SUPERNATURAL forever

  • 23 045
  • 684
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 391
Честит рожден ден, Мило! Heart Да си жива и здрава, обичана и обичаща, и винаги супернатурална! 'Бичам тъ!


Надявам се да ти хареса Wink

# 91
  • Мнения: 21 299
Г.Краули , честит рожден ден!

# 92
  • Мнения: 32 290
ЧРД Г.Краули Hug

# 93
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
Честит рожден ден и от мен!:hugs:
Желая здраве, късмет, любов и щастие в изобилие.

# 94
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Благодаря ви, прекрасни! Тръгнаха си гостите и изпитах потребност да си "видя " и виртуалното семейство. А вие ме посрещате с подаръци 😍 И всичко е точно както го харесвам .
Чудех се с какво да ви почерпя. Реших да е снимка, която направих преди няколко дни  в Crawley, Англия. Свърхестествено е навсякъде около нас, особено когато е  вътре в нас. Обичам ви

# 95
# 96
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388


Ох, лелее! Два колана за разкопчаване😍

# 97
  • Мнения: 6 391
С един колан се прави изкуство, с два - истинска магия Stuck Out Tongue Winking Eye

# 98
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
На прав път си



А сега Дийн взима контрол. Ти гониш 😉

# 99
  • Мнения: 32 290
Момичета, изгледах епизода със заешкото краче.
Умрях си от смях Joy

# 100
  • Мнения: 6 391
Когато Дийн поеме контрола мога само да се отпусна и да мъъъркам.

P.S. Това ми е най-най-любимото гифче! Обожавам всеки детайл от него.

# 101
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Добро утро. Дет' се вика, не съм спала да видя какво ще подадеш. Топло, топло. Задълбай още малко(гифчето с нацитата, Дийн поема контрол...) Всички сте добре дошли да се включите в играта и да дадете следваща закачка.

Серията с крачето и на мен ми е една от любимите. Бела беше страхотен персонаж, яд ме е, че не остана за по-дълго. Много як момент е като се отдалечаваше и двамата се обърнаха да я изгледат. Харесах я за Сам и ми се щеше да се случи нещо между тях, не само в мокрите (буквално) сънища на Сам. Съжалявам, но накрая това с ...Айлин ли беше, е толкова...неестествено.

# 102
  • Мнения: 6 391
Извинявай, че не схванах! Голям Котьо е виновен Stuck Out Tongue Winking Eye
Давам с най-голямо удоволствие:


Айлийн беше просто част от дългия процес по съсипване - да не кажа направо някакъв вид "кастриране" - образа на Сам. Макар и да разбирам, че не можеше да остане един и същ 15 сезона, и защо сценаристите избраха тази посока.

# 103
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
А така! И за Дийн, и за другото. Ама за Дийн два пъти "а така". Поне.

# 104
  • Мнения: 6 391
Справих ли се? Бях ли добро момиче?
*чакапочесванепокоремчето*

Айде аз ще пусна пупата, ти - красотата.

Общи условия

Активация на акаунт