Време за раздяла?

  • 8 949
  • 207
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 35 107
Ти сваляш ли я?

# 166
  • Мнения: 2 154
Във виртуала всичко е само платонично. Чисто, невинно и толкова красиво.

# 167
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Нарциса? Къде ти, нали и четох някакво мнение, какъв не трябвало да бъде мъжът, че то аз бях всичко това, което не трябва да бъде Joy  (май само без психичното заболяване Laughing ).  Но това е офтопик и спирам дотук, просто дадох пример с жена избрала мъж явно възоснова на хубавия секс, тъй като това се съветва авторката, да напусне мъж, който я цени и обича, но с който не си допадат особено в леглото, е в крайна сметка избора си остава неин. Simple Smile

# 168
  • София
  • Мнения: 35 107
От толкоз платоничност никоя не е прокопсала.
Горджи ‘22

# 169
  • София
  • Мнения: 12 655
Съветват се жените от удобство да се събират с мъже, с които няма тръпка, и после що нямало секс, що не го обичала. Може да не може винаги всичко, поне не на макс, но трябва от всичко в някакъв задоволителен баланс. Нито само добър секс, нито само добър мъж, са достатъчни.

# 170
  • Мнения: 19 883
Всеки с добро въображение и колоритен нрав може да е ок и във виртуала, и в реала. Ич не приемам оправдания кое колко било платонично, сухо, нереално дъра-бъра.
Кой колкот си мое.

# 171
  • Мнения: 6 145
Я тук май стана заварката?

# 172
  • Мнения: 3 727
Хайде сега уточни кое е мъжката роля, ама след това да продължиш и с това, кое е женската роля. Wink
Ти си ни примера. Само от това питане става ясно, че авторът е изгубил ориентация и няма шанс да влезе в роля, била тя мъжка или женска.

# 173
  • Мнения: 562
Беше към два часа изтощителен секс, дето се вика дадох всичко от себе. Просто не можах да свърша. И след поредния си изкрещян и подгизващ оргазъм тя промълви обезсилено - това беше 7 от 10. Тогава ми стана ясно, аз каквото и да направя ще бъда поставян на стълбицата, на четвърто място.

Аз не мога да извикам картина на друга жена, камо ли усещания с друга, докато съм с настояща. Но има хора от двата пола които макар несъзнателно сравняват.

Няма смисъл с твой човек. Той каквото и да направи няма да е онзи с няколко часовата ерекция. Ако си на 45+ би могла да се примириш щото така или иначе опциите ти ще са затихващи, но ти си на 30 либидото ти тепърва ще става звяр. С твоята глава, ако останеш с този човек, след няколко години току се впуснеш в търсене на онакъв с ерекцията, а твой човек да остане разочарован от жените. Ти също няма да си доволна от себе си. Животът е трейдофф, хедонистът в нас го разбира като наближи 50.

# 174
  • Мнения: 12 790
Това поставяне на стълбици ми звучи доста подтискащо.
За първо място сигурно пускат химна, ообаче за четвърто място... у-вол-не-ни-е!

# 175
  • Мнения: 562
Това поставяне на стълбици ми звучи доста подтискащо.
За първо място сигурно пускат химна, ообаче за четвърто място... у-вол-не-ни-е!

Аз ценя откровеността, поне знам къде съм. Повечето си мълчите и ни оставяте да се чудим Simple Smile

# 176
  • Мнения: 3 774
В моята младост попаднах на един такъв екземпляр - вдига го, но му омеква преди да сме свършили, после пак стимулация, докато го попривдигне малко, малко секс, спада му от нищото, страшна мъка беше. А в средата на 20-тте си години беше той, аз бях по-малка.

Честно, досега си го спомням с неудоволствие. Беше невероятно напрягащо преживяване. Няколко пъти правихме секс, иначе той беше красавец, добре сложен, спортист, интелигентен, размера повече от задоволителен, абе всичко му беше перфектно, докато не се озовем в леглото и не почнат мъките.

Не мога да си представя да си прекарам живота с такъв човек. Изключително неприятно е, натоварващо и се загнездва един страх, че в сюблимния момент, на него ще му спадне. Обикновено така и ставаше.

Нямам решение за проблема, както казах веднъж ми се случи и въпреки, че човекът иначе ми допадаше, се разделихме. Аз съм много сексуална и предпочитам да не правя секс отколкото половинча такъв, който само ме раздразва и ме напряга.

Но аз също никога не съм се притеснявала, че ще остана сама, че няма да намеря мъж и ще трябва да живея сама. Това никога не ми е било критерий за избора на мъж, защото на мен сама ми е чудесно.
Не помогнах с нищо, но ти съчувствам за проблема. Още помня какво беше и сега като се сетих, се напрегнах пак.

# 177
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Това поставяне на стълбици ми звучи доста подтискащо.
За първо място сигурно пускат химна, ообаче за четвърто място... у-вол-не-ни-е!

Аз ценя откровеността, поне знам къде съм. Повечето си мълчите и ни оставяте да се чудим Simple Smile
Нее, сериозно ли?!
Ако някой непосредствено след като е свършил ме оцени със 7 от 10, та дори и с 9 от 10, повече няма да ме види...
А за себе си не мога да си представя нещо подобно да изрека, абсурд...

# 178
  • Мнения: 7 417
Не знаех, че хората след секс се оценяват, а други очакват оценка 10 по дефолт.
Не мислите ли, че с някой просто може да сте несъвместими и не се получават нещата. Пък ти пак си бъди Най.

# 179
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Това за мен ли?
Не искам да съм 10, въобще не очаквам това. Всъщност искам, ама не така да ме оценяват като на състезание и да ме сравняват...
Просто не казвай нищо по-добре... Както няма да кажа нищо и аз. Те тия неща не се обсъждат, правят се...

Последна редакция: чт, 06 окт 2022, 18:10 от AIDA_N

Общи условия

Активация на акаунт