🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 4 (25.09 - 02.10) 🐄

  • 32 894
  • 842
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 135
Ау каква ехидна усмивка имаше Камелия като си тръгна Аксения. И естествено, разбира се, пак Камелия се изказва - осъдително. Как пък винаги Камелия е готова с изказванията.

# 541
  • Мнения: 3 151
Радвам се, че Аксения ще подсили чисто физически стария отбор.

# 542
  • Мнения: 5 241
Хепито, като взе да говори с този разстроен тон, си казах, че точно така си я спомням!

# 543
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Ама Камелия наистина е зло. Първа е, когато трябва да се каже нещо лошо за някой или да осъди. УжасТ.

# 544
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Най-неприятни от жените ми е Кемито и след нея плътно я следва Нехепито Оплакванче. Дано скоро им видим гърба.

# 545
  • Мнения: 5 241
Тази размяна не е много честна. Старите са по-близо до 5-те точки. Аксения определено печели. Пък и старите, де, понеже Аксения е физически по-силна от Ваня.

# 546
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Най-неприятни от жените ми е Кемито и след нея плътно я следва Нехепито Оплакванче. Дано скоро им видим гърба.
Абсолютно и за мен това са най-неприятните жени - Ваня и Камелия.
Ваня е зле и навън, мой приятел я познава и никак ласкаво не се изказа за нея.

# 547
  • Мнения: 8 578
Ванчето се опитва да догони Теда по рев.🙄 Камелия прекалява вече с нейните упреци. Много е важно да знаеш кога да се спреш. Аксения взе да ми става симпатична на този фон.😂

# 548
  • Мнения: 5 241
Иван е забавен днес! 😁

# 549
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Ваня си била просто Хепи Вснче. Хепи другия път. Глупости. Старите спечелиха с Аксения, според мен.

# 550
  • Мнения: 1 331
На мен пък Альона ми е любимка от жените. Много плямпа, няма спор. Но я харесвам

# 551
  • Мнения: 8 578
Втори сезон я гледам, да е хепи не съм видяла. Добре, че тук поне никой не е залюбила. Че още по-страшно ще стане.😂

# 552
  • Мнения: 5 241
Гуспата сигурно няма да може да стане на следващия ден 😁

# 553
  • Мнения: X
Много е шумна Альона, такова врякане изнервя дори спокойните хора, а пък като има някой, дето пали от четвърт, тя е направо опасно да е близо до него. Пряк конфликт с някой с къс фитил, е абсолютно взривоопасен.

Последна редакция: сб, 01 окт 2022, 13:39 от Анонимен

# 554
  • Мнения: 2 937
Много ми е трудно да реша коя е по-отвратителна. Ваня или Камелия…

Общи условия

Активация на акаунт