💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 4 (18.09 - 25.09)

  • 104 020
  • 2 666
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 124
Сега не остава ли само с Гайтанов и Елина - 2:1. А Веселина ще е първата номинирана ако червените са на съвет.

# 721
  • Мнения: 604

Не мога да повярвам!
Това според мен е режисиран спектакъл...


Никакво съмнение нямам, че е режисирано

# 722
  • Мнения: 15 661
Ако червените още спят, Веска като им се яви ще им трябва шаман и да им се лее куршум против уплаха.
Цирка ще е пълен. Елка чака
Айде почват ревните.

# 723
  • Мнения: 992
А сега какво? Алекса и Елина ще изгонят Гайтанов най-вероятно.

# 724
  • София
  • Мнения: 7 945
О, не! Потекоха сълзите!

# 725
  • Мнения: 6 317
Ахаха Елица Joy

# 726
  • Мнения: 4 751
Айде Весееееееее, чакам екшън!!!
Замести Куков достойно!!!
Много се чудех по какъв начин ще успеят да я набутат в племе.

# 727
  • Мнения: 193
Каквото и да очакваш винаги може да е по-лошо. Scream

# 728
  • Мнения: 5 173
Ей, тея от бивша Югославия ще ни научат как се играе играта! То Джаферович, то Зоран, пък сега и Алекса!

# 729
  • Мнения: 247
Ако Алекса бе влязъл сега Иван излизаше обезателно. Може би просто има друга стратегия. Но аз лично съм възхитена от постъпката му. Бих предпочела друг да влезе, но поне ще се посмеем.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 2 189
Ревът да започне сега!

# 731
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 18 763
първа серия от индийския сериал започна Smiley

# 732
  • Мнения: 2 124
Много нестабилна Елица, голямо дете.

# 733
  • София
  • Мнения: 5 291
Гайтанов си отива.
Жалко ми е, защото изглежда борбен и силен. Обаче не мога да не подскачам от кеф, когато тази Русокоска влезе при резервите!  
Хи-хи-хи-хи-хи-хи-хи!

# 734
  • Мнения: 13 293
Физиономията на Генчо беше безценна

Общи условия

Активация на акаунт