Отговори
# 30
  • Мнения: 41 709
Добро утро,момичета!



за ''Забранената ябълка''

Онлайн озвучката на руски ез. на 147еп. от снощи.Епизодът е кратък 1 час и 44 мин.със заставката!
https://turkru.tv/zapretnyy-plod-147-seriya.html#onlayn_ozvuchka


Няколко откъса с пояснения и колажи от ВК....

Преди две години ⚡
След инцидента Йълдъз разбрала, че е бременна, искала да направи изненада и отишла в холдинга.
Там случайно чула, че виновникът за катастрофата е Доаан. След това го предала на полицията.







- Бебе!
- О, Хандан. Добре дошла мой живот.


🆕 Flowers AppleПоследната сцена/финала на епизод 147 от ''ЗЯ''....всъщност....
Доаан не само излиза от затвора, но и с лъжа е поканил  Йълдъз на сватбата си с адвокат Хилял!


https://youtu.be/ZGWljuyl5VQ

Рейтингът излиза по-късно и ще го добавя....

От вчера....
Оказва се, че FOX няма да снима звездна реклама за новия сезон тази година, но планират да заснемат рекламата по-късно, за да се пусне в навечерието на Нова година. Решението не е лошо, до нова година ще се елиминират/финализират някои сериали и ще останат тези, които могат да устоят на конкуренцията.

Ето и сериалите за момента по Фокс тв.от лятото,нови от есента и другите с нови сезони.
С Алина Боз и сина на Шевал започва утре вечер/сряда/21.09.!


за ''Затворник''



2 фрагман с руски субт.
https://vk.com/turkishtuz?z=video-73723597_456242009%2F1bafacb52 … pl_wall_-73723597









Желая ви приятен ден!

# 31
  • Мнения: 9 530
Хелоу дружки Heart Eyes
ЗЯ - Злати Heart , мерси за инфото - аз прочетох снощи какво сте гледали , за да съм  ''в крак '' със сериала Grinning
Още не съм гледала Затворник с превод ( явно още не са го пуснали подружките , от както започна войната и санкциите май ние - любителките на сериали сме най засегнати ; сори - неуместна шега )
Вече ми харесва Онур като Фърат Булут , че с мустака , знаете , не го понасях . Долната част на лицето му е много едра и изразена , брадата я омекотява . За това ще повторя красивата снимка от Злати

Последна редакция: вт, 20 сеп 2022, 11:44 от Phillipine

# 32
  • Мнения: 41 709
Фили Hug

Ето рейтинга!Нямат направена снимка с героите от новия сезон и са само с надписа! Simple Smile
На ''Малък лъч светлина'' доста е паднал след като започнаха нашия и историческия!



За сравнение на всички сериали от снощи....
Скрит текст:
❥ Рейтинги за вчерашний вечер:

▪TOTAL:

1. #Альпрслан - 5.11%

2. #МаленькийЛучикСвета - 4.83% (-1.37)

3. #ЗапретныйПлод - 4.73%

27. #Полюбишь - 1.04% (-0.95)

▪АВ:

1. #Альпарслан - 6.19%

3. #ЗапретныйПлод - 4.36%

6. #МаленькийЛучикСвета - 3.27% (-1.68)

75. #Полюбишь - 0.40% (-1.19)

▪АВС:

1. #Альпарслан - 5.89%

3. #ЗапретныйПлод - 5.05%

6. #МаленькийЛучикСвета - 4.69% (-1.31)

29. #Полюбишь - 0.95% (-0.60)

"Кой е вашият началник?"
Тези погледи Nature Boom


Биран Дамла/Кумру

# 33
  • Мнения: 3 284
Здравейте Благодаря за споделеното

Mahkum 26. BÖLÜM ÖZETİ
ÖNCEKİ BÖLÜM

Fırat, yaşadığı son olaydan sonra Barış’ın oluşturduğu organizasyonun tehlike boyutunu bir kez daha görür. Toplumda daha fazla etkisi artmadan bir an önce bu hasta ruhların yakalanması gerekmektedir. Bir yandan öfkesini dizginlemeye çalışırken bir yandan da ekip arkadaşlarıyla birlikte akıl yürütmeye başlar. Barışlar insanlara nasıl bir mesaj vermenin peşindedir?

Yaptığı eylemlerle Fırat’a istediği dersi verdiğine inanan Barış, öte tarafta mahkum ordusundaki karışıklıklarla ilgilenmeye başlar. Mutlak itaatin olduğu bu düzende ufak çatlaklar oluşur. Kendi iç karışıklıklarını yönetirken sıradaki eylemini tasarlamaya başlar. Hem Büge’ye hem de diğer insanlara armağan edeceği bu eylem, çok geçmeden Fırat’ın radarına takılır.

Mahkumların yukarıyla bağlantısını çözen Fırat, okları Dadaloğlu’na çevirir. Kurulan bu aykırı düzeni yıkmaya çalışırken, hastalığı ilerlemeden bu savaştan galip çıkabilecek midir?

След последния инцидент Фърат отново вижда опасното измерение на организацията, създадена от Баръш. Тези болни души трябва да бъдат хванати възможно най-скоро, преди да станат по-влиятелни в обществото. Докато се опитва да сдържи гнева си, той също започва да вразумява съотборниците си. Какво послание се стреми да даде мирът на хората?

Вярвайки, че е дал на Фърат урока, който иска с действията си, Баръш започва да се справя с объркването в армията на затворниците от друга страна. В този ред на абсолютно подчинение се появяват малки пукнатини. Докато управлява собствения си вътрешен смут, той започва да планира следващото си действие. Това действие, което той ще представи както на Büge, така и на други хора, скоро е уловено от радара на Fırat.

Fırat, който е разгадал връзката на затворниците с горните, насочва стрелките към Dadaloğlu. Докато се опитва да унищожи този противоположен ред, ще успее ли той да спечели тази война, преди болестта му да прогресира?















# 34
  • Мнения: 6 159
Привет !
Изгледах преведения епизод набързо /с прескачане/ .
За ЗЯ - нещо ми започна нелогично с това прекъсване . Вкарват нови лица с нови интриги . Някой пак май се опитва да навреди на Кумру . Хубавецът рапортуваше в колата на някого . Не схванах за какво ще се бори .

Йълдъз беше като ярмомелка  на срещата  с "известния мъж" в къщата на огледа . Направо не я бяха давали такава повърхностна . Възможно е той да се откаже  заради нея от къщата и Доаан наистина да се натресе там .
Май не ми се гледа толкова зъл Доаан , който отмъщава и убива...Харесвах го .

За брата на Хандан също не хванах нишката .

# 35
  • Мнения: 70
Здравейте! Hug

Нищо не съм гледала, но ви прочетох коментарите и искрено се забавлявах как Дъга описва "любовта" на Ендер. Joy Шушляк - много му пасва на цялостния вид, за поведение още не знам. Малко ще бъде странно той да е богат при положение, че Хандан беше в такова окаяно положение миналия сезон. Да, не са били чак бедняци и Хандан сама се е докарала дотам, но ако брат ѝ е имал пари, тя можеше да поиска от него, а не да крои планове как да убие Доган, за да гушне всичко. Не знам, просто си разсъждавам. Но този "шушляк" никак не прилича на богаташ, а Ендер не е толкова глупава да се хване отново на номерата на Хандан или пък да се влюби в душата му? Joy

Добре са го измислили и момиченцето да се казва като майка си - Йълдъз. Точно в нейния стил е. Аз това не го разбирам, но познавам и реални хора, които по същия начин си кръстиха децата на себе си. Flushed

Хубав и успешен ден, момичета!

# 36
# 37
  • Мнения: 6 594
Привет, момичета!

Благодаря за споделеното!

Не се стърпях този път и попрегледах озвучката на "Ябълката", че да си доизясня някои неща от снощи.
Ми то почти нищо не съм разбрала както трябва…  Grinning

Работата с брата на Хандан се оказа дебела. Когато Джемал съобщи за първи път на Хандан за брат й, тя реагира с нещо от сорта: ”Отдавна не сме се виждали, да не е умрял?” А Джемал отговори, че не той, а началника му е умрял. Хандан поръча да изпратят цветя на погребението на човека, при когото е устроила брат си на работа още докато е била омъжена за Доан. И тук започва интересното, което обяснява голямото внимание на Хандан към брат й, с когото не са са виждали има няма 20 години.  Шефът на Енгин – г-Хилми нямал никакви роднини и завещал богатството си на личния си шофьор. Човекът притежавал холдинг, яхти, имоти и въобще, бил много богат. И така Енгин от беден и зарязан роднина се превръща в ухажван от сестра си брат. Вероятно точно по същата причина този симпатичен шушляк, както шеговито го нарекох снощи в един момент  ще стане финансово сиимпатичен и на Ендер и ще се превърне в „голямата” й любов. Иначе тя има набито око, още при първата им среща го взе за шофьор, какъвто той всъщност е.

Хандан скоротечно се завлече в имението на брат си, което е супер луксозно. Там завари брат си с карираната ризка в компанията на трима мъже, дошли да му изкажат съболезнования. Кака Хандан набързо се информира дали не са роднини на починалия, но като разбра, че са само приятели незабавно ги разкара, защото с брат й трябвало взаимно да се утешат.
Енгин първоначално изгони сестра си, но тя нещо го забаламоса. Хем си дава сметка, че тя му обръща внимание само заради наследството, хем прие поканата й да я посети в холдинга. Дали пък и той няма да се окаже някоя скрита лимонка, дано. Има нещо от миналото, заради което са си сърдити брат и сестра и не са се виждали дълго време, но май още не се знае какво.

Кумруто се е разделила с Екин веднага щом е разбрала за тъмните му дела, така каза на баща си в затвора. Призна, че е сгрешила по отношение на него така, както той бил сгрешил по относно Йълдъз. Ти да видиш… Докладва му, че трите грации командват с размах в холдинга и му разказа колко сладка е малката му дъщеричка, показа му и снимки. Но Йълдъз не разрешава детето да го посети в затвора и той търси начин. Това беше причината и за посещението на наперената адвокатка Хилял в холдинга. Йълдъз обаче е непреклонна, малкото й момиченце няма място в затвора.

Хандан се сърди на дъщеря си, че посещава баща си в затвора, а тя от своя страна й каза, че е станала приятелка с жената, която го е изпратила  там. Кумруто тръгна за Тоскана при чичо си по поръчка на баща си, а Хандан с приповдигнат тон й съобщи, че вуйчо й вече е трилионер, несметно богат, но Кумру не обърна внимание.

Доан е голям наглец, непрекъснато повтарят с дъщеря му как Йълдъз го е изпратила невинен в затвора. И кое му е невинното? Нали той поръча на човек да повреди спирачките на колата на Чаатай и предизвика смъртта му, а жена му и Ендер като по чудо са оцелели. После пък нареди на подчинения си да се справи и с извършителя, за да няма свидетели. И на какво отгоре го играе жертва и невинен, че и ще отмъщава. Филм да става, но язък за симпатичния герой.

Емир и Джанер говореха, че са собственици на хотел с ресторант и бизнеса им много върви. Първо мислех, че е шега, но май не е. Може да им го е оставил Екин, не разбрах. Името на хотела е ЕНДЕР написано наобратно.

Относно този новия любим на Кумру, първо си помислих, че Ендер има нещо общо с появяването му, защото в началото на серията щателно разпита Хандан за дъщеря й. Защо не идвала във фирмата, има ли си някой и как момиче като нея не трябва да си намери някой умен, красив, с образован и т.н. мъж. Мислех, че се шегува, но май не. Представяте ли си – Джанер и Кумру двойка, ха ха.Grinning На Джано направо му приседна като му съобщи кака му колко биха си отивали двамата и как можели да обединят богатствата си, а накрая можело и мъничко да се влюбят един в друг. Отговорът на Джано беше, че в този живот към трима човека били постъпили много несправедливо. Първият е Аднан от „Забраненият плод”, втора е Лейля от „Листопад” и третият е той. Ами не е лесно да си брат на Ендер. Накрая работата се разтече и Ендер насочи вниманието си към Енгин, за чието минало на шофьор и наследство разбра.

А новичкият Алтай инсценира размяна на куфарите на летището с Кумру и така й влезе в полезрението. Бързо се сближиха и се разбра, че някой му дърпа конците и също търсят отмъщение. Ще видим и той за какво се бори. Представи се пред Кумру като инвеститор, който живее във Франция, дошъл е в Турция при болната си майка. Кумру отскоро се занимава с дизайн на чанти, та той й предложи услугите си, ако реши да разшири бизнеса си. Емир и Джанер пък я канят да отвори магазин в хотела им.

Историята със съседите от дома на Чаги не я схванах съвсем, но в общи линии Асуман с пуйчия си мозък, заедно със Седаи и Айсел клюкарстваха как непрекъснато там  влизали и излизали различни хора и се чудеха какво ли става там. Оказа се, че наемателката е оная гледачка с поша на главата, някакво гуру, наобиколена от едни дългокосковци с празен поглед, които я наричат учителко. А Йълдъз, Ендер и двамата глупаци Джано и Емир с циркаджийските костюми и перуки явно бяха отишли като мними клиенти, за да проучат за какво иде реч.  Ендер се представи като Хандан Йълдъръм. В общи линии жената-гуру обеща да ги избави от навика да клюкарстват, а накрая им поиска огромна сума. Те й казаха, че е шарлатанка и измамничка и са направили запис, за да го докажат. Наредиха й да напусне имота веднага, иначе ще си има проблеми.  После пък дойдоха някакви да снимат клип за извесетен певец и Йълдъз пак с натресе на екипа да се представи като собственичката. После буквално се нахвърли върху въпросния певец Тарджан, каза че му е фенка, знае песните му наизуст, но когато той  я попита коя й е любимата негова песен, тя запя песен на друг музикант. Вторият опит да му запее пак беше греда, песента се оказа на Мурат Боз. После му даде съвети как да заснеме клипа, буквално му се качи на главата и човека се видя в чудо и избяга.

Това е в общи линии, вече с думичките серията е много интересна и весела, ще я изгледам с кеф и на български, ако ни уважат момичетата от екипа и през този финален сезон.

Партито в края на епизода беше уж сватба на съседи на Йълдъз.  Оказа се, че младоженците са Доан и адвокатката Хилял. Да видим как Доан е успял да излезе от затвора и какво ще последва след завръщането му.

„Затворника” хем чакам да го преведат, хем ми спихна интереса от видяното и прочетеното дотук. Това е съвсем друг сериал и хич не ми се гледат такива черни и мрачни сюжети. Ще видим докъде ще я докарам заради Синеочко и страхотния актьорски състав като цяло.


Приятна вечер, дружки! Flowers Hibiscus

# 38
  • Мнения: 41 709
Добро утро,момичета!



Дари Hug, благодаря за новите снимки и озета на ''Затворник'',и за новите снимки на продуцента,сценаристките(да не им пиша имената),Еда Едже и Шевал за началото на 6 сезон на ''ЗЯ''.

Ели Hug,Дейзи Hug

Дъга Hug,благодаря за споделеното от озвучката за 147 еп.на ''ЗЯ"!

за Ябълката....


откъс:
- Всичко това го получихте само благодарение на г-н Доаан. И ако не го бяхте наклеветили, сега дъщерята щеше да бъде с баща си.
- И аз като майка предпочитах дъщеря ми да не познава убиеца си - баща си.
-Това са само ваши предположения. На делото ще се докаже, че Доаан бей няма нищо общо със случилото се. Но вие ще платите скъпо, ако не позволите на бащата да види детето си.
-Слушай, приемаш  този случай лично или какво? Ти си просто адвокат на Доаан, какво по дяволите е това?
Ще се видим скоро, приятен ден.
- Безсрамница!


Ендер Челеби „Виждам целта, не виждам пречки''




за Затворник

#ONURTUNA @OnurT_
 NEW 💙










Момичета,
Скрит текст:
Следобяд заминавам при дъщерята и утре се връщам.Тъй като е за кратко няма да взимам лаптопа.Утре сутринта,ако има възможност ще пиша от телефона телеграфно!

Желая ви приятен ден!

# 39
  • Мнения: 4 622
Йълдъз и Ендер с екипа на Забранената ябълка сезон 6

# 40
  • Мнения: 6 159
Дъгичка , благодаря за  резюмето ! Flowers Rose Tropical Drink
Аз нещо  хич не успях да навляза в събитията . Явно епизодът не е бил скучен и  с превъртанията , които правя като бързам , се изпускат  важните неща .
Обещавам и аз да дам дежурство след някой и друг епизод с такъв  дълъг преразказ Grinning

Значи ни остава само да хванем новият хубавец на Кумру за какво се бори .
В този сериал тоалетите са ми доста комични - приличат ми на курсови проекти на  ученици от техникум за облекло . То едни  асиметрични блузки , полички до прашките , дървени материи... Не знам актрисите как оцеляват .

Хандан я обличат най- смехотворно - яки деколтета , голи раменца за  дневен  тоалет за офиса ... Като я видя  ми излиза една асоциация за една порода мъже-мърлячи , на които  панталонът /анцугът/ е смъкнат и им се вижда "най-хубавата" черта от характера - тази на задника .

Йълдъзка ми изглежда позаслабнала .

# 41
  • Мнения: 6 594
Привет, дружки!

Макар и по-късно късно да отменя Злати !

Ели

Пуснали са фраг за 148 епизод на „Ябълката”.



https://youtu.be/24Ji2Tz8a98

Еда и Шевал на октомврийския брой на списание HELLO.



Йълдъзка, маскирана като клиентка на съседката-шаманка  в 147 епизод.


И Джано, който беше голям смешник.


Тук са комплект.


Ето го и малкото слънчице Йълдъз Су.
Детенцето се казва Гюнеш/Слънце.
Голяма сладурка.
Скоро ще се види с татко си. Чудя се Доан дали няма да се опита да я отнеме от майка й…

https://sun9-west.userapi.com/sun9-70/s/v1/ig2/HcElmDPBbyYg6mG7o … 95&type=album

Певецът Тарджан, който ще снима клип в имението на Чаатай, който буквално избяга от Йълдъзка, след импровизирания концерт, който му изнесе тя.


Новосформираната любовна двойка Кумру и Алтай.
На Скумросаната очевидно й предстоят проблеми с новия отмъстител в сериала, добре че татко й излиза от затвора, че да я спасява.


А тези тримата ще ни разсмиват тепърва. Шофьорът-трилионер и пишман богаташките Хандан и Ендера.



Приятна събота, дружки! Flowers Hibiscus

# 42
# 43
  • Мнения: 513
Има ли 147 епизод с бг суб ?

# 44
  • Мнения: 41 709
Здравейте,момичета!



Прибрах се и наминавам да ви поздравя! Честит празник!

Дъга,благодаря за фрагмана и коментара със снимки! Hug

pate20,рано е за бг.превода.Обикновено момичетата го пускат  към неделя!

1 фрагман с руски субт.
https://vk.com/turkiee?z=video-46308288_456250300%2F874d7ab8f489 … pl_wall_-46308288

 И с руска озвучка


https://youtu.be/lM97aCdiG9o

Опасно трио Nature Boom


🆕⚡Ali Yassin Ozegemen става гост-актьор и ще изиграе ролята на извесен певец, който заинтересува Йълдъз


Днес е денят на ''Затворник''.

Пуснали са превода на 25 еп. със субтитри!Аз все още не съм го изгледала.
https://turkru.tv/zaklyuchennyy-25-seriya1.html#sesdizi

Хаштагът за 26 еп. отново #mahkum-затворник


Онур Туна и Гьокче Ейюбоглу в днешния епизод на #Затворник




руска озвучка ще има на линка...
https://turkru.tv/zaklyuchennyy-26-seriya.html

Желая ви приятна вечер! Flowers Four Leaf CloverTwo Hearts

Последна редакция: чт, 22 сеп 2022, 18:28 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт