ДГ Морска Звездица-Варна мнение

  • 744
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте,нови сме в града и преди 2 месеца търсих ДГ в районите Възраждане,Младост,Кайсиева градина и Владиславово.Записах го в ДГ Приказка и днес когато отидох да дам изследванията на сестрата разбрах,че детето ми ще бъде във филиал във блок и бях шокирана,понеже там от където идвам няма такива филиали в блокове или не съм чула.Както и да е,видях го отвътре и отписах детето и сега съм пак в търсене,но вече местата са много по ограничени и ми казаха,че има свободни мяста в Морска Звездица,някой може ли да ми даде някакви мнения за градината детето ще е 1-ва група?

P.S. Видях мнения,но бяха много стари и затова реших да питам за мнения от по-скоро.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 00:39 от niky97

# 1
  • Мнения: 550
А защо отписахте детето , фелиал се води пак към основната сграда , или просто не ви хареса обстановката вътре .

# 2
  • Мнения: 57
А защо отписахте детето , фелиал се води пак към основната сграда , или просто не ви хареса обстановката вътре .


Първо,че беше в панелен блок и второ,че не виждах как в тристаен апартамент 50 кв.м. над 20 деца ще играят,спат и хранят там.Мебелите бяха от преди 20 години,даже някои от шкафчетата бяха счупени.Попринцип не съм от претенциозните родители,все пак е общинско и няма какво да изисквам,но това ми дойде в повече….Още повече,когато звъннах на директорката за да я питам как така е станало това недоразумение,защото аз си мислех,че детето ми ще е в сградата,в която подадох документите (не знаех за практиката,че има вероятност да има филиал)и я попитах къде ще играят децата,когато времето го позволява и тя ми вика има площадка зад блока,която със заповед от кмета в посочените часове можем да използваме само ние и да площадката беше с две люлки и една пързалка.Не виждах как деца от три групи(понеже в блока имаше още две групи освен нашата)ще играят на тази малката площадка.Не знам може би защото не съм знаела за тази практика затова съм толкова шокирана.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 00:41 от niky97

# 3
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Фелиал...? Какво е това?

# 4
  • Мнения: 550
Фелиал...? Какво е това?
Филиал имах предвид , но телефона е написал със “е”

Общи условия

Активация на акаунт