Финала наближава!Октомврийче се показва❤Тема 4

  • 25 674
  • 418
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 481
+1 да изчакате. Напълно нелогично звучи терминът ви да е на 2 и да го предизвиквате на 2. Може да се изчака поне до 10.. Все пак детето си знае най-добре кога да тръгне.

# 76
  • Мнения: 51
Момичета Днес бях на преглед и понеже тези дни имах доста болки ниско долу и в кръста казах на докторката прегледаме за разкритие оказа се че имам 2 см но сега след прегледа леко прокървих дали е нормално и е от самия преглед или трябва да се притеснявам

# 77
  • Мнения: 224
Напълно нормално е. Мен също ме гледаха във вторник за разкритие. Ще имаш зацапване 2-3 дни, което си е нормално.
Аз имах 4 см във вторник и ме приеха в болницата, но до момента нищо не се случва. Бебето явно не иска да излиза. Нямам и контракции, които да увеличат разкритието. Утре отново ще ме прегледат.

Момичета Днес бях на преглед и понеже тези дни имах доста болки ниско долу и в кръста казах на докторката прегледаме за разкритие оказа се че имам 2 см но сега след прегледа леко прокървих дали е нормално и е от самия преглед или трябва да се притеснявам

# 78
  • Мнения: 302
Ifchetu, успех! Всичко да мине добре и бързо!

# 79
  • Мнения: 116
Момичета, случвало ли ви се е бебока цяла нощ да ви рита в смисъл, не е преставал за това питам дали е нормално ?

# 80
  • Мнения: 62
Момичета, случвало ли ви се е бебока цяла нощ да ви рита в смисъл, не е преставал за това питам дали е нормално ?

При мен, откакто е започнал да рита края на 3 ти месец (по-точно аз да го усещам) е активен по цяла вечер, през деня е много по-рядко да ритка, но съм ходила на много прегледи от тогава и АГ не е преценил, че е нещо притеснително. Просто може би си му е такъв "режима". Simple Smile

# 81
  • Мнения: 329
Ако активноста му е "необикновенна" отидете на тонове, ако си се случва от време на време едва ли е проблем Simple Smile моя бебок спинка цяла нощ и към 4,5 ьапочва гимнастика 😂
Момичета, случвало ли ви се е бебока цяла нощ да ви рита в смисъл, не е преставал за това питам дали е нормално ?

# 82
  • Мнения: 116
Моя цяла вечер рита и сега продължава и мисля, че цял ден ще спи.... за нормално немога да кажа дали е или не е просто ми беше малко странно, защото цяла вечер не спах. Иначе болка или др вид неразположение не усещам.
Ако активноста му е "необикновенна" отидете на тонове, ако си се случва от време на време едва ли е проблем Simple Smile моя бебок спинка цяла нощ и към 4,5 ьапочва гимнастика 😂
Момичета, случвало ли ви се е бебока цяла нощ да ви рита в смисъл, не е преставал за това питам дали е нормално ?

# 83
  • Мнения: 481
Момичета, ужасно ме сърби коремът! Знам че е нормално, но това не се търпи. Имам чувството, че ще си сваля кожата. Мажа и се чеша, чеша се и мажа, никакъв ефект 🤣 Моля ви дайте идеи, съвети, нз вече какво да правя.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 3 614
Ментолов спирт.

# 85
  • Мнения: 481

Спиртът не изсушава ли още повече 🙄

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 3 614
После може да се намаже с нещо друго хидратиращо, нали въпроса е за сърбежа.

# 87
  • Мнения: 20
Момичета, цялата бременност не съм имала проблем и сега на последната в 36 г.с. излезе + за candida. Изпратих го на АГ,  но още чакам да каже какво да правя. Много се притесних.

# 88
  • Мнения: 116
Момичета, някой със силно разширени вени има ли ? И как ще се ражда ? Отидох на есна консултация със съдов хирург и ми каза да отида пак но без ластични чорапи немога да родя ... което малко ме обърква. Ако ми изтекът водите и се започне едва ли ще мисля за ластичен чорап със сигурност. Някой с подобен проблем ?

# 89
  • Мнения: 1 108
И аз знам, че чорапите са много важни, със сигурност е некомфортно, но май изобщо не трябва да се свалят..

Общи условия

Активация на акаунт