Време за раздяла?

  • 8 948
  • 207
  •   1
Отговори
# 150
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Хайде сега уточни кое е мъжката роля, ама след това да продължиш и с това, кое е женската роля. Wink

# 151
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
При "тая работа в оная" е пределно ясно на кой коя роля се пада. 😂 Не, че няма модерни отклонения... Bowtie

# 152
  • София
  • Мнения: 12 655
Жена, неудовлеторена от мъжа, спира да прави секс. Жена, неудовлетворена от секса, спира да е удовлетворена от мъжа. Такава жена няма да си стои на гъза, не и вечно. Ето, колегата вече е факт. Връзки от удобство не държат във времето.

Тук разбрахме, че жената е неудовлетворена, но аз честно казано си мисля, че няма как и мъжът да е доволен с мек *** и скучен секс. Самият той ще спечели нещата да се променят. Защото мъжете са склонни да висят в незадоволителни обстоятелства, но това не ги прави щастливи. Та явторката да даде начална скорост и на двамата, пък дали ще поемат по един път, то ще си покаже.

# 153
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Жена, неудовлетворена от мъжа, спира да прави секс
с мъжа. Wink

# 154
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Жена, неудовлеторена от мъжа, спира да прави секс. Жена, неудовлетворена от секса, спира да е удовлетворена от мъжа. Такава жена няма да си стои на гъза, не и вечно. Ето, колегата вече е факт. Връзки от удобство не държат във времето.

Тук разбрахме, че жената е неудовлетворена, но аз честно казано си мисля, че няма как и мъжът да е доволен с мек *** и скучен секс. Самият той ще спечели нещата да се променят. Защото мъжете са склонни да висят в незадоволителни обстоятелства, но това не ги прави щастливи. Та явторката да даде начална скорост и на двамата, пък дали ще поемат по един път, то ще си покаже.
Една жена (дадена в предишни примери), избра мъж много удовлетворяващ я в секса, и след това ми се оплакваше как си е изгубила 10 години от живота в токсична връзка с мъж, който не я уважавал, че дори и посягал и казваше, колко искрено съжалявала, ама след дъжд качулка.

# 155
  • Мнения: 3 841
Продават се и вибратори-само да вметна:joy:

# 156
  • Мнения: 6 575
Ама защо трябва или - или да бъде някаква връзка. Можем да имаме всичко. И не бива да се примиряваме с нищо под това "всичко". Това е проблемът. Че някои хора се примиряват. И после, проблеми.

# 157
  • Мнения: 14 862
Жребчо, уверявам те, и ние се оплакваме от теб и мрънкането ти за парите, ръста, детската стая, килата и болестите. Безумно си досаден.

# 158
  • Мнения: 2 151
Оххх, ми то гащите проблем.
Сега в какъв филм ме вкарахте.
Миналия уикенд малко мръднахме от къщи и аз от зор да не забравя гащите на бебето, взех та забравих моите. И съпругът ми услужи с негови.
Е тва е семейна хармония. Да се учат младите,
Другата седмица той ако си забрави гащите, даваш от твоите и уйкенда става незабравим.
Заболя ме корема...

# 159
  • Мнения: 14 862
Тъй се прави преса Joy

# 160
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Жребчо, уверявам те, и ние се оплакваме от теб и мрънкането ти за парите, ръста, детската стая, килата и болестите. Безумно си досаден.
Joy
Ръста, килата и болестите съм ги пропуснала...

# 161
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Жребчо, уверявам те, и ние се оплакваме от теб и мрънкането ти за парите, ръста, детската стая, килата и болестите. Безумно си досаден.
Абре мацко ти безумно ме бъркаш с някой друг и май не е за пръв път Laughing , че чак ми стана интересно и потърсих кой па аджеба е тоя, ама намерих само някакъв с две мнения за телефони, никъде не съм мрънкал за нищо от изброените неща, не казвам кое е правилно или не просто давам реален пример от живота, това че не ти харесва или не си съгласна с него вече е друг въпрос, но след като ме споменаваш ти пък защо не вземеш да отговориш на въпроса, защо аджеба единствените, които те обичат и ценят са "един шизофреник и един с някакво друго психично заболяване, което не знаеш как се казва"? Wink Разбира се отговор на този въпрос няма да получа. Simple Smile

# 162
  • Мнения: 14 862
Ама...аз не съм казала, че са единствените. Споменах ги, щото са от реалния ми живот и не ги ща.
Айде няма да питам безкрайната редичка твои приятелки от реалния живот, коя от коя с по-големи проблеми, защо не са на опашка пред апартамента на майка ти да ти искат ръката, като си такъв пич Trollface

# 163
  • Мнения: 8 937
Хайде сега уточни кое е мъжката роля, ама след това да продължиш и с това, кое е женската роля. Wink
Сериозно ли е нужно пояснение? Още малко Авторката ще тича за обезболяващо, защото след проблема с гащите и глава може да го заболи или да му дойде.

# 164
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Ама...аз не съм казала, че са единствените. Споменах ги, щото са от реалния ми живот и не ги ща.
Айде няма да питам безкрайната редичка твои приятелки от реалния живот, коя от коя с по-големи проблеми, защо не са на опашка пред апартамента на майка ти да ти искат ръката, като си такъв пич Trollface
Пак ти казвам бъркаш ме с някой друг, нито някога съм имал редичка от приятелки, нито пък някоя е била коя от коя с по-големи проблеми. Simple Smile Хех а относно искането на ръката, сега да ти разправя една история, въпросната от примера, който те издразни след като ме докара в квартала ме попита къде живея за да ме закара до нас, но я помолих да ме остави там откъдето ме беше взела, толкова по темата. А след като при тебе тези не били единствените, тогава от останалите защо аджеба не си намери поне един нормален, който да те иска и да те цени и да си във връзка с него? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт