Да бъдем чудото за Слави

  • 653
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
]Здравейте ,приятели.Тук е мястото да представя сина си пред вас :

Славчо е на 10 години ,от гр.Разлог .Роден е в края на седмия месец ,по нормален механизъм ,всичко се развива нормално до 1вата си година ,когато забелязвам известно забавяне в развитието .След консултация с невролог сме насочени към детски невролог ,куп изследвания и обикаляне при всяко "лекарско светило " за което се информирам по някскъв начин .След непрестанното ходене от кабинет на кабинет и предполагаеми диагнози на 2 години имаме страшната диагноза :Детска Церебрална Парализа.
Започваме най -различни рехабилитации ,5 - кратни операции и множество консултации ,за съжаление така и не успяхме да постигнем мечтания миг Слави да ходи самостоятелно.До миналата година сме се справяли с тия лечения сами ,но за съжаление и двамата ми родители починаха .Майка ми преди 6 години ,баща ми преди 1 ,бащата на Слави ни изоставя още когато той няма навършени 3.
И сега причината поради която сме тук да разкажем нашата история е ,че през юни бяхме на диагностика на еднствения по рода си робот за прохожане намиращ се в гр.София ,МЦ "Рего " и там дадоха надежда че след 3 -4 курса Славчо ще проходи .Всеки един курс е на стойност 10 000 лв без личните разноски като апартамент и всичко необходимо.Първия курс ,който провеждаме в момвнта благотворително е предоставен от болницата .

Молим всеки който може да помогне да се включи в кампанията ,както го следва нвговото сърце ❤

PayPal: PayPal.Me/Nadezhda8989
IBAN:BG87FINV91501317630167 - Славчо Дунин
IBAN:BG51ESPY40040030785862 -Надежда Фарфарова

Основание :дарение за Славчо

Последна редакция: вт, 13 сеп 2022, 16:26 от nadezhda89f

# 1
  • София
  • Мнения: 28 642
Добре е да прикачите документи, доказващи написаното.

# 2
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
МОже(ако не сте) да кандидатствате за Българската Коледа.От там ще ви отпуснат някакви средства(на моя син по 1200 лв за 3 години назад му дадоха,тази година все още чакам отговор,но вероятно е удобрен, т.к.процентите му от 80 станаха 100).Не е много,впредвид това,което ви искат,но пак е нещо.Успех на Слави(и на моят син казваме Слави от Станислав).

# 3
  • Мнения: 7 690
Ако нямате, бих ви посъветвала да направите кампания в Павел Андреев.
Успех на детенцето ви!

Общи условия

Активация на акаунт