Пъзели 46

  • 19 657
  • 759
  •   1
Отговори
# 525
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Ох, търсих го няколко дена, почти седмица.

Като ти пратят новия пъзел, освен да го наредиш пак! Шегичка! Joy

# 526
  • гр.София
  • Мнения: 1 640
Ох, търсих го няколко дена, почти седмица.

Като ти пратят новия пъзел, освен да го наредиш пак! Шегичка! Joy

Е, то май няма друг начин да намери парчето, освен да го нареди пак Blush

# 527
  • Варна
  • Мнения: 713
Липсващото парченце не е от масовата форма, предполагам с едно прехвърляне на парченцата и ще го намери. Този път съпорта на Озон са реагирали адекватно, успех с търсенето.

# 528
  • София
  • Мнения: 8 575
Ооо, с Галин и аз съм общувала, свърши работа човекът (не помня само дали е било со зор или без) Simple Smile

Скрит текст:
Чакам гости утре, направо място не мога да си намеря от радост, а дори не знам дали ще отседнат у нас или другаде Grinning На ММ сестра му със зетя и с племенника; ние сме им кумове на тях, а още не са идвали в първото ни собствено жилище. Ама като ви казвам радост, вчера даже имах прилив на енергия и направих малко консерви домати за зимата (а мислех да не правя нищо) Grinning

# 529
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Тони, ти си жената мечта!
ТМ е страшен късметлия, аз само ям зимнина, ако има. Joy

Има някаква промоция на Кастораланд, но не смятам да се възползвам. Чакам следващото голямо разчистване и разбира се Кобълите, заради Бухтичка, че вече си изчака чакането.

# 530
  • София
  • Мнения: 8 575
Кобълите и аз ги чакам, ама пусто... ще си почакаме.
А за късемтлия - не е, но нека само неговите кирливи ризи да са оповестени във форума  Grinning

# 531
  • Мнения: 696
Аз частта ще я намеря, отново няма да го редя в никакъв случай.

И сега съм пред ситуация Крипт, но с полски Блубърд, частите, на който влизат където си искат.

# 532
  • Мнения: 6 912
Весе, браво, бързичко се справи Grinning Дано има и щастлива развръзка с озон. Определено е малко притеснително, че вече на двама човека са отказали да им възстановят частите.

Мона Лиза, държах възможно най-бързо да се освободя от него и затова го засилих без изобщо да питам тук Joy

Наредих два пъзела за два дни и се успокоих, разбрах защо съм имала толкова много пъзели, аз съм можела да ги редя Joy Че даже още два съм подхванала и те ще заминат май Grinning

# 533
  • София
  • Мнения: 8 575
Леле, ей затова съм редила само най-лесната му картина (предния ти, на Gold); с Ван Гог ако попаднеш на кофти качество пъзел... направо ужасно ми се струва.

Ето от мен един Гибсънс, на който единствения му проблем беше недоизрязването, но определено без никакви травматични последици при реденето. Тъкмо махнах избраните Гибсънс от Любими и сега ще ги преровя пак - явно са ми на късмет или пък критериите ми към качеството не са особено високи Simple Smile

# 534
  • Мнения: 2 384
Бухтичка, коииии?😁

# 535
  • Мнения: 1 331
Здравейте! Мистериозната кутия е при мен!!! Бухтичка, благодаря за удоволствието! Страхотна е и й се наслаждавам, когато мога! Големия син е петокласник и малко не знаем къде се намираме и двамата и свикваме с новия учебен режим! Satisfied
 Цветните отражения са все още у мен. Според таблицата emjay и Vartoglava не са го редили, та да кажат към кого да препращам.

# 536
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Тони, ти след Кралицата ли махна всички Гибсъни от Любими?

# 537
  • София
  • Мнения: 2 313
Мона Лиза, ти какво не хареса на новите Гибсънси? Аз съм съвсем в началото на Кралицата, но засега ми изглежда наред.

# 538
  • София
  • Мнения: 8 575
Неее, преди това. Ти беше писала, че и ти си се разочаровала (дано не бъркам, ама май ти беше) и си казах "защо да харча за компромисно качество". Обаче Кралицата нали е по-стар от този залез, реших, че може заради това да е добро качеството. Но и този е добре!

# 539
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Мона Лиза, ти какво не хареса на новите Гибсънси? Аз съм съвсем в началото на Кралицата, но засега ми изглежда наред.
По-тънки са парчетата, имаше и разслоени и такива, които се разслояват като речеш да ги разкачиш.

Общи условия

Активация на акаунт