Турски филми и сериали - Обща тема за Общи приказки - Тема 11

  • 64 409
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 439

Темата е Отворена за Обсъждане и коментари на всичко около турските кино и телевизионни продукции - стари и нови филми, актьори, въпроси, търсене и споделяне на информация.
Нека да уважаваме предпочитанията на събеседниците си и да не  допускаме личните пристрастия да стават причина за спорове и отрицателни емоции!

Архив на стари теми:



ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА!


Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 21:24 от femmi2

# 1
  • Мнения: 7 868
Феми, 😍 хубаво направи, че пусна темичка! ❤️💕 ❤️
Дебна го твоя човек в ИГ (и ММ го харесал много в ЗЯ 😀😀) , но се е покрил нещо.
Явно за негови снимки ще трябва да последвам сериала, ако има вече профил.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 430
Привет
Фемии, хиляди благодарности за новата тема.Браво!
Записвам се с най-голямо удоволствие и се надявам да я изпишем позитивно и с коментари за очаквани прекрасни сериали и за любимите ни участници там.
Пепелче, благодаря за линка на сериала "Между мен и света" в който участва един от любимите ми артисти  Бурра
Хубав ден и всичко най-добро ви желая.  

# 3
  • Мнения: 60
Добре, момичета, то е ясно, че точно като 'Една жена' не може да се препоръча, така че може би някой, който да се доближава до стойност и послание? Не ми се гледат повърхностни филми като Опасно изкушение.

# 4
  • Мнения: 27 439
Нямаме шапка на темата.  Ако някой от вас е майстор може да спретне има време за редакция.

Пепелче:heart_eyes: , зает е Калъч стяга новият проект. Ще е вражда между две семейства.
Разбира се с Ашк.


Шивача ще го пуснат до края на годината.
Изчака ми се чакалото и не само на мен. От сета почти нищо не публикуват. Три сезона ще има да чакаме по НФ.

# 5
  • Мнения: 1 838
Кенан Бал ще участва във втори сезон на Присъда.
Актьорът е участвал в Сезони на любовта, Гордата Аси и Любов и синьо.

# 6
  • Мнения: 27 439
Изгледах Между мен и света първа серия.
Тенкю за линка Flowers Hibiscus
Блясък ,стил ,класа ,талант. Модерен сериал.
Буура и Демет са великолепни.
Как се карат гълъбчетата ,хареса ми. Буура играе известен актьор - Толга.
Хубаво тяло е оформил за проекта. Гледала съм и предишни негови роли.
Доказан актьор.
На Демет не ми харесва показността й в реала.

Хафса и тя палавница. Интимни сцени. Това турците, като го видат главата ще ги заболи. Joy

Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 19:42 от femmi2

# 7
  • Мнения: 2 579
Благодаря за новата тема! Hug Heart

# 8
  • Мнения: 3 019
От предишните постове не успях да се ориентира в имената на сериалите - "Една жена" и "Жена" един и същ сериал ли е? И както обикновено да попитам за имената на руски/турски.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 430
От предишните постове не успях да се ориентира в имената на сериалите - "Една жена" и "Жена" един и същ сериал ли е? И както обикновено да попитам за имената на руски/турски.
Сериалът е един и същ. Оригиналното заглавие е "Жена", така се превеждаше и на руски, които превеждаха със субтитри. Нашите го нарекоха "Една жена".

# 10
  • Мнения: 27 439
Още един нов сериал се задава Предателство по Атв.








Цитат
Според Бирсен Алтунташ Чаалар Ертугрул се е присъединил към актьорския състав на сериала на цифровата платформа на Blu TV „Magarsus“, който ще бъде заснет в Адана.  Главните роли в проекта ще изиграят още Мерве Диздар и Беркай Атеш. Режисьор Юнус Озан Коркут. Фирма производител - FARO

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 08:16 от femmi2

# 11
  • Мнения: 60
Какво мислите за сериалът ''Синът ми'', някой гледал ли го е?

# 12
  • София
  • Мнения: 3 430
Какво мислите за сериалът ''Синът ми'', някой гледал ли го е?

Да, аз го гледах! Тежък е! Няколко пъти го започвах и спирах, но отново и отново. Спирах, но не можех да не продължа. В "Синът ми" играе Феяз Думан - Ариф от "Жена", който много харесвам и любимия ми Метехан Парилти - Сатълмъш от "Жена". Всички артисти, които играят са много тарантливи и си заслужава да се види. Завърши с хубав край.


                                                                                       

# 13
  • Мнения: 876
Добре, момичета, то е ясно, че точно като 'Една жена' не може да се препоръча, така че може би някой, който да се доближава до стойност и послание? Не ми се гледат повърхностни филми като Опасно изкушение.

Аз бих ти препоръчала да изгледаш "Майка", с участието на Джансу Дере, Вахиде Гьордум , Беркай Атеш, Гонджа Вуслатери, Серхат Теоман и една чудесна малка актриса Берен Гьокйълдъз. Аз го гледах и съпреживявах отново и отново ( въпреки, че проблематиката ми беше позната от корейската продукция, но тук сякаш бе по-близко до емоциите ми.)

Здравейте, момичета

femmi2 - благодаря за новата ни къщичка.
Важно е да имаме покрив над главите си , другите неща са подробности.
Много боклучави летни сериали. Започвах, спирах и пак ....ама поне си свърших доста къщна работа с тази сериална свобода, която ми се случи.
Обаче-е-е - есента ще бъде добра. Аз чакам втория сезон на "Присъда"-та , че там се заформя една галимация - оле-леле . Ще дам шанс и на "Слънчев лъч" с малката чаровница.
Чакам - "Предателство" с Вахиде
"Между мен и света" ме заинтригува. И вторите сезони на Бащата , Сестрите. Кажи - речи всяка есен е така - цял кош сериали и до новата година са окапали като мушмули част от тях. Но - нека да има,че след този летен глад да има какво да ни върти в къщи.
Лека нощ, милички

Ако има между вас учителки, ученички и мами на такива - нека ви е честита новата учебна година

# 14
  • Мнения: 4 588
Здравейте!
Не знам дали е точната тема да питам.
Аз започнах да гледам Ямата по бг тв, толкова да ми хареса, че подхванах с бг субтитри в вбокса. Нямах търпение. Обаче взеха че спряха там сериала.
Имате ли идея къде мога да продължа да гледам. Попаднах на инфо за сайта на преводачите, но ми излизат много, много реклами и въобще не мога да го открия там.

Общи условия

Активация на акаунт