SUPERNATURAL forever

  • 22 792
  • 684
  •   1
Отговори
# 75
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Изгледах първа серия на новия сериал. На мен много ми хареса, тип Бъфи ми е Simple Smile

# 76
  • Мнения: 6 390
Значи си по-добър човек от мен Stuck Out Tongue Winking Eye Аз се изнервих.

PS. Иве, има нов сериал с Малък Котьо - Shantaram. Изгледах трите епизода, излезли днес. Мммм, кеф!

# 77
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Грам не се изнервих 😁 интересна ми е промяната. Интересно ми е после как ще обърнат нещата, че Джон да забрави всичко кактоце в сериала, да не знае за мен ъф летърс и за Мери чак до смъртта й.

# 78
# 79
# 80
# 81
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Много са яки! Joy

# 82
# 83
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Какви хубави времена бяха.
Как тръпнех да излезе следващият епизод.
Първите сезони са топ.
Наизуст ги знам вече, но нищо не пречи да ги гледам отново.Joy

# 84
  • Мнения: 32 107
Аз съм вече на втори сезон. И зарязах всичко друго. Насъбраха ми се един тон.
Само Къщата на дракона гледам като излезе и Ходещите. Щото нали Мъж ми участва.
Чарът е запазен. Мислех, че ще ми е някак остарял.
Хич не ми е остарял.
Вчера последно гледах епизода дето Сами беше обладан от Мег.
На финала Дийн му се присмива, че цяла седмица в него е било момиче hahaha

# 85
# 86
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Малкият Сами сега играе младежът Уокър

# 87
# 88
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Гледах малко от Уинчестър, по настояване на ММ. Няма връзка с кораба-майка! Освен, че Джон знае за  гадовете преди смъртта на Мери, май взеха, та намесиха и писателите, за които в СПН Джон нищо не е знаел, щото иначе щеше да предаде на момчетата. Сигурно има и други разминаваници, което прави въпросният сериал нелеп-поставя под съмнение реалността в МОЯ сериал! Иначе младият Джон е симпатяга, харесва ми повече от този, който го играеше в СПН. Мери е готина и в двата сериала. Но ако искаха приемственост и да оберат старите фенове, трябваше тези от СПН да ги играят. Как и дали ше направят връзката при Джон - не знам, може амнезия да го нагази. Ама или да го правят както трябва, или да ги бяха кръстили Смит, Колт, Калашников...и без гласа на Дийн. Много мразя половинчати работи, особено около СПН.
Малко да си оправя вкуса 😛

# 89
  • Мнения: 21 282
Г.Краули , още нещо за поправка на вкуса :


Laughing

Общи условия

Активация на акаунт