Проктолот в София - препоръчайте

  • 1 216
  • 4
  •   1
Отговори
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Привет,
Може ли да ми съдействате с информация, препоръки за добър Проктолог. Ако някой е минавал по този пък ще съм Благодарна да сподели ❤️.

# 1
  • Мнения: 2 431
Д-р Ходжаджиков от Юнион Клиник.
Това е моят проктолог, супер е внимателен и не се хвърля на някакви излишни манипулации без да е пробвал консервативно лечение, разбира се, ако проблемът не ти е твърде напреднал.
На мъжа ми помогна при огромни външни хемороиди, а пък аз си лекувах фисура. Успях много успешно да я овладея още в самото начало и мина и замина много бързо.

# 2
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Д-р Ходжаджиков от Юнион Клиник.
Това е моят проктолог, супер е внимателен и не се хвърля на някакви излишни манипулации без да е пробвал консервативно лечение, разбира се, ако проблемът не ти е твърде напреднал.
На мъжа ми помогна при огромни външни хемороиди, а пък аз си лекувах фисура. Успях много успешно да я овладея още в самото начало и мина и замина много бързо.
Благодаря Ви 🌺 След много четене се насочих към тази клиника. Малко се притеснявам от мъжете 😁 Чудих се за д-р Пенева. Незнам какво е в момента положението ми. Искам обстоен преглед и малко да се успокоя от това неприятно чувство на дискомфорт...

# 3
  • Мнения: 2 431
Нямам отзиви за докторката, знам, че има още един мъж-лекар, който също е много добър, моя приятелка беше ходила при него за хемороиди и и ги беше махнал, доволна е.
Не бива да се притесняваш от мъже-лекари, те са виждали реално всичко.
Прегледът не е болезнен, много е бързо и се вижда всичко, правят видеоаноскопия - т.е. с камера и ти също ще видиш на монитора какво е положението. Моят лекар подробно обяснява какво се вижда и какви са опциите за третиране.
Не отлагай посещението, защото колкото по-рано се установи какво ти е, толкова по-бързо ще се оправиш.

# 4
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Нямам отзиви за докторката, знам, че има още един мъж-лекар, който също е много добър, моя приятелка беше ходила при него за хемороиди и и ги беше махнал, доволна е.
Не бива да се притесняваш от мъже-лекари, те са виждали реално всичко.
Прегледът не е болезнен, много е бързо и се вижда всичко, правят видеоаноскопия - т.е. с камера и ти също ще видиш на монитора какво е положението. Моят лекар подробно обяснява какво се вижда и какви са опциите за третиране.
Не отлагай посещението, защото колкото по-рано се установи какво ти е, толкова по-бързо ще се оправиш.

Благодаря много
Записах си час за д-р Пенева ще споделя впечатление.
Надявам се нещата да се оправят.

Общи условия

Активация на акаунт