🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 3 (18.09 - 25.09) 🐄

  • 30 973
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 27 160
Плюсчета и минуси след две седмици:
 
++
Гуспата
 
+
Яни, Гечо, Валерия и Нина (Стари герои)
Влад, Мирела, Камелия и Елена (Нови надежди)
 
=
Чавдар, Дидо, Финци, Альона, Хепи Ванче, Веселка и Лили (Стари герои)
Иван, Аксения и Мажена (Нови надежда)

-
Калин и Евгени (Нови надежди)
 
--
Радослав и Симона (Нови надежди)

При мен разместванията след една седмица време са изцяло при Новите. Новите са голяма издънка засега и ме разочароват, а за съжаление не виждам и особено голям потенциал като развитие на образите, дано ме опровергаят. Сигурно ще де, то винаги така става. Ама за 2 седмици време, този отбор изглежда като най-куция в историята на Фермата. Дори в миналия сезон нямаше такива дрязги и скандали още от началото.
Калин се издъни като Фермер. Евгени гледаше лошо и се заканваше, че само да му дадат властта и гледайте какво става. Поредния диктатор, който си мисли, че със Сила ще постигне нещо.
Радо и Симона да се хванат за ръчички и право в съда, но далеч от Фермата...
Само трима са на равното, Иван защото показва някаква емоционална интелигентност, Аксения защото е интересна като персонаж (добро попадение на продукцията) за гледане (прави шоу), а Мажена честно казано не знам защо е там. Те почти не я показват. И тя е разочарование засега. Държа я на равното, но е с единия крак на минуса, докато Аксения е с единия крак на плюса.

От Старите, Финци е с единия крак на равното. Ако чуя още няколко пъти за Слънчака директно ще го запратя на минуса. Стига ми Елица с Алекса в другото шоу... 😉

Абе хора, Веселка участва ли в този сезон???
За цяла седмица дали я показаха изобщо поне веднъж, извън отборната игра. 😮😑

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 542
За мен новите са тотал щета. Нищо не става от тях.

Благодаря за темата.

# 32
  • Мнения: 2 266
Не знам какви изводи си е направил след дуела, но първото, което може да направи е да направи е, да отиде на читав офталмолог да му изпише правилните очила.

Първото, което може да направи е да поработи над очакванията си, защото те се разминават с много от реалността.
Очакваше, че ще е душата на компанията и лидер в отбора, но не намери подход и се превърна в първият бушон.
Очакваше, че дуела ще е негов, без значение Чавдар как ще подреди игрите, но изгоря на нула.
Въпреки, че ми прилича на добряк ми се стори, че живее в паралелна реалност.
Искам женски дуел,
Благодаря за темата!

# 33
  • София
  • Мнения: 27 160
Рейтингите този сезон на Фермата са по-добри в сравнение със сезон 7.
Явно това се дължи на факторът 'Стари герои' + името на Камата.
Единствения ден в който Фермата бие Игри на волята е 09.09 петък, когато във Фермата влезе Христо Стоичков.

Другото което прави впечатление е лекия спад в зрителския интерес към ИВ и повишението при Фермата с близо 2 пункта, което не е никак малко. 🙂

# 34
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
Седя и се чудя кой ги мъдри тия рейтинги? За мен няма никаква логика, защото около мен поне 10тина човека намират сезона за скучен и не го и следят за сметка на предни години. Пълна мистерия.

# 35
  • Мнения: 1 344
Този сезон голяма скука. Новите ми бяха по симпатични от старите на старта, нооо истината е, че са пълна скръб. Скучни, самонадеяни, тотално неориентирани, изобщо все едно идея са нямали в кое предаване влизат. Старите са ми безразлични, засега умело задържат емоциите и намеренията си, но все пак те този филм са го играли и е хубаво, че засега се пазят от грешки, скандали и се правят на отбор,но и на мен като на Финци ми се струва, че няма да е за дълго.Пускам ги вечер за фон, но не ми грабват вниманието.

# 36
  • Мнения: 2 655
Може ли някой на кратко да ми разкаже какъв е този израз за Слънчака?🤓

# 37
  • София
  • Мнения: 11 562
Може ли някой на кратко да ми разкаже какъв е този израз за Слънчака?🤓
Слънчакът е сегашната му жена, така се наричат. Историята им е тъжна, тя е била жена на най-добрия му приятел, който се самоубива май две години след като е разбрал. Нещо от този род.

Новите още не мога да ги преценя кой колко ще е силен на арената, а ми се иска вече да имат някоя игра, от която да разберем. Те там се виждат един друг и знаят кой как кове, реже и тн, но ние още не знаем кой е най-силният мъж от новите примерно.

# 38
  • Мнения: 789
Благодаря за хубавата тема! Новите герои,не могат да се организират .Нали уж всички участващи в кастингите,все са големи фенове,гледали всички сезони,би трябвало да са малко по подготвени...

# 39
  • софия
  • Мнения: 268
Новите мъже ме е гнус да ги слушам....наистана със специален конкурс са подбирани...

# 40
  • София
  • Мнения: 27 160
Калин какви танкове вади... 😮

# 41
  • Мнения: 1 247
Симона или Аксения ще са ратаи, по-скоро Симона, защото е безполезна...

Като ратай ще е много полезна Симона, щото... то трябва и да се мисли при този избор - ако искаш някой да си ходи, търсиш съмишленици от същият пол да го дръпнат, а не го пращаш ратай, за да пати цялата група.

# 42
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
То следва да се мисли дали ратая ще може да свърши ратайската работа, а не кой на кого е /не/ приятен.
Ама къде толкова акъл....

# 43
  • София
  • Мнения: 27 160
Това е ясно, но рядко се прави, вече 8 години...

# 44
  • Мнения: 2 266
Ако говорим за женско ратайство,
Аксения е добро решение. Ще е отделно, няма да саботира общата работа. Ако е по- пъргава може да и остане време за плаж и никой не може да и каже нищо, а  не на последно място има шанс да спечели дуел. Изглежда тренирана, а на общата игра демонстрира завидно самообладание.
Камелия, също е подходяща, даже може и да е по- добрия отборен вариант.
За Елена, все още съм с въпросителни.
Мажена и Мирела биха били отлични ратаи, но ако отидат на дуел не ги виждам срещу каките от стария отбор.
Симона, може и да ме изненада, нямам против, обичам обратите, но за момента не я виждам, нито като добър ратай, нито като силен дуелист.

Общи условия

Активация на акаунт