Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Моля за помощ!!!Увреда от лумбална пункция.

• 414
  • 9
  •   1
Отговори
Моля ако имя човек който може да ми.помогне и съдейства?Умолявам ви .

# 1
На майка ми преди 5 години и правиха в София мед и взимаха ликвор мисля, че се казваше, за проба от гръбначния мозък, но мина добре. Има риск и може да се пробие някой прешлен, доколкото си спомням се прави точно в долната част на специфично място, за да не се засегнат прешлените.
Какво ви е, личен, спешно, каква казват докторите от отделението, упойка правиха ли ви

# 2
На майка ми преди 5 години и правиха в София мед и взимаха ликвор мисля, че се казваше, за проба от гръбначния мозък, но мина добре. Има риск и може да се пробие някой прешлен, доколкото си спомням се прави точно в долната част на специфично място, за да не се засегнат прешлените.
Какво ви е, личен, спешно, каква казват докторите от отделението, упойка правиха ли ви

Не не казват.
Минаха 4 месеца а аз се влошявам.
Не знам къде ме пробива и как но съм зле.
А съм абсолютно сама и не мога нищо да направя.

# 3
Аз с информация по тази тема не мога да помогна.
Но , ако с нещо друго, каквото и да е, мога да ви бъда полезна, моля, не се колебайте да ми пишете!❤

# 4
Но , ако с нещо друго, каквото и да е, мога да ви бъда полезна, моля, не се колебайте да ми пишете!❤

Трябва ми помощ да ,защото вече не се търпи.Но нямам такава

# 5

Трябва ми помощ да ,защото вече не се търпи.Но нямам такава
И каква помощ очаквате точно от форума?
На много хора им е правена пункция.

# 6
Нито е написала какви са оплакванията, защо е правена пункцията и кога, нито каква помощ очаква?!?

# 7
Нито е написала какви са оплакванията, защо е правена пункцията и кога, нито каква помощ очаква?!?
А пък ника : Секси кифличка
 съвсем ме разби.

# 8
А пък ника : Секси кифличка
 съвсем ме разби.

Ника ли е важен или ,че един човек е увреден

# 9
Като започнете да се правите на интересни тук!
Може пък да има хора, които са съпричастни с нея, може да е писала на лично от какво има нужда.

Общи условия

Активация на акаунт