Пазаруване от HМ, тема 59

  • 37 819
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 356
Дебелия клин, който коментирахме с Есме ще поръчам да не мръзна до залата, пък там нека се потя.
И май само това, с моя ХО не ми трябват дрехи.

# 721
  • Мнения: 6 939
А защо реши, че харесвам пъстри 😋
Сайтът на Waikiki не е за хора със слаби нерви, не мога просто...на дъщеря ми й подариха халат на марката-ей не спря да пуска власинки това чудо, а и памукът е доста мършав.

# 722
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Хайде в новата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1501569.new#new

# 723
  • Мнения: 10 163
Лоли, ние тук в темата все сме регистрирани клиенти, но може да се влезе в сайта и плаща като гост- има хора, които пазаруват рядко и не са с профили, тогава излизат нещата така напр.:


Та е така, един вид стимулация да се регистрираш като клиент.

П.п. Едновременно сме писали, отивам в новата тема.

# 724
  • Мнения: 2 652
Че те имат и бели и бежови, нищо не съм решила.
Изобщо не съм очарована от рехавите НМ -ски кърпи , но щом Ви харесва такова качество.😀

# 725
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Благодаря, Феникс, не знаех, че има опция за гости. Simple Smile))

# 726
  • Мнения: 68 648
И сега се пита в задачата, дали да поръчаме на тези 20 % или да чакаме евентуално да пуснат 25 % на отделни артикули?
Как мислите?
Ще пуснат. Това е преЧП, истинският предстои. Все пак пускат първо по-малките въдици , който се закачи, все е файда за тях. Така мисля аз.

Опс, моя грешка и недоглеждане - това било вече истинският ЧП, поне така чета на флаера на сайта...тъй че...

# 727
  • Мнения: 1 396
Аз не помня някога да е имало повече от -20% на всичко. Ако пуснат по-голям % ще е на определени неща.

# 728

Общи условия

Активация на акаунт