Направих голяма грешка. Как да си простя?

  • 5 643
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Само че авторката е необвързано момиче, може да има връзка с когото си иска и колкото си иска паралелни връзки. Тя няма ангажимент да пази семейството на никого. От любов какво ли не прави човек.
O, права си за едно -  всеки има право да прави в 20-те си години (че и след това) каквото си иска, но лайфстайла на "градински инструмент" е ясен показател за ценностна система и този начин на живот си е 100% избор на човека, така че оправдания с трети лица могат да минат за пред някой случаен от пазара. Мъжете са наясно с това и е напълно естествено да се адаптират.
Тя практиката го показва - обикновено хардкор кариеристките и жените с двуцифрена бройка (ама високо в двуцифрения диапазон) изпитват затруднения с намиране и задържане на мъж.

# 61
  • Мнения: 12 887
Само че авторката е необвързано момиче, може да има връзка с когото си иска и колкото си иска паралелни връзки. Тя няма ангажимент да пази семейството на никого. От любов какво ли не прави човек.
O, права си за едно -  всеки има право да прави в 20-те си години (че и след това) каквото си иска, но лайфстайла на "градински инструмент" е ясен показател за ценностна система и този начин на живот си е 100% избор на човека, така че оправдания с трети лица могат да минат за пред някой случаен от пазара. Мъжете са наясно с това и е напълно естествено да се адаптират.
Тя практиката го показва - обикновено хардкор кариеристките и жените с двуцифрена бройка (ама високо в двуцифрения диапазон) изпитват затруднения с намиране и задържане на мъж.
Извинявай, не те разбрах. "Градински инструмент" - кой инструмент имаш предвид? Според теб авторката оправдава ли се с трети лица и кои са те? Мъжете като се адаптират, какво правят?

В случая на авторката, тя не е с двуцифрена бройка, а всъщност до 24-годишната си възраст е имала точно две крайно неудачни връзки.

# 62
  • Мнения: 1 014
Оправдава се с женения мъж, че и свалял звезди и тя меката мара не могла да устои. 😭Аз пък си мислих, че това ни различава от животните - можем да контролираме животинският си инстинкт и да вземаме съзнателни решения, непродиктувани от сексуални подбуди.

# 63
  • Мнения: 12 887
Мъжът не е трето лице, а е един от двамата участници в изневярата. Трето лице може да е жена му.

# 64
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Само че авторката е необвързано момиче, може да има връзка с когото си иска и колкото си иска паралелни връзки. Тя няма ангажимент да пази семейството на никого. От любов какво ли не прави човек.
O, права си за едно -  всеки има право да прави в 20-те си години (че и след това) каквото си иска, но лайфстайла на "градински инструмент" е ясен показател за ценностна система и този начин на живот си е 100% избор на човека, така че оправдания с трети лица могат да минат за пред някой случаен от пазара. Мъжете са наясно с това и е напълно естествено да се адаптират.
Тя практиката го показва - обикновено хардкор кариеристките и жените с двуцифрена бройка (ама високо в двуцифрения диапазон) изпитват затруднения с намиране и задържане на мъж.
Извинявай, не те разбрах. "Градински инструмент" - кой инструмент имаш предвид? Според теб авторката оправдава ли се с трети лица и кои са те? Мъжете като се адаптират, какво правят?

В случая на авторката, тя не е с двуцифрена бройка, а всъщност до 24-годишната си възраст е имала точно две крайно неудачни връзки.
Виждам, че не си разбрала. Simple Smile
"Градинския инструмент" е модерното название на онова нарицателно, започващо с "к". Което не мога да кажа. По форумни причини.
Какво правят мъжете ли? Изборите на една жена са 100% неин личен избор, вкл. това с кого си ляга. Изборите с кого си ляга и последиците от тях са нейна отговорност. Умните мъже не правят такива избори своя отговорност. С такива жени - единствено развлекателна употреба. Наречи го персонална преференция.
И целия ми коментар НЕ е насочен към авторката, а към токсичния "съвет", който и даваш.
Надявам се авторката да си е взела някаква поука от цялата тази история. В крайна сметка, то точно на нейната сметка се пише.

Последна редакция: ср, 28 сеп 2022, 09:12 от Phoenix Wright

# 65
  • Мнения: 12 887
Кой токсичен съвет давам?
Не знам какво е нарицателното с "к", което е градински инструмент и е неприлична дума, но както и да е. Кирка?
Но разбира се, мъжът се е забавлявал, а авторката е пострадала от вманиачаването си по него, това не може да се отрече и тя не го отрича.

# 66
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Виждам, че пак не си разбрала.
За което искрено се надявам да не е взела това с "който си иска" и "паралелни връзки" буквално или дори за съвет.
И не, не е кирка, но също като думата "кирка" е в женски род.

# 67
  • Мнения: 12 887
Виждам, че пак не си разбрала.
За което искрено се надявам да не е взела това с "който си иска" и "паралелни връзки" буквално или дори за съвет.
И не, не е кирка, но също като думата "кирка" е в женски род.
Не съм давала съвет или мнение, които да включват думите "който си иска" и "паралелни връзки". В темата не пишем само аз и ти, има и други хора, някого другиго цитираш.

# 68
  • Мнения: 1 532
Хо хо, съвсем очаквано се появиха Големите Моралистки, много възмутени, много погнусени и щедро раздаващи морал. Само че авторката е необвързано момиче, може да има връзка с когото си иска и колкото си иска паралелни връзки. Тя няма ангажимент да пази семейството на никого. От любов какво ли не прави човек.
Да, така е. Само че към такива отчаяни женици, които  водят множество паралелни връзки с когото си искат и нямат ангажимент да пазят ничие семейство, а напротив, смятат, че имат правото да развалят чужди семейства, щото били влюбени, обикновено и мъжете нямат никакъв ангажимент - използват ги, губят им най-хубавите години,  водят ги по храсталаци и паркинги за едно бързо,  в семейното легло, като в случая с авторката, зарязват ги бременни, разнасят ги колко са лесни,  докарват им психически проблеми ...

# 69
  • Мнения: 1 340
Хо хо, съвсем очаквано се появиха Големите Моралистки, много възмутени, много погнусени и щедро раздаващи морал. Само че авторката е необвързано момиче, може да има връзка с когото си иска и колкото си иска паралелни връзки. Тя няма ангажимент да пази семейството на никого. От любов какво ли не прави човек.

Хехе тя няма ангажимент да пази и живота и здравето на други хора, както и парите им... но ако крадеш и убиваш - живееш с последиците върху съвестта си Wink Не става с "простено да ти е" и айде вече съм чиста, носиш си кръста и тва е, и гледаш да продължиш нататък помъдрял.

# 70
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Виждам, че пак не си разбрала.
За което искрено се надявам да не е взела това с "който си иска" и "паралелни връзки" буквално или дори за съвет.
И не, не е кирка, но също като думата "кирка" е в женски род.
Не съм давала съвет или мнение, които да включват думите "който си иска" и "паралелни връзки". В темата не пишем само аз и ти, има и други хора, някого другиго цитираш.
Извинявай, сбърках те с потребителя, който цитирах първоначално.
Това трябва да е за FrauDanna.

# 71
  • СИ
  • Мнения: 4 403
... Само че към такива отчаяни женици, които  водят множество паралелни връзки с когото си искат и нямат ангажимент да пазят ничие семейство, а напротив, смятат, че имат правото да развалят чужди семейства, щото били влюбени, обикновено и мъжете нямат никакъв ангажимент - използват ги, губят им най-хубавите години,  водят ги по храсталаци и паркинги за едно бързо,  в семейното легло, като в случая с авторката, зарязват ги бременни, разнасят ги колко са лесни,  докарват им психически проблеми ...

Пита се: Кой е виновен за умствения дефицит на такЪви женици?         Smile

# 72
  • Мнения: 1 014
Абе, всичко тука е ала бала. Истината е, че ако бяха станали работите с мъжът и той беше разкарал жена си, въобще нямаше да я има темата и да иска прошка... Не, че толкова съжалява авторката.
Да съжалиш след единият кекс, ама след 3 години въргаляне в семейното му ложе.. Просто гроздето е много кисело Laughing

# 73
  • Мнения: 1 532
Истината е, че ако бяха станали работите с мъжът и той беше разкарал жена си, въобще нямаше да я има темата и да иска прошка

Щеше да има друга тема - мъжът ми си чати постоянно с момичета, намерих чужди косми в моето легло, как да го хвана с коя  се е въргалял там, докато аз съм на работа/училище, или той се е променил от либоффф към мен и аз си въобразявам?  Или пък - Помощ, мъжът ми спи И с бившата...какво да правя, много го обичам...
Grin
P. S. Последен съвет от мен към авторката – забрави го тоя, гледай напред. След време само гнус и презрение ще изпитваш към него и ще се чудиш на акъла си как се ги правила тия всички глупости три години и половина. И повече никога, ама никога не позволявай да те третират по този начин – някакъв помияр да дебне жена му да излезе от вкъщи, за да те викне на крака за един бърз тек, а ти да си мислиш, че те обича и да си съсипваш живота заради него.

Последна редакция: ср, 28 сеп 2022, 12:23 от Прекрасная Василиса

# 74
  • Мнения: 2 579
Прекалено много се втелясваш по темата. Нали в крайна сметка не си е развалил семейството? Забрави тази история и продължи напред. Щом ходиш на църква, нали знаеш историята на Мария Магдалена? Представи си, че си била нещо подобно на нея. Всъщност има възможност за изповед в православната църква. Защо не попиташ? Ще разкажеш историята и надявам се, ще ти олекне. Ти вече си се разкаяла. Време е да се отърсиш от случилото се, защото нали знаеш - прекален светец и Богу не е драг. Най-малкото ще се поболееш от толкова угризения.

Общи условия

Активация на акаунт