Може би съм влюбена в друг мъж....

  • 9 684
  • 345
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 841
Ми щом имате такава договорка двамата, значи при вас няма проблем. Но това не означава, че това е възможно и нормалмо за всички.
За мен лично, не е! Разбира се, че изневярста съществува, затова зарязах и първия си мъж. Аз я приемам, но не я поощрявам и не търпя!
Не ми е уважително! Щом ще ми се изневярява, няма смисъл да сме заедно!

# 31
  • Мнения: 6 126
Мдааа, на най големите е*ачи винаги други им е*ат жените. Пък после нека го раздават много отворени.

По темата, мисля че я харесва младия мъж, но не иска да се вкарва във филма с омъжена жена. Много усложнения води тва, при толкова материал без такива, няма смисъл. Но все пак ако го натисне, завварката е станала. Последствията вече всички ги знаем.

# 32
  • Мнения: 19
Ако си готова да оставиш мъжа си и да си развалиш семейство, действай. Ама първо край на едното.
От друга страна, напълно възможно да си си вкарала филм в главата, младият да ти се струва влюбен и загубен, а той да има нулев интерес и просто е възпитан и любезен.

Mjmjm, това твоето не е семейство. Ако ти живееш по такъв начин, не означава че всички са така. Сбъркано ти е мисленето, както и на човекът, който наричаш своя жена.

Правя уточнение, защото очевидно не е станало ясно без да го напиша директно - аз семейство нямам. Разбира се, че след като истината за изневерите на бившата ме тресна в лицето, отношенията ни бяха прекратени.
Дали мисленето ми е сбъркано или не могат да говорят специалистите психолози, а това, че съм дал обратна връзка от реалния живот, не тоя във фантазиите и романтичните филми е друг въпрос.
Не  считам да се самоизтъквам, но имам възможност да се сблъсквам с житието и битието на множеството и изневерите, насилието и куп други неморални съзнателни и несъзнателни прояви на съвремените мъж и жена са проста действителност.
Прави ми впечатление, че част от "аудиторията" забелязва само определени думи от написаното от мен, а именно "фетиши" и т.н.
Да попитам: Какво лошо и неморално виждате във фетишите?... или просто асоциациите, които правите с тази дума са свързани с нещо неморално?!

# 33
  • Мнения: 2 495
На колегата с жената с вечновдигнатите крака-моите съболезнования. Такива индивиди не могат да ми променят моята оценка за изневярата.
За изневярата е важна реалистичната преценка какво печелиш и какво, евентуално, можеш да загубиш.

# 34
  • Мнения: 18 542
Изясни се, че авторката няма намерение да се обвързва с новия  и да му доотглежда детето, с всички произтичащи усложнения, иска си емоцията и има зелена светлина. Нейното семейство си е неин проблем, последиците приема  щом почнат емоциите, помогнахме колкото можем.

# 35
  • Мнения: 25 600
Правя уточнение, защото очевидно не е станало ясно без да го напиша директно - аз семейство нямам. Разбира се, че след като истината за изневерите на бившата ме тресна в лицето, отношенията ни бяха прекратени.

Ето на това му се казва двоен морал. Значи, докато ти хойкаше, това беше освежаване и какво там още, а, да, зареждащо, но когато си разбрал, че и жена ти хойка, край на брака. Защо, бе сладур? Прекалено заредено ли ти дойде, що ли, та гръмна батерията? Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 306
Забелязах основно, че авторката изобщо не знае как се пише запетая. Пак като се напъва да пише главни букви, добре.

# 37
  • Мнения: 19
На колегата с жената с вечновдигнатите крака-моите съболезнования. Такива индивиди не могат да ми променят моята оценка за изневярата.
За изневярата е важна реалистичната преценка какво печелиш и какво, евентуално, можеш да загубиш.
Благодаря за съчувствието, но мисля, че в конкретния случай не е необходимо, тъй като едни отровни отношения просто приклчиха... почти по естествен път Simple Smile
Поинтересувах се сериозно от психиката на мъжете и жените и останах изненадан колко много материали написани на прост разбираем език има по темата. В заключение се оказа, че основна причина за изневярат, а и не само се корени в детските травми, които всеки има. С няколко думи, този които изневерява не го прави нарочно, а просто подсъзнанието му го кара, колкото и нелепо да звучи. Един вид не е необходимо на 100 % изневярата да е подтикната от някакъв дефицит във връзката.
Последствията от изневярата са почти винаги с летален изход за връзката, но разбрах, че тия дето го правят перманентно изпитват удоволствие от тръпката да правят нещо забранено, някакво удоволствие като от пристрастяването при комарджиите.
Няма как "Пито - платено"

# 38
  • Мнения: 3 841
Е да ама в предния пост писа, че изневеряват тези, на които им липсва нещо вкъщи, а сега пишеш, че не трябва да е именно така... Парадокс...
Изневеряват хора, които не знаят какво искат... Трябва да помислят над себе си малко... Причини и оправдания за изневяра има, колкото щеш!
Но нито една от тях не променя резултата  и никой не е длъжен да я приема и да бъде подложен на това!

# 39
  • Мнения: 19
Е да ама в предния пост писа, че изневеряват тези, на които им липсва нещо вкъщи, а сега пишеш, че не трябва да е именно така... Парадокс...
Изневеряват хора, които не знаят какво искат... Трябва да помислят над себе си малко... Причини и оправдания за изневяра има, колкото щеш!
Но нито една от тях не променя резултата  и никой не е длъжен да я приема и да бъде подложен на това!
Няма спор относно менението, че изневярата не е правилна.
Написал съм, че изневярата може да причинена и от различни проблеми на подсъзнателно ниво, резултат от преживени травми в детството, но може и да е породена от нисък морал, дефицит във връзката и т.н.
Аз съм изневерявал и го споделих съвсем открито и връзката ми бе прекратена защото и жена ми изневеряваше, но краят не е бил заради нейните инзевери, той си дойде както написах "по естествен път".
Заключението, че съм "голям пич", защото изневерявам, пък жена ми не можело е повърхностно и несериозно. Причината за раздялата и последствията от това беше в поведението и на двама ни.
П.С. - не съм я обвинявал, тормозил и гонил, защото съм я изкарал виновна Simple Smile Най - спокойно седнахме и се разделихме, тъй като всички карти бяха сложени на масата. Нито аз, нито тя сме отричали и сме се оправдавали, просто осъзнато сложихме край.

# 40
  • Мнения: 3 841
Аз останах с впечатлението, че поощряваш изневярата, защото даде доводи как след това си се зареждал и късал чаршафите😁
При мен само мисълта, че партньорът ми може да се е натискал с друга и после се прибира да спи на моите чаршафи, би ме погнусила камо ли да искам друго!
Ма хора, всякакви...🤷‍♀️

# 41
  • Мнения: 19
Аз останах с впечатлението, че поощряваш изневярата, защото даде доводи как след това си се зареждал и късал чаршафите😁
При мен само мисълта, че партньорът ми може да се е натискал с друга и после се прибира да спи на моите чаршафи, би ме погнусила камо ли да искам друго!
Ма хора, всякакви...🤷‍♀️

За мен беше зареждащо, защото партньорката ми ме отблъскваше и не ме задоволяваше сексуално... дори и емоционално, но това е друга работа.
Естествено, че когато си лишен от секс, отблъскван и т.н. и имаш контакт с някой, който те желае и те задоволява, ще си зареден. Това обаче не означава, че е правилно и тази връзка е нормална.

# 42
  • Мнения: 3 841
Да, възможно е да е така... В такъв случай и без това не сте били един за друг, няма какво да се измъчвате взаимно. Разделяте се, ако може преди изневерите, намирате си други партньори. Реално ти пак си се разделил, защо трябва да си изневерявате-на мен това ми е идеята.

# 43
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 859
Ми да си изневеряват. Ей като почнете да размахвате пръсти и да морализаторствате.... Кой каквото иска да прави в живота и в семейството си. Ти нали не го правиш?!

# 44
  • Мнения: 3 841
Така е! Не моралствах, но съм в пълното право да изказвам мнение!
Не е моя работа, но просто имахме диалог с господина.

Общи условия

Активация на акаунт