Пазаруване от HМ, тема 59

  • 39 449
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 1 729
Аз нося 38 номер от дамското, от детското 39 ми е идеално, 38 ми е малко. Ако тези за детето са ватирани, ще е чудесно, че е между 37 и 37.5, но иска да й е широко. На десет и половина е, явно ще ме задминава. Дано не пропускат, главно за това ги вземам, че преходния сезон се чудя с какво да я пращам.

# 76
  • Мнения: 7 071


Много ми допадна плата на тези дънки-плътен и твърд, цветът е супер, обаче кройката е много странна-сякаш талията е на 30 размер, а ханша-на 36.

Блузата всъщност е по-скоро лилавееща и изключително фина и очертаваща. Ще помисля дали да опитам и със следващия р-р.

# 77
  • Мнения: 55 082
Получих роклята, не знам кой питаше за нея. Май изобщо няма да я меря, че цветът е много по-тъмен от този в сайта. Но ще видим, сега няма време, само отворих пакета.

# 78
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 846
На вас излизат  ли ви такива предложения Blush

# 79
  • Мнения: 69 357
Това е за лице.. Grinning

# 80
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 846
Да бе, ясно ми е. Ама така представено...изчервих сЪ Joy

# 81
  • Мнения: 7 071
Хахаха много странно те раегетират теб 😅
Deva, аз питах, снимай ако можеш реалния цвят и кажи как е номера.

# 82
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 846
Ама вие да не си помислите нещо сега...хаха.   ама все някакви такива ми се падат. Чудя се и аз защо

# 83
  • Мнения: 7 071
На мен предимно такива предложения ми излизат 😁

# 84
  • Мнения: 55 082
Отворих роклята
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0976623009.html
С подплата е, въпреки, че пише, че е без. Много добре стои, точно както искам. Утре, на светло ще огледам цвета, но засега е одобрена.

# 85
  • Сливен
  • Мнения: 4 089
много е хубава роклята

# 86
  • Мнения: 2 892
Здравейте,
Изпуснах двата пъти намаления, а сега ми трябват няколко парцала за детето Sad има само клончета на добри цени за лоялни, а искам/трябва връхни да й взема. Няма някой код или % което изпускам нали ?!

# 87
  • Мнения: 69 357
Не, ще чакаш...ново намаление....Simple Smile

# 88
  • Мнения: 765
Здравейте,
Виждам, че явно има разлика в цветовете поръчани онлайн, обаче какво да му има на бялото, пише бяло, а пристига свело сиво-почти мръсно бяло - слонова кост тениска, много ме е яд,?Трябваше искрящо бяло за физическо на голямото дете? !? Та се чудя нещо дефектна ли е? Май ще я връщам.
Това е арт. Номер, ако някой случайно е поръчвал от дамското е 1046406006003 бяла тениска - кода е същия на етикета?!

# 89
  • Мнения: X
Има някакъв цвят, който се води светло жълт, да не са объркали и да са ти пратили този цвят?
И отзивите прочете ли? Там пише: тениската е хубава, не прозира, но не е от плътен памук. Цветът е по-скоро “мръсно бяло”, отколкото чисто бял.

Общи условия

Активация на акаунт