Коледни подаръци 2022/2023

  • 74 860
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Враца
  • Мнения: 2 735
Аз си правя - винаги парфюм под елхата ! Simple Smile

# 61
  • Мнения: X
Мисля тази година,да пробвам нещо на сефора.Мицеларната вода за очи и устни,някоя мааска и балсама за устни.

# 62
  • Мнения: 4 840
А вие,правите ли си подаръци за Коледа?

Аз си правя. Детето все още вярва в дядо Коледа. Не мога да разбера дали ме пързаля или наистина вярва, но доста убедително му се получава. Във всеки случай при нас подаръците за всички са под елхата и картичките са от името на Дядо Коледа. Така че не може без подарък за мен - ще излезе, че не съм слушала. А ако аз не си взема подарък, няма кой.

# 63
  • София
  • Мнения: 13 775
Аз си правя. И даже вече измислих какъв. За мен и за съпруга ми - за пролетта имаме нужда от нови спортни обувки, затова си поръчахме еднакви черни кецове на Адидас от серията Court, за да има и закачка в името. Имаше добра промоция в Спорт Депо.

# 64
  • Мнения: 2 765
Аз също си правя. Обикновено е според нуждите- хубава козметика, чанта от естествена кожа, телефон и т.н.

# 65
  • София
  • Мнения: 23 168
Ние миналата седмица купихме от аутлета на Цариградско за 200 лв по 1 бр мъжки, детски и дамски маратонки на Адидас. Имаше добри предложения.
За подаръците, по принцип аз си казвам какво искам. От изненади почти винаги съм разочарована. 😃

# 66
  • Мнения: 4 840
Аз също си правя. Обикновено е според нуждите- хубава козметика, чанта от естествена кожа, телефон и т.н.

И аз според нуждите. Миналата година си подарих нов часовник. Тази година още не съм го мислила.

Тази сутрин намерих в пощенската кутия каталозите с играчки на големите супермаркети. Това е знак, че коледните празници наближават.

# 67
  • Мнения: 51
Ние с половинката преди децата си взимахме пъзел, който да си редим почти целия януари вечер след работа. Обаче сега няма къде да стои непокътнат докато го наредим.

# 68
  • Мнения: 2 018
Nora Meredith, за редене и съхранение на пъзели до 1000 части, силно препоръчвам тази папка. Аз целогодишно си я ползвам Simple Smile
По темата засега...поръчах за дъщеря ми тези адвент календари:

https://www.book.store.bg/p318505/koleda-v-gorata-24-vylshebni-p … ite-zhivotni.html

https://www.amazon.de/dp/B0B6RDBGDY/ref=pe_27091401_487024491_TE_item

От Нотино и взех парфюм за коса
https://www.notino.bg/moschino/toy-2-bubble-gum-aromat-za-kosa-z … zheni/p-16082887/
A за синът ми
https://www.notino.bg/dolce-gabbana/k-by-dolce-gabbana-parfjumna … -mzhe/p-16043377/

И ще се оглеждам за такъв тип дървена елха.
https://edecori.com/product/%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD … 0%BD%D0%B4%D0%B8/

# 69
  • София
  • Мнения: 888
Привет,
Много се радвам, че открих темата миналата година. Ще мисля тепърва, ще крада ваши идеи, ще импровизирам...но да питам, някой пазарувал ли е мъжка кутия(органайзер) за часовници? За ММ винаги ми е трудно да измисля подарък, но тази година ме осени тази идея и тепърва ще гледам.
Миналата година деца на възраст 2, 7 и 9г харесаха много т.нар кигуруми костюми. Имаше еленче и заек е ХМ, плюшени. Много им се радваха.
За кафеджиите бях предложила интересни чаши, изработени от рециклирано кафе, но за нашия кафеджия подарих уъркшоп за кафе коктейли и остана доста доволен ( няколко пъти ми прави еспресо мартини).
Малко греда имаше с едни диамантени гоблени, тийнката почти го направи, но 9г девойка заяви, че и е труден и така си стои и чака мен явно...а е на тема Хари Потър и би бил готин като постер на стена....
Тепърва ще ги мисля девойките, а за бабите мн ми допадна идеята за дървени играчки за елха с имената на внучките.
Тези папки за съхранение на пъзели са страшно практични и удобни, страхотна идея за подарък на фенове.

# 70
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Привет,
Много се радвам, че открих темата миналата година. Ще мисля тепърва, ще крада ваши идеи, ще импровизирам...но да питам, някой пазарувал ли е мъжка кутия(органайзер) за часовници? За ММ винаги ми е трудно да измисля подарък, но тази година ме осени тази идея и тепърва ще гледам.


Аз съм взимала. Първото и най-важно е за какви часовници ще се ползва - автлматични, кварцови или ръчни. При автоматичните и кварцови часовници е общо взето все тая каква ще вземеш, можеш да си я избереш по външен вид и това за колко часовника е. При ръчните часовници е по-tricky. Там е важно да се види какво въртене има - в каква посока, колко често и с каква скорост. При по-скъпите часовници тези параметри се различават и неподходящата кутия може да ги развали.

Преди доста години аз купих този, в момента бал в Амазон не е наличен (може би вече има по-нов модел), но внимавай за параметрите на часовниците и дали е подходяща избраната от теб кутия за съответните часовници.

https://www.amazon.de/dp/B07C9DPGM6/ref=pe_3044161_185740101_TE_item

# 71
  • София
  • Мнения: 888
chrissy, много благодаря за тези детайли, не знам дали бих се сетила, че има разлики...неговите са автоматични и ръчни. Ще гледам да съобразя тези неща, колебая се още дали да е от дърво или кожа...ще поразгледам какво се предлага.
За сега си е направил импровизация в един шкаф, който е и барче.

# 72
  • Мнения: 636
Чудя се, ултразвуковите четки за зъби на Филипс, добра идея ли са ?

Това с супер подарък! Преди доста години брат ми настоя да ми подари, макар че аз не виждах смисъл. Оттогава само такава ползвам и това лято, когато ми се развали, още на другия ден си взех нова.

В началото наистиха има едно странно гъделичкащо усещане, но след периода на адаптация човек просто не може да се "насити" на усещането за добре почистени зъби. Сменила съм поне 4 четки и различно гъделичкат.

# 73
  • София
  • Мнения: 23 168
За да подариш такава четка на някого, трябва да го познаваш много добре. На мен лично изобщо няма да ми допадне такъв подарък, колкото и  полезен да е.😃

# 74
  • Мнения: 1 715
chrissy, много благодаря за тези детайли, не знам дали бих се сетила, че има разлики...неговите са автоматични и ръчни. Ще гледам да съобразя тези неща, колебая се още дали да е от дърво или кожа...ще поразгледам какво се предлага.
За сега си е направил импровизация в един шкаф, който е и барче.

Всяка година пускат и в Лидл кутия за часовници преди Коледа.Не съм наясно за какви обаче е подходяща,но да си го имате като вариант Wink

Общи условия

Активация на акаунт