Кога ли ще станем родители🥹

  • 935
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Добър вечер,скъпи приятели. Някога и аз ще стана ли родител🥹 с всеки изминал ден се отчайвам. На мъжа ми спермограма е направена и е опериран от варикоцеле, използва добавките на Supralife. При мен хормони пуснахме бестуй си имах хашимото пия Л-тироксин 75мг , генетични тестове за тромбофилия(пия аспирин за съсирване) хромозомен анализ на двамата е направено. Цветна снимка е направена проходими са тръбите ,няма запушване или сраствания. Направени са изследвания за ИР. Следяхме овулацията при лекар пак всичко беше точно. Миналата година имах 2 биохимични бременности. Не се задържаха и се изчисти с цикъл ,без кюретаж. Вече не знам какво може да направим по-въпроса. Направихме всичко по силите си. Също така да ви попитам за Рейки? Има ли възможност да имам блокажи в чакрите? Освен бебето и самият ни живот , все нещо става...... усещам негатива просто. Благодаря за търпението!

# 1
  • Мнения: 12 003
И аз съм с Хашимото. Късно го откриха и не успях да забременея. Знам, че с Хашимото е трудно. Няма ли шанс да се нормализира там положението преди забременяване? То определено влияе на репродуктивните функции.
Все пак станах майка, но чрез осиновяване.

# 2
  • Мнения: 351
При мен откриха на 11г. В момента нямам ендокринен проблем, лекаря така каза🙂

# 3
  • Мнения: 1 047
Аспиринът разрежда кръвта. Как така го пиеш за съсирване?

# 4
  • Мнения: 482
Насочете се към инвитро и действайте, че годините си минават, а при нас жените яйцеклетките изчезват.

Общи условия

Активация на акаунт