Пъзели 47

  • 19 507
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 895
Каква сме мафия Simple Smile до групите половината не стигат Simple Smile

# 691
  • Мнения: 1 797
Аз пък се заемам да си правя регистрация във ФБ да видя и там какво и как се предлага. Мнооо съм напред с технологиите ,а ... Joy

# 692
  • Русе
  • Мнения: 1 000
Ехе,пак сте отворили сергиите Smiley Даже не е пазарен ден Yum

Бухтичка, явно реденето ти е станало фикс идея,а липсата на свободно време за това,което ти доставя удоволствие те тормози психически.И това ще мине,дай си почивка известно време.
 
Тони,честита годишнина! Още дълги години любов и разбирателсво пожелавам! Голям кулинар си ти.За мен готвенето вече се е превърнало в рутина и неми носи никакво удоволствие.
 
Много добра подготовка на Vese и Eleyn,времето ви според мен е много добро.Ще стискам палци. Малката Зори е прекрасен бонбон Revolving Hearts

# 693
  • Мнения: 4 042
Един вкусен пъзел от мен

# 694
  • Мнения: 6 958
Не съм се включвала отдавна, но не бях и редила нищо.
Мистериозната кутия беше вълшебна и благодаря на Бухтичка. Сигурно ще ме анатемосате, но ще си призная че не я редих. Отварях на няколко пъти, гледах, кефех се, но ми беше много стегната душата, а не исках да я задържам повече. Напоследък нямам никакво време, дори се отписах от някои пътуващи, а и при мен също се явява проблем с реденето-започна ли нещо, не се чувствам добре, докато не го завърша, а междувременно трябва да неглижирам други неща и в крайна сметка само негативни емоции.
От настоящата промоция купих само този, тъй като измислих да правя коледен календар на голямата дъщеря, която е на космическа тематика от известно време


Този ми е назаем от Nalsi, хареса ми, но оставих жълтите риби за вечерно редене и ме поизнервиха 😃


На черния петък бих взела 500-частови Galison-и, ако са с по-добро намаление,  в търсене съм и на готин коледен Simple Smile

# 695
  • Мнения: 496
Пъзел Black Sea Premium от 1000 части - Ронин

# 696
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Момичета, нито прекаленото вманиачаване е хубаво (то това даже защо го пиша не знам като е очевидно), но и да не можеш да отделиш 1 час от време на време и да се чувстваш виновен за този час също не е добре.
Понякога редя пъзел от 1000 части за ден, понякога за 2 седмици, нито си поставям цели, нито се обвинявам, че редя пъзел. Преценила съм си и не гледам телевизия, никаква, не пуша и не пия, определно толкова време се губи в тези дейности, че по 1 час на ден за пъзел е повече от приемливо.

# 697
  • Мнения: 6 912
А, точно за това става въпрос и при мен. Наглед нищо не правя, не се е променило нещо, а време за редене никакво.
Вчера вечерта се добрах най-сетне да седна за малко, почна да потръгва, но ще се окаже голяма лъжица за моята уста този пъзел Rolling Eyes
Все пак ми мина достатъчно, ча да поръчам 3 кобъла тази сутрин, вие знаете колко ги чаках, не можах да се лиша. Поне още толкова ги искам много, но ще чакам на следващо намаление.
От Озон вече може да си купите и тигани, има нова категория За дома.
След сто години чакане най-сетне пуснаха шарените еднорози, които ги бях видяла на сайта на илюстраторката - https://www.ozone.bg/product/pazel-black-sea-premium-ot-1000-cha … tsvetni-ednorozi/
Има и други интересни неща, включително коледен на Ейми Стюарт.

И сега какво стана Мимок, Веси и Елейн са в неделя от 10? Понеже и ние за тогава ще взимаме билет Joy Явно ще може да ни гледате всички накуп този път Satisfied

# 698
  • София, България
  • Мнения: 5 599
А, точно за това става въпрос и при мен. Наглед нищо не правя, не се е променило нещо, а време за редене никакво.
Вчера вечерта се добрах най-сетне да седна за малко, почна да потръгва, но ще се окаже голяма лъжица за моята уста този пъзел Rolling Eyes
Все пак ми мина достатъчно, ча да поръчам 3 кобъла тази сутрин, вие знаете колко ги чаках, не можах да се лиша. Поне още толкова ги искам много, но ще чакам на следващо намаление.
От Озон вече може да си купите и тигани, има нова категория За дома.
След сто години чакане най-сетне пуснаха шарените еднорози, които ги бях видяла на сайта на илюстраторката - https://www.ozone.bg/product/pazel-black-sea-premium-ot-1000-cha … tsvetni-ednorozi/
Има и други интересни неща, включително коледен на Ейми Стюарт.

И сега какво стана Мимок, Веси и Елейн са в неделя от 10? Понеже и ние за тогава ще взимаме билет Joy Явно ще може да ни гледате всички накуп този път Satisfied

Бухтичка, много е динамичен живота напоследък, аз от петък сутринта не съм седнала още на малкия кръгъл пъзел, днес сигурно ще бодна 20-30 парчета.
Покажи какво си купила, не ни дръж в напрежение!

# 699
  • Русе
  • Мнения: 1 000
Бухтичка,и при мен положението е същото,но Мона Лиза е много права,че живота стана изключително динамичен. От петък следобед съм сложила на масата еди пъзел,на който още не мога да отворя плика с частите.Времето ми е супер ограничено,а реално нищо в ежедневието ми не се е променило толкова.
По принцип съм супер организиран човек,не се разпилявам,но времето все за нещо не достига Rolling Eyes

Много нови пъзели на Кобъл Хил са се появили на сайта включително и 2000-ци,които бях изгубила надежда,че ще ги заредят някога.Мислех да не купувам нищо,но май няма да се въздържа.Много изкушаващи неща иам,че и намалени

# 700
  • София
  • Мнения: 2 313
Винаги съм се чудела как намирате толкова време за редене - семейства, малки деца. Но явно и младостта и бързината си казват думата. Аз също като Мона Лиза не гледам телевизия, отделям си лично мое време късно вечер и тогава редя на спокойствие.
От новите Cobble Hill  и Black sea си харесах пет- шест. Но как да ги купя, като ето какво произшествие стана вкъщи тези дни:
Скрит текст:
Аз не си крия пъзелите у нас, мъжът ми знае, че си купувам, но не ги е виждал всичките накуп. Отделила съм един гардероб за него и един за мен, всеки да си ровичка в неговия. Да, ама той решил да си търси някакъв панталон в моя гардероб, да му се чудиш на акъла Joy и съответно видял всичките ми запаси (почти Joy )и след един ден невинно ме пита "Ти тези пъзели какво ще ги правиш?" Какво ли, наистина Joy

# 701
  • Мнения: 696
Като сме на Кобъл Хил вълна
Ето един, който отлежава и аз не знам колко време. Не беше така лесен както си го представях

Sweet dreams


За състезанието вече стана горещо Stuck Out Tongue Winking Eye
Всички заедно едни срещу други.

То всичко си е на периоди, понякога редя повече, понякога никак, то живота си налага темпо, пък и е добре да се правят почивки, за да се запази удоволствието от реденето. Имаше един момент, когато имах чувството, че съм на конвейр и на работа, направо беше обременяващо.

# 702
  • Мнения: 4 042
Моето време за редене и за четене на книга го отделям от времето за спане. Телевизия гледам докато редя пъзел, до мен на лаптопа. Обикновено редя вечер след като децата си легнат, до към 12 вечерта. След това си лягам и чета книга, докато ми се приспи. Съответно заспивам към 1 през нощта и ставам към 7:30. Често редя и уикендите, когато децата са с баба и дядо или са се заиграли в другата стая.

# 703
  • Мнения: 696
И аз когато редя често слушам музика, книги, лекции, време, за което рядко бих заделила от тичане напред назад.

Забравих, в горния пост дайте номерче от 1-24.
Kissing Heart

# 704
  • София
  • Мнения: 2 313
Весе, златната среда - 12.

Общи условия

Активация на акаунт