Коледни подаръци 2022/2023

  • 73 992
  • 734
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 660
Попадна ми това





Аз както си говорих, че няма да купувам подарък на мм, сега трябва ударно да измисля нещо до петък, защото той ми е опаковал вече своя, а аз не мога да стоя с празни ръце!!!!! Ахххх!!!!!! Persevere

Споделям аз какво взех на мм, като вече няма нещо, което да не съм му взимала, единствено часовник не съм, тъй като той не носи и не слага нищо. Взех му грейка адидас с гъши пух, шапка, понеже знам, че ще ги носи със сигурност, колан, риза,тениски и пуловер LTB… това към момента. Поправка… след като написах поста ми излезе реклама на адидас терекс, сетих се, че ми беше споменал, че му трябват стабилни и топли зимни обуща 😅 И май с това ще приключим вече, че олекнах 😃

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 10:14 от posh95

# 481
  • София
  • Мнения: 888
Страхотни сте. Поръчах от последните споделени от Звънче топки, децата ще са щастливи.

# 482
  • Мнения: 752
И аз благодаря, поръчах за 2 близки деца.Супер сте!🤗

# 483
  • Мнения: 752
Давам идея за начинаещи шофьори- ключодържатели с марката кола, надпис, има и светещи.Поръчах за моите,видя ми се готино.

# 484
  • Мнения: 144
Здравейте, от миналата година чета темата и ми е изключително полезна. За пръв път тази година съм почти готова с подаръците, а още не е дошъл декември.
Моля, за идея за малки подаръчета за децата от детската градина /без фигурки за оцветяване и книжки, вече са използвани/, лакомства също не са вариант, мисля че не е разрешено.

# 485
  • Мнения: 2 743
Мини пъзелите на Black Sea?
 Те са с български писатели и важни личности.

# 486
  • Мнения: 11 365
Давам идея за начинаещи шофьори- ключодържатели с марката кола, надпис, има и светещи.Поръчах за моите,видя ми се готино.
Може ли линк?

# 487
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте, от миналата година чета темата и ми е изключително полезна. За пръв път тази година съм почти готова с подаръците, а още не е дошъл декември.
Моля, за идея за малки подаръчета за децата от детската градина /без фигурки за оцветяване и книжки, вече са използвани/, лакомства също не са вариант, мисля че не е разрешено.

Има страхотни комплекти за игра в Буктрейдинг. Ние взехме комплект за археология, подобен на този https://www.booktrading.bg/komplekt-eksperimenti-vulkani-i-dinozavri

За колко годишни търсиш?

# 488
  • Мнения: 144
Мини пъзелите на Black Sea?
 Те са с български писатели и важни личности.


И аз се сетих за мини пъзели на trefl, но за съжаление налични имаше Peppa pig,  но те като че ли ми са за по- малки дечица. За 4 група деца става на въпрос, те важните личности ги знаят но дали биха им се зарадвали и редили с желание.
Но определено идеята мини пъзел е много добра и ще поровя още дано намеря подходящи.

# 489
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
mama iasi, щерката сутринта ми ги е купила. По две са в пакетче, много прилично изглеждат. Дано и да са вкусни! Има време до Коледа, ако намина към Лидл ще си взема за проба.
Не знам до колко парички трябва да са тези подаръци за градината, но ми попадна това
https://www.vrabcheta.bg/bg/knizhka-priklyucheniya-sred-prirodat … yaloto-/p301.html
https://www.vrabcheta.bg/bg/detsko-bukvarche-za-ptitsite-i-bukvite/p381.html

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 19:47 от bilqna_69

# 490
  • София
  • Мнения: 888
За деца от 4 група може детско судоку:
https://www.ozone.bg/product/sudoku-za-detsa/
Преди време имаше магазин Имагинариум , от който бях намерила книжки судоку със стикери. Малката беше на 3 и половина, 4г и ги лепихме в метрото на път. Няма го вече магазина, намерих подобни книжки на издателство Пан, даже едната е била със зимна тема, но са изчерпани.

# 491
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 400

Вчера  поръчах и днес ги доставиха.

Поръчах и Тийн календар на предизвикателствата, препоръчан от zvanche, и те дойдоха.Внучките са в долната граница/малки са/, за която го препоръчват, ще видим дали ще ги одобрят.

# 492
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 545
Аз поръчах .
За дъщеря ми на 10г :
Комплект 40маркера
Диамантен гоблен
Кутия с мъниста
Остава розов Стич

За синът ми 15г :
Слушалки- реплика са на ябълката, но изключително добра.
От много време искаше екип Найк ,но цената ме спираше ,е намерих в спорт вижън и е уникален ( не му е желание за Коледа, но съм убедена, че ще е много щастлив) ,много съм доволна.
Остана учебник по Биология за кандидат студенти,  това му е поръчка ,която с огромно удоволствие ще изпълня ,просто още търся някой ,който скоро е станал студент по медицина , за  да ме консултира .

Съпругът  ми :
Маратонки,  отново страхотно попадение от 290лв ги намерих за 150лв.
Поръчах му и околоочен крем + за лице ,малко е на шега , козметиката е българска и ако не я ползва аз ще се възползвам 🙈🙈🙈

За майка ми смарт часовник с функции крачки ,сън и т.н ( беше споменала ,че много иска )
За татко - той е болничък и все в къщи стои ,пижама реших за него ,но от тези като домашно облекло.

 Simple Smile

# 493
  • Мнения: 2 172
Здравейте, включвам се и аз в темата за коледни подаръци. Коледните празници са най-любимата част от годината за мен. Голямо семейство сме и купуването на подаръци обаче е сложна задача.
Все още съм в търсене на подаръци за моите родители и тези на мъжа ми, както и сестрите и на двамата.

За големия ми син (6г):
Едно огромно лего по негово желание - пишем писма до дядо Коледа, за да може да се ориентира 😄
Нова екипировка за тенис - това спортува с огромно желание
Кола с дистанционно по желание на баща му…сякаш имам още едно дете

За голямата дъщеря (4г)
Избрала си е кажи-речи всичко, което съществува на L.O.L. Едни доста нелицеприятни кукли, дрехи и обувки с тях.
Нови дрешки за балет и гимнастика - това спортува с интерес

За средната дъщеря (сега навършва 3)
Куклена къща си пожела
Дрехи като на сестра ѝ - заедно спортуват и държат да са еднакви

Имаме близнаци, които ще са на почти година и 4м. Момиче и момче. Имаме тонове играчки. Всяко едно подобие на детска активна гимнастика, бънджи, проходилка, уолкър и тн. Не мога да измисля какво да им взема, без да си затлача къщата с ненужни вещи, поне докато не е неизбежно.

За мъжа ми IMac компютър. От много време го гледа и все повтаря, че ще си купи. Работи много, заслужил е.

И не на последно място…за мен😂 Чаша за кафе, голяма, точно каквото е и кафето, което ми трябва, за да преглътна белите на децата и недоразуменията на работното място.

# 494
  • Мнения: 2 466
AlexM1590, еха, колко голямо семейство! Да сте живи и здрави!

Мадам тиква, може ли линк на анцунга на Найк?

Общи условия

Активация на акаунт