Съсипах ли си шанса за работа?

  • 2 905
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 586
Ще коментирам само стоенето на линия. На мен телефонът постоянно ми е включен и всички канали са ми в режим "на линия". Това не означава, че съм свободна постоянно, хем аз не работя, а тази жена явно и на работа ходи.

# 16
  • Мнения: 72
Каза добре и, че ще говорим пак като се върна. Явно е съгласна.

# 17
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Ми нормално, защо да не е съгласна. В Шумен едва ли ще има богат избор от детегледачки.

# 18
  • Мнения: 72
Ми нормално, защо да не е съгласна. В Шумен едва ли ще има богат избор от детегледачки.

Аз не съм в Шумен сега, но по принцип града ми е подобен.

# 19
  • Мнения: 7 434
10 лв за подобна тежка работа е малко. Искай поне 20. Ако не стане с тази майка и с тези деца ще стане със следващата.

# 20
  • Мнения: 72
10 лв за подобна тежка работа е малко. Искай поне 20. Ако не стане с тази майка и с тези деца ще стане със следващата.

Не знам за 20 лева.. Да не ме отреже. Каза, че пътните с таксито ще ми покрива отделно.

# 21
  • СИ
  • Мнения: 4 403
10 лв за подобна тежка работа е малко. Искай поне 20. Ако не стане с тази майка и с тези деца ще стане със следващата.

20 лева на час? Къде? В дълбоката провинция? С тази майка няма да стане. Нито със следващата.      Smile

# 22
  • Мнения: 72
За Русе става въпрос, но не бих поискала повече щом ще плаща за пътни.

# 23
  • СИ
  • Мнения: 4 403
За Русе става въпрос, но не бих поискала повече щом ще плаща за пътни.

10 лева на час и отделно пътни, като за Русе е повече от добре. Дано да е сериозна офертата. Не ги слушай тук тия, които хвърчат... 20 лева може в София и то със супер препоръки и изисквания. Освен това ще ти скъсат задника, буквално.

# 24
  • Мнения: 72
За Русе става въпрос, но не бих поискала повече щом ще плаща за пътни.

10 лева на час и отделно пътни, като за Русе е повече от добре. Дано да е сериозна офертата. Не ги слушай тук тия, които хвърчат... 20 лева може в София и то със супер препоръки и изисквания. Освен това ще ти скъсат задника, буквално.

Надявам се дано се срещнем 🙏. Благодаря на всички за коментарите.

# 25
  • Мнения: 15 031
На мен също 10/час за близнаци ми се виждат малко, но пък ти си без никакъв опит. Другите кандидати със сигурност искат повече, жената затова продължава контакта с теб.
Като понатрупаш опит с гледане на деца, ще можеш да искаш и повече.

# 26
  • SF
  • Мнения: 21 485
Добре е, добре е.. Момчето се притеснява, че даже повече е поискала. 3-4 часа да ги гледа - 30-40 лева на ден. Като за студент без опит - става.
Ако й е много, трябваше да ти каже или да попита за обсъждане на цената. Примерно, ако те повика за 2 часа - 20 лева, но за всеки следващ по 8. Съвсем примерно го предлатам, какво бихте могли да обсъдите, ако 10 лева за 5 часа й е скъпо на майката.

# 27
  • СИ
  • Мнения: 4 403
На мен също 10/час за близнаци ми се виждат малко, но пък ти си без никакъв опит. Другите кандидати със сигурност искат повече, жената затова продължава контакта с теб.
Като понатрупаш опит с гледане на деца, ще можеш да искаш и повече.

Това с опита е такава измишльотина, че няма накъде повече. Важно е какъв е човека и за колко време се учи и как после работи. По интервюта преди години като почнеха да ми говорят за опит, голяма работа... И какво? Ми нищо. Нагледах се на кокошки от всякакъв калибър с много го-о-о-ол-я-я-ям опит. Опита им се състоеше основно в дремене на бюро и разхождане на рокли. Ама голям стаж, голям опит... Като трябва да свършат нещо малко по-различно - пълен блокаж.
Затова недейте да баламосвате момичето. Малко е свито, защото е от по-малък град и е по-неуверена. Ще се научи. Какво толкова? Те тук всичките родени научени. А, да... И с опит.    Wink

# 28
  • Мнения: 15 031
Е, ти като си с опит и знаеш, че нещо се прави за 2 дни, но идва клиент и го иска за два часа, ама ти плаща като за два дни - как точно ще го изпълниш?

# 29
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Е, ти като си с опит и знаеш, че нещо се прави за 2 дни, но идва клиент и го иска за два часа, ама ти плаща като за два дни - как точно ще го изпълниш?

Той може и за 20 минути да иска. И какво...? Такива които бързат много ги питам, дали искат да се свърши както трябва или да се лъжем? Аз предпочитам да не ги лъжа. Освен ако не настояват много де... В такива случаи трябва да се вземат парите предварително и после да си перде и да не ти пука. По принцип гледам да си го спестявам.       Wink

Общи условия

Активация на акаунт