БИГ БРАДЪР- ФИНАЛ

  • 33 552
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 616
Доста иззлобяхте - иначе Любов ви била проста и агресивна... Трябва ли всеки спор да се превръща в махленска свада и да се разменят лични нападки?


Йеееееееееееееееес! Честото на Любов!  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 571
  • София
  • Мнения: 5 785
Еми-нямам думи!

# 572
  • Мнения: 803
Айде свърши. Tired По-изкуствена реакция не бях виждала.

# 573
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 945
Ха честита ви победителка!
Аз бях за нея, нищо че била проста- ние не сме по- сложни....
Жал ми е за баба Вили, че я използваха през цялото верме...всичко беше нагласено.
Да живее манипулацията!

# 574
  • Мнения: 11 606
Любов!

# 575
  • Мнения: 1 288
господиииииии. и аз стягам куфарите.......... ooooh! ooooh! ooooh! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 576
  • Мнения: 2 534
Доволна съм
Тя ми хареса най-много от финалистите

# 577
Добра жена е,по-добре тя да спечели!
     То това да не е конкурс по доброта  Twisted Evil?
О.вярно ,забравих че е конкурс по тъпота  newsm62

# 578
  • Мнения: 2 498
Ееее Тони, позна бе човек....колко ще взимаш за гледане????

# 579
  • Мнения: 6 417
Гледам и не вярвам на ушите си. Тоя народ хептен полудя  #Cussing out

# 580
  • Мнения: 3 153
Да ви прилича на много изненадана:)))) Няма от какво да бъде просто Mr. Green

# 581
  • Мнения: 1 855
Леле удар ще получа!

# 582
  • Мнения: 1 038
Колко благородно от нейна страна"и ти беше достойна да победиш" Sick

# 583
  • Мнения: 1 040
Нямам думи...

 smile3511 smile3515 newsm61

# 584
  • Мнения: 7 467
Наистина не вярвах  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт