Къванч Татлъту 💙- Yakamoz S-245/ минали и бъдещи проекти, партньори-103

  • 30 599
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 18 614
Пепи, това намерих и за двамата режисьори, с опит са! Вторият, Джем е бил все асистент до сега, докато Ахмет има доста сериали зад гърба си вече Thinking
Скрит текст:
Цитат
Ахмет Катиксъз (роден на 8 юли 1981 г., Кешан, Одрин) е турски режисьор. Завършил е факултета по кино и телевизия на университета Dokuz Eylül. Женен е за режисьора и сценарист Дениз Акчай Катиксъз.
Асистент режисьор

2003 Kurşun Yarası / Белег от куршум 15 епизод (1-15)
2004 Yağmur Zamanı /Време за дъжд , Дъждовно време 14 епизода (1-14)
2005 Aşka Sürgün / Изгнание за любов 15 епизод (1-15)
Kanlı Düğün / Кървава сватба 3 епизода (1-3)
2006 Kırık Kanatlar / Счупени крила 2 епизода (епизоди 1 и 31)
Ahh İstanbul    / Ахх Истанбул
Sahte Prenses / Фалшива принцеса 3 епизод (1-3)
Kod Adı / Кодово име 3 епизода (1-3)
Aşk Yolu / Пътят на любовта
2007 Asi / Ваксина 9 епизода (1-9)
2007-2008 Köprü    / Мост 32 еп
2008 Çemberin Dışında / Извън кръга 2 епизода (1-2)
Son Ders: Aşk ve Üniversite / Последен урок: Любов и университет
2009 Güz Sancısı    / Болка от падане
Bu Kalp Seni Unutur Mu? / Това сърце забравя ли те? 5 епизода (1-5)
2010 Ada: Zombilerin Düğünü   
Av Mevsimi / Ада: Сватба на зомбита
ловен сезон
2011 Dedemin İnsanları / Хората на дядо
2013 Köksüz    / Без корен

Режисьор

2008-2009 Yol Arkadaşım / Пътят на приятеля ми
2009 Kül ve Ateş    / Пепел и огън 1 епизод
2010 Halil İbrahim Sofrası   / Маса за Халил Ибрахим
2011 Babam İçin / За моя баща
2012-2013 6 Mantı / 6 равиоли
2014-2015 Kara Para Aşk / Black Money Love
2017 Sonsuz Aşk / Безкрайна любов
2018 Bizim İçin Şampiyon    / Шампион за нас
2019 Çarpışma / Сблъсък  3 епизода (7-9)
2020 Love 101 4 епизода (1-3)
2020-2021 Alev Alev / Пламък Пламък 1-10
Семейство - скоро

Продуцент

2013 Köksüz    / Без корен
Сценарист

2018 Bizim İçin Şampiyon / Шампион за нас

Докато пиша,, три дружки са споделили интересни неща Kiss
Терзи , благодаря! Flowers Hibiscus
Диве, Айре Heart Eyes Хайде, моля ви!  Hands Pray И без това ми е притеснено ... Все едно пък сме знаели що за актьори са Седеф, Ойкю, Хазар, Усхан, Бюшра, Биркан, Фарах и мн. др. за да сме Уау, аз дори Буура и Туба не бях гледала, но ги харесахме всички, така ли е ? А тези поне знаем горе- долу как играят. И не виждам какво общо с актьорството има личния живот на Неджат и Серенай ? Нали са добри актьори и двамата, само това ме интересува. Да се надяваме, че ще ни изненадат приятно! Аз пък го чакам с огромен интерес заради Киво най-вече, до сега не ме е подвеждал с избран от него проект, с актьорския каст във всеки негов сериал, мисля, че и сега ще е така, оптимист съм до края Stuck Out Tongue Closed Eyes
Дано ги видим КБТ!

Лека вечер! Hug

Последна редакция: пн, 12 дек 2022, 22:23 от queen_fenka

# 677
  • Мнения: 18 700
Терзи Hands Plus1
снимката е от 29.11


Фенче Kissing Heart,
надявам се да стане обратното, ако ме разбираш.........
обаче инфо за оператора/кой ще е/ не намирам.
КБТ се крият за сега и Башак си трае в ИГ.

Последна редакция: пн, 12 дек 2022, 22:29 от Airra

# 678
  • Мнения: 3 242
Казах ви аз, че е време да отидат Къванч и Башак на някое светско събитие 😜
Дано пуснат някоя снимка. Чудя се няма ли журналисти там ?
Терзи, благодаря 🤗
Фени и на теб 😍
Диве, Айре, мрънкайте си колкото душа ви иска. Аз имам един странен принцип, че за да стане едно нещо е хубаво по време на подготовката да има някакви малки препятствия, за да стане всичко както трябва после.
Нямам си на идея как са ставали преди нещата, но сега като гледам....ми тази индустрия е пълна каша. Журналистите ли подвеждат с информация, артистите ли говорят предварително без да имат договор, но нещо не е както трябва. Току що прочетох, че и главната актриса, която уж трябваше да играе в новия сериал на Хилял Сарал е напуснала. За сценаристите на сериала на Алперен и Мелиса вече писах, че са сменени. Сигурно има още примери.
Та ще видим накрая кой ще бъде в нашия.

Театърът беше на ниво този път. Отдавна не се бях смяла толкова много.

Лека 🤗🤗🤗

# 679
  • Мнения: 3 390
Добро утро Благодаря за споделеното

https://twitter.com/KivoGreekFan/status/1602454884246224897

Последна редакция: вт, 13 дек 2022, 07:24 от dterziiska

# 680
  • Мнения: 18 700

Добро утро!!

Терзи Flowers Hibiscus
ммм със страхотна снимка са ни изненадали
малко й промених цветовете


във видеото, ако се загледате-може да се види и как танцуват Киво и Башак. Heart
https://twitter.com/KivoLatam/status/1602526897656791040


Пепи,
Цитат
Нямам си на идея как са ставали преди нещата, но сега като гледам....ми тази индустрия е пълна каша.
балканска му работа Grinning

хубав ден!! Hug

Последна редакция: вт, 13 дек 2022, 09:31 от Airra

# 681
  • Мнения: 18 614
Добро утро, дружки! Hug

Вече и аз мога да кажа : Честит първи сняг!
Терзи, благодаря! Kiss Перфектна снимка, сякаш не са минали толкова години ...
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss От кога чакахме този момент ... Малко е размазана за съжаление тази, на която попаднах аз, но се вижда най-главното, двамата се обичат и са заедно, за ужас на хейтърките Smile

Пепи, е, ако от това зависи да е успешен проекта и аз ще мрънкам с удоволствие Stuck Out Tongue Closed Eyes Мисля, че няма да има повече промени в каста, но да видим Thinking
Дано покажат скоро нещо, за да преценим ще го бъде ли успешното партньорство и в този сериал, а не фенски колажи и видеа.

Пожелавам ви хубав, зимен ден! Hug

# 682
  • Мнения: 3 242
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Браво на Хилял Сарал, браво за тази прекрасна снимка. Написала е светлина на две звезди. Нейните две успешни и талантливи "деца". Мога да си представя колко се гордее с тях.
Като гледах видеото, голям купон е бил. Жалко, че не получихме още качествени снимки и видеа.
Е, маса N1 е отбелязана, но ми се щеше още.
 Башак, като че ли винаги е по дейна по купоните, Къванч е по въздържан, но тук и двамата добре се забавляват. Че

Фени, не позна, мила. Току що Бирсен е написала, че един актьор от вече обявения каст няма да участва 🤣🤣🤣 Въпреки, че пак според написаното четенето на сценария и подготовката на костюмите върви с пълна сила. Просто усещам как до излизането на сериала почти всеки ден ще имаме непрекъснато някакви малки новини. Ами , хората търсят начин да им се четат писанията, а името на Къванч е винаги гаранция за това.
Наистина мисля, че от това, което се случва в етапа на подготовката на един сериал, истина е само около 10% от всичко, което излиза като информация.

Хубав ден, момичета 🤗🤗🤗



# 683
  • AMS
  • Мнения: 6 452

Охооооооооо, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Извинявайте, но не мога да свикна с новата партньорка,
а и не обичам изкуствено слепени снимки.
Ние може да не сме знаели що за актьори са били в началото на кариерата,
но тези имена вече имат бая кариера и личният им живот влияе на нея.
Не говоря за раздели и разводи, но когато те излизат на преден план е кофти.
И Биркан е разведен и ги сменя партньорките си, но го харесвам.
И Йойкю много израсна. Радвам ѝ се. И Туба скъса с онова недоразумение.
И Берен е била доста провокативна, но не е излъчвала арогантност.
И с всичките бих искала пак да гледам Къванч.
Но нещо, което смятам за непростимо е,
заради алкохолна зависимост, да се наложи да напускаш сериал.
Къванч би ли си го позволил това!!!
Та макар и да са добри актьори, те са и публични личности,
и когато  нямат проекти, вниманието се насочва към личния живот.
Трябва всяка стъпка да им бъде премислена какво впечатление ще остави.
Някак си съм свикнала Къванч винаги да има какво да прави.
А той дори когато не снима - прави смислени неща!!!
Добре, де! Обещавам, че за Семейството няма да ви притеснявам,
но ако поднасят ей такива неща, като от снощи.
Къванч, Башак, Берен, Кенан, Хилал, ...
Що глупости се изписаха, че Кенан не отишъл в NY, а Башак отишла.
Яяя как Башак и Къванч пеят и танцуват заедно с Кенан.



Промених си мнението за Кенан и дано и за други да го променям!!!
Виждам, че сега Берен наистина е щастлива!!!
На премиерата за Последното ... даже очаквам цял концерт.



А, забравих за тази снимка на Берен с Yildiz Kültür ,
че освен в Менекше и Халил, актрисата игра с Къванч и в Хайде сине.
Забравих да кажа, че КаналД беше един от пионерите в излъчването на дизитата.
Къванч заедно със шефа на КаналД работеха усилено за промотирането на ЗП.
Много от сериалите дори и до сега са собственост на КаналД.
После телевизията претърпя един спад, смяна на собственика и ...
Сега вече се закрепи и има добра гледаемост.
Успяха да задържат и традицията на Златната пеперуда.
Ето и снимки май от снощи на Сонгюл и Елчин >>>



Довечера съм на мач >>>
Скрит текст:
Но не съм за Меси, а за Модрич.
Потулиха видеата от скандала между Меси и ван Гал.
Макар да не харесвам ван Гал,
не мога да не харесам думите му към Меси.
„Ние може да загубихме играта,
но вие току-що загубихте уважението на целия свят“
А лалетата харесвам още от времето на Кройф като играч.
Дружки, извинявайте и приятен ден!!!

Последна редакция: вт, 13 дек 2022, 18:32 от * Diva *

# 684
  • Мнения: 18 700
Дружки, благодаря за споделеното Flowers Cherry Blossom
имам какво да напиша, но утре ...че и аз съм на футболна вълна.
само това ще постна
IMDB- класация за 2022
Къванч е на 5 място, мисля, че е добре Hands Plus1

останалите...
https://socipol.com/v2/index.php?c=trends_2022


лека Nature Stars

# 685
  • Мнения: 18 614
Дружки, благодаря ви за споделеното! Hug
Пепи, да, видях кой актьор се е отказал. За това пък Неджип Мемили се е присъединил към каста на сериала ни, и за него чета добри отзиви. И той игра в Чукур, но малко съм го гледала, нещо не ми върви и този сериал, пропускам много серии.
Много хубави снимки от партито на ОГМ, ето я и моята красавица Heart

Пишат, че дрескода за партито бил Диско. Жалко, че не видяхме Башак как е облечена.
Диве, е не може всички да са като Къванч Stuck Out Tongue Winking Eye
Цитат
Та макар и да са добри актьори, те са и публични личности,
и когато  нямат проекти, вниманието се насочва към личния живот.
Трябва всяка стъпка да им бъде премислена какво впечатление ще остави.
Някои не мислят за това Smile
Наистина не ме интересува другите актьори/си какви хора са, с кого са във връзка, разведени ли са, пият ли, какви ги вършат в реала. Всички минават и заминават след края на съвместния проект за мен, не ги следя. Малък брой актьори/си бих се радвала да ги видя отново в проект заедно с Къванч, далеч не всички. Много се зарадвах на Усхан, харесах го в тандем с Киво. То и аз не мога да свикна с новата партньорка, все още не съм я видяла до него Smiley Неджат пък въобще не го познавам като актьор, само съм чела, че е добър, ще ми е любопитно да опозная и него. Разбрах, че него имаш предвид с алкохолната зависимост, чела съм за него, но може би се е съвзел човека, щом все още му възлагат работа Thinking Да се надяваме, че всичко ще е точно.
Айре Heart Eyes никак не е зле! Скоро и на първо Stuck Out Tongue Winking Eye

Лека! Hug

# 686
  • Мнения: 3 242
Диве, преди време четох книга, където героя си задаваше въпроса какво да избере, талантлив и кофти човек или добър човек, но некадърен ? Честно казано аз и досега не мога да си отговоря на този въпрос, ако ми се наложи да правя избор. Нашето " нещастие" /специално слагам кавички/,е че Къванч вече е толкова много висока "топка" и като актьор, а с времето се доказа и като човек.
Радвам се, че вече си спокойна за Берен и Кенан. Много се радвам и на тази активност на двамата. Но съм наистина изненадана, колко обичан и харесван е Кенан.

Айре, не, не съм доволна от това място. Дори не искам да коментирам актьорите, които са пред Къванч и Туба.
Логичната класация трябваше да се води от Туба тази година, поне според мен. Но като водят такъв "скучен" личен живот , това е положението.😜
Лека 🤗🤗🤗

# 687
  • Мнения: 18 614
Привет, дружки! Hug


Пепи, интересен въпрос Thinking Не зная и аз, но все си мисля, че ако тези, които са ме впечатлили толкова много, за да ми станат любимци са кофти хора, ако ще да са най-талантливите, нямаше да ми станат такива. Аз и двамата си любимци ги обикнах първо заради безграничния им талант и огромната харизма, но ми станаха наистина любимци едва когато разбрах, какви стойностни хора са, освен, че са талантливи.Е, единият беше такъв, де Cry Заради това ви споделям какъв човек е бил в реала, не на сцената, там го знаят всички. Споделяла съм ви какво голямо впечатление ми направи Къванч с първите си интервюта още на 22. Това, че този невероятен красавец е и здраво стъпил на земята млад човек, толкова скромен и не главозамаял се от внезапната слава още повече събуди интересът ми към него и започнах да го следя, продължавайки и до днес. И той никога до сега не ме разочарова Heart Наистина е висока топка, но за мен това е благословия, не "нещастие " Smile Щеше да е нещастие, ако се бях излъгала в него. Може би щях да продължавам да го гледам, тъй като страшно много ми импонира играта му, но нищо нямаше да е същото ... Също така и ако беше само красив, без талант, до сега отдавна да съм го забравила.
Във връзка с това, вижте на какво попаднах, възможно ли е ? Thinking
Скрит текст:
Голливуд присматривается к трем турецким актерам!
😇
Три турецких актера получили предложения сняться в первом фильме под кодовым названием «Единорог». Пока работа по кастингу продолжается по всему миру, продюсеры Hooluwood нацелились на Кыванча Татлытуга , Умута Карадага и Йылмаза Эрдогана . Переговоры продолжаются для всех трех игроков.
https://www.dizidoktoru.com/ozel-haber/hollywood-un-g..
Цитат
Холивуд гледа внимателно към трима турски актьори!
Трима турски актьори получиха предложения да се снимат в първия филм под кодовото име "Еднорог“. Докато работата по кастинга продължава по целия свят, продуцентите на Холивуд насочиха вниманието си към Kъванч Taтлъту, Умут Карадаг и Йълмаз Eрдоан. Преговорите продължават и за тримата актьори.
https://www.dizidoktor.com/ozel-haber/hollywood-un-g ..

Посочения линк обаче ми дава грешка Thinking Ще се чуе.
Прочетох още, че Нур Сюрер е в каста на 8 серийната черна комедия на Нетфликс с кодово име " Дете " Дали ще има възможност да участва и в нашия ? Thinking Много ми се иска!
Колкото до първите двама в тази класация ... ами те постоянно са на показ в СМ, какво се учудваш ?
И още малко спомени
Скрит текст:
Цитат
"Мисля, че едно от най-големите предимства на Queen беше привлекателността на групата. Фреди беше безнадеждно привлекателен на сцената, да не говорим за обаятелната личност, която беше, чийто личен живот, както трябваше и да бъде, не беше публично достояние. Това, което многократно изплува около него, е огромната привързаност, която почти всеки, който някога го е срещал, е изпитвал към него, и очевидно все още болезнената, незапълнима следа, която той остави. Никой няма да каже нито една лоша дума за него. С Фреди не можеше да бъде по друг начин. Преди всичко това е неговото остроумие, неговата топлина и неговата черно-бяла комбинация от неприкосновеност на личния живот и самонадеяност, уязвимост и откровеност и това, че е най-особеният и екстравагантен талант, който музиката изобщо е виждала.” Марк Монахан/журналист

Цитат
"Понякога не разбирате защо почти всички смятат, че Фреди е бил прекалено импулсивен, но не беше. Той беше много дипломатичен вътре в групата. Винаги можеше да намери решение, това беше един от многото му таланти. А той имаше много таланти.
Не обичам да освещавам хората, но Фреди беше наистина удивително човешко същество, абсолютно уникално, талантът му да пише, да бъде на сцената, да достига до сърцата на хората, когато пееше... невероятен човек, който все още много ни липсва ." Браян Мей

Цитат
Този човек наистина притежаваше най-великия глас в историята на рока. Журналисти, културни експерти и анализатори вече са направили няколкостотин коментара по тази тема и нищо не може да се добави тук." Брайън Мей
Цитат
" Имаме спомени за цял живот, често твърде много, за да си спомням всички с някаква яснота. Всички те се сливат заедно, дни на път и нощи в студиото. Той на своето пиано, аз на моите барабани, потропвайки в ритъм, той задрасквайки нещо в нотния лист.Той на сцената в стихията си, а аз го гледам от най-доброто място в залата. Това е като да прелиствате снимки, намерени в стара тенекиена кутия, скрити, избледнели и износени от времето, и всичко е в черно и бяло, защото той отне цветовете, когато си отиде." Роджър Тейлър
Цитат
" Харизмата на Фреди винаги присъстваше. Не можеше да я включва и изключва. Не се опитваше да накара да се усети присъствието му, той просто беше там. Защото това е, което си мислех, гледайки изпълненията му, той се сдоби с успех благодарение на таланта си. Когато влезеше някъде, всички глави се обръщаха, просто се усещаше, че "някой" е там и човек не можеше да спре да го гледа. "
– Питър Фрийстоун

Цитат
" Фреди ... Никой не можеше да предвиди накъде ще го отведе любовта му към музиката.
За разлика от повечето рок звезди, той беше способен на всеки жанр музика и обичаше да го изследва. Някои смятат, че той би могъл да завладее света на операта, ако поиска. Преди раждането на проекта Барселона той планира да запише албум с кавъри след успеха на Great Pretender. Би било прекрасно да чуем гласа му в страхотни песни. Той и Монсерат обсъдиха изпълнението на „Фантомът“ в операта, но той се разболя твърде бързо. Той все още пише и записва различни форми на музика. Той живееше за музиката. Той никога няма да се пенсионира напълно. Неговият личен асистент каза, че след смъртта му единственото му съжаление е, че все още има толкова много музика в себе си.
Той имаше възможност да удари топката извън границите. Той имаше онази искра, която имат само гениите." Майк Моран

Цитат
" Той беше много щедър, особено към скъпите за него хора.Той ми подари китара за рождения ми ден и все още свиря на нея. Имахме много общо музикално, въпреки, че той беше много по-богат от мен.
Свиреше необработени миксове  в студиото и ме попита какво мисля. Оставането в студиото с Фреди беше нещо особено, той беше много развълнуван и интензивен, но все пак успя да ме накара да се чувствам комфортно.
Джо Бърт (басист)


На края за настроение ви поздравявам с това невероятно творение. Имайте хубав ден! Hug Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 14 дек 2022, 11:19 от queen_fenka

# 688
  • Мнения: 18 700
Привеет! Nature Snowflake
Пепи,
Цитат
Айре, не, не съм доволна от това място.
съобразно местата, на които беше Къванч тази година -  в класацията, мисля, че 5-то място е напълно добре!
а по какъв начин се определят-не съм особено наясно. но е според мястото на което са намират в общата база данни.
Кенан е много голямо име в музикалния свят на Турция и има много фенове.
Фенче Kissing Heart, Неджип Мемели май не е сигурен, добър актьор е, достатъчно съм го гледала. Мен ме е яд, че Юрдаер Окур/от Карадай/ се отказа-много го бива в отрицателни роли.
Също не ме интересува личния живот на актьорите, важното да не пречи на работния процес.
макар, че Сера в последно време е известна повече със скандалния си личен живот Expressionless
Видях това за Нур Сюрер, тя и тук не фигурира https://www.imdb.com/title/tt21764804/?ref_=nm_flmg_unrel_2_act
а за Холивуд го чета при Оя Доан https://www.dizidoktoru.com/ozel-haber/hollywood-un-gozu-3-turk- … uda-2-h29716.html....брех Wink
за поздрава Hands Plus1
Страхотен купон си направиха ОГМ , ами най-добрите са в момента!! Жалко, че нямаше повече видеа с танцуващите КБТ Heart

Башачка от днес Heartpulse

имам си нов лайк от нея Heart Eyes
Скрит текст:

Диве, съгласна съм, че актьорите, които държат на кариерата и репутацията си-трябва да внимават за всяка своя стъпка в реала, но толкова много примери има и в Холивуд  за недостойно поведение.
Скрит текст:
яд ме е за Хърватия, аржентинците не ги понасям...
....................
Щях да коментирам визията на Киво................
не мислите ли, че е леко подстриган, може би така ще е Аслан Thinking няма го ужасния бакенбард Stuck Out Tongue Winking Eye



хубав ден!! Hug

Последна редакция: ср, 14 дек 2022, 12:15 от Airra

# 689
  • Мнения: 18 614
Айре Heart Eyes благодаря за споделеното! Kiss Да, явно ще трябва да почакаме, за да научим кои актьори ще участват в " Семейство " И аз съжалявам за този актьор, но така е преценил. А за Неджип го споделиха по начин, от който се разбира , че е приел, а и е последвал Къванч и Серенай Thinking Ще се разбере, както и за Нур, но ме съмнява да участва и тя, щом я няма в ИМдб ... жалко!
Много сладка Башачка! Браво за лайка от нея.
Вай, бе ... не мога да повярвам още ... Да не би да планират да снимат в Турция ?
Цитат
🆕 ТРИ ТУРЕЦКИХ АКТЕРА ПОПАЛИ ПОД ПРИЦЕЛ ГОЛЛИВУДА!
Студия Apple, для своих оригинальных фильмов, заключила контракт с Брэдом Питтом и Джорджем Клуни, планируя объединить их в одном проекте. Спустя столько времени после их совместной работы в фильме "Одиннадцать друзей Оушена", актеры вновь будут играть вместе под руководством режиссера Джона Уотса, который выпустил один из самых кассовых фильмов 2021 года " Человек паук: Нет пути домой". Клуни и Питт будут исполнять роли главных героев, а так же участвовать в продюсировании проекта.
Предложение сняться в фильме под рабочим названием "Единорог" получило сразу три турецких актера, Кыванч Татлытуг, Йылмаз Эрдоган и Умут Карадаг. Несмотря на специфический кастинг актеров, который проходил по всему миру, переговоры об участии трех турецких звезд все еще продолжаются.

ТРИМА ТУРСКИ АКТЬОРИ ПОПАДНАХА ПОД ПОГЛЕДА НА ХОЛИВУД!
Студио Apple, за техните оригинални филми, подписа договор с Брад Пит и Джордж Клуни, планирайки да ги обедини в един проект. Толкова дълго време след тяхната съвместна работа във филма "Ocean's Eleven", актьорите отново ще играят заедно под ръководството на режисьора Джон Уотс, който продуцира един от най-касовите филми за 2021 г." Spider-Man: No Way Home". Клуни и Пит ще играят ролите на главните герои, а също така ще участват в продуцирането на проекта.
Предложение да участват във филма с работно заглавие „Еднорог“ получиха веднага трима турски актьори : Къванч Татлъту, Йълмаз Ердоан и Умут Карадаг. Въпреки специфичния кастинг на актьори, който се проведе по целия свят, преговорите за участието на трите турски звезди все още продължават.


Ако това се случи, няма да е напразно безобразно дългото ни чакане Нетфликс да пуснат нещо с ашкъма по цял свят. Знаех си, че ще забележат талантът му рано или късно. Дано този път се случи, толкова пъти ни лъгаха ... Само си представете Брад и Къванч един до друг във филм! Неее, това не може да е истина, не вярвам Smile Остава да стискаме палци и да се надяваме!

Общи условия

Активация на акаунт