Мнения: 1 997
За мен Наташа прави едни от най най-красивите кафяви! На кожа стоят фантастично! Бибата ми е настолна палитра, чудна, но Наташа не слага светли матови и това ме дразни!
baby glam palette е моята, има светъл матов, но ако беше сложила още един тъмен мат, цена нямаше да има Wink
https://www.temptalia.com/product/natasha-denona-micro-eyeshadow … alette/baby-glam/

# 709
  • Мнения: 2 489
Лъвица, хубав грим и днес. Като в я видях за теб се сетих. Много ми харесва, но няма да успея да прелея цветовете. Сам е просто хамелеон. Няма цвят на косата и грим  да не ѝ отиват.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 353
Лъвице- страхотен грим в тон с тоалета.
Днес си направих очната линия с кафяви сенки ,както ми препоръчахте.

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 21:59 от stefina

# 711
  • Мнения: 1 295
Cloe, не знам коя е тази мацка, но някъде мисля тук прочетох май,че на сини очи не отивали много цветове. Не е вярно, ето девойката е доказателство как на сини очи стоят много хубаво едни зелени сенки,например.
Стефина, ми супер ти е очната линия, но нещо сенките не мога да ги видя на очите ти, предполагам са по-бледи ?

# 712
  • Мнения: 7 663
Страхотна е Сам и много се радвам, че напоследък започна отново да показва визии, даже не само за грим, а за аутфити. Heart Eyes

Лъвице, Саманта Чапман се казва. Англичанка, работила за Мак, впоследствие със сестра й правят малка бизнес империя. Основател е на бранда Риъл Техникс.

# 713
  • Мнения: 1 295
Тили, благодаря за инфото, ще я последвам тогава в инстаграм. Simple Smile

# 714
  • Мнения: 7 663
Тили, благодаря за инфото, ще я последвам тогава в инстаграм. Simple Smile

Няма за какво. Hug
Ето, заповядай- https://www.instagram.com/samchapman/

# 715
  • Мнения: 3 296
Стефина, много добре се е получило Simple Smile Каква четка използва?

# 716
  • Мнения: 1 126
На мен ми е писнало от кафяви и топли нюанси на сенки. Търся си сенки в гамата на сивото със студен подтон,  с леки лилави и taupe отенъци. Не мога да харесам нищо.

Stefina, прекрасна си и очната линия ти стои бомба!

# 717
  • Мнения: 7 562
Dewi Di, погледни Colourpop, имат палитри с такива цветове.

# 718
  • Мнения: 1 436
stefina браво! Мн, мн по- красиво и хармонично е с кафявото!
Аз имам и друго предложение: 1. да не издърпваш толкова навън опашката и 2. да очертаеш мааалко по-плътно към вътрешния ъгъл на окото
 Не намирам точния пример, но нещо такова като форма, дебелина и опашка, само че вместо с очна линия направено с мек кафяв молив (може и със сенки), хубаво опушен до дебелината на черната очна линия само

Дано се разбира какво се опитвам да кажа
Ще се радвам, ако опиташ и ни се покажеш

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 20:52 от Figs

# 719
  • София
  • Мнения: 1 353
Стефина, много добре се е получило Simple Smile Каква четка използва?
Това е 4-ка палитра на Лореал и с нейната скосена четка. Още нямам четки.
Деви- мерси.
 Figs-мерси за идеята. Значи слагам очна черна линия и мек кафяв молив.После обаче как се опушва, сигурно със специални четки?

Общи условия

Активация на акаунт