Магазин Sinsay - тема 6

  • 55 617
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
Напускали са коледни неща, има много сладурски работи Hug

# 16
  • Мнения: 15 031
Известяването им по мейл работи ли? Че от 'предстоящи' съм набелязала сигурно половината дрехи.

# 17
  • Мнения: 319
Пуснах за връщане и чакам куриер. Заявих си дата и т. н. Но... мисля хич да не ги чакам, а да отида до близък офис. Уж за по - бързо, както четох тук. Нещо от сайта да изпринтвам ли? Само нося артикулите опаковани и това ли е?

# 18
  • Мнения: 15 031
Изчакай куриера. Иначе само ще го разходиш, не е ок.

# 19
  • Мнения: 57
Аз винаги си пускам заявка за куриер,  като адреса ми е на самия офис на Спиди, и винаги си я нося директно в офиса. До сега нито веднъж не ми се е обаждал куриер, а имам над 10 връщания.

# 20
  • Мнения: 10 722
Известяването им по мейл работи ли? Че от 'предстоящи' съм набелязала сигурно половината дрехи.
Уж да. Днес получих известие за размер.

# 21
  • Мнения: 57
Известяването им по мейл работи ли? Че от 'предстоящи' съм набелязала сигурно половината дрехи.

И аз така правя, но сега примерно видях че яке и ботуши за които се бях абонирала са налични в сайта, а нямам имейл.

# 22
  • Мнения: 15 031
Аз получих за един пуловер, а после видях, че една пола е налична, но нямам уведомление за нея.

# 23
  • Мнения: 36 687
Ето я чантата, не е крива, само е смачкана:

На външен вид ми харесва, но не ми изглежда много здрава, като сложа разни тежки неща вътре, може и да се съсипе. Освен това материалът е някак мек, чудя се дали няма да се забели.

Овърсайз якето ми харесва повече, надявам се да не му открия дефект някъде, много е добро за есента.

# 24
  • Мнения: 1 892
Май няма да е днес откриването в Mall Sofia. Преди малко минах и вътре е пълно с кутии, явно нареждат.

# 25
  • Мнения: 36 687
Днес пак има оферта - 50% на втори продукт. И са включили много неща. Но това реално са 25%, ако двата продукта са на една и съща цена, за сега ще изчакам (плюс, че някои неща от тези, които искам, не влизат в офертата).

# 26
  • Мнения: 5 300
Записвам се и аз да следя, скоро не съм поръчвала, ама с тези надути цени, ако няма хубава оферта едва ли ще поръчам. Единствено едно синьо поло си бях харесала и както винаги няма номера.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 40 886
каква е разликата м/у тия суичъри? Иключвам надписа Simple Smile
https://www.sinsay.com/bg/bg/damska-bluza-0069j-59m
и
https://www.sinsay.com/bg/bg/suitshart-s-kachulka-i-tsip-basic-1689o-59x

# 28
  • Мнения: 15 031
Кой надпис?
Иначе продуктът се дублира, един и същ е.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 40 886
Кой надпис?
Иначе продуктът се дублира, един и същ е.
на единият пише Дамска блуза.

Общи условия

Активация на акаунт