БИГ БРАДЪР- ФИНАЛ

  • 29 496
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 677
Нова ТВ много се изложиха с избора на победител!  #2gunfire
Леля Вили определено беше много по-добре във всяко едно отношение. Ама сигурно много мазно готви жената и затова я пренебрегнаха.    Laughing
Не знам дали някой ще гледа ББ4 (ако има такъв).
Не Нова ТВ избира победител..
И да,ще го гледа някой..Поне няколко милона ще го гледат..Пак..

# 1 171
  • Мнения: 3 835
дано ББ4 да бъде пълен с типажи тип Боян това може би ще ви се хареса и ще ви направи щастливи толкова злоба на едно място не съм срещала не е истина ужас срамота Embarassed
Не е злоба, а възмущение.  Naughty

# 1 172
  • София
  • Мнения: 580
според мен в ББ3 най-много се изложи Ева дори снощи в Сделка или не

# 1 173
  • София
  • Мнения: 2 356
Защо какво е станало?

# 1 174
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
дано ББ4 да бъде пълен с типажи тип Боян това може би ще ви се хареса и ще ви направи щастливи толкова злоба на едно място не съм срещала не е истина ужас срамота Embarassed

Аре сега  Naughty Не те кефи атмосферата ли  newsm78 Дишай!

# 1 175
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
според мен в ББ3 най-много се изложи Ева дори снощи в Сделка или не
Я разкажи, че и аз не можах да гледам Сделка или не Praynig

# 1 176
  • Мнения: 1 792
дано ББ4 да бъде пълен с типажи тип Боян това може би ще ви се хареса и ще ви направи щастливи толкова злоба на едно място не съм срещала не е истина ужас срамота Embarassed
ти да не би да си възхитена от ББ3,и ако да на кое по-точно.на "умните и интелигентни момичета "или на ПОБЕДИТЕЛКАТА Sick

# 1 177
  • София
  • Мнения: 580
на шауто
все пак тези момичета няма да живеят в къщи тъй че.......споко живота продължава

# 1 178
според мен в ББ3 най-много се изложи Ева дори снощи в Сделка или не
За какво пък да се е изложила Ева  Thinking

# 1 179
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
според мен в ББ3 най-много се изложи Ева дори снощи в Сделка или не
За какво пък да се е изложила Ева  Thinking
Абеее  newsm78 аз го гледах и не забелязах да се е изложила, ама ... може да съм била разсеяна  newsm78

# 1 180
  • Мнения: 550
Тризначките ми приличат на изрусени циганки, Паломчето като, че ли имаше нещо, дето шава в главата, но май акъла повече й беше в това какво й шава в гащите, та й беше трудно да мисли. Но те всичките са много млади, сигурно живота ще ги научи по-нататък.  А Лиляна е отвратителна лигла, с абсолютно смехотворни претенции. Наистина баща й има печеливш бизнес и най-вероятно й помага финансово, но да предположим, че са по-заможни от последните десетина години. А тя твърди, че е родена дама......... периода май го бърка. За мен Тодор беше готин, но се страхуваше да признае слабостите си, а всеки ги има. Леля Вили е народен човек, заслужаваше в есента на живота да спечели парите за достойни старини, но....
Съжалявам за Гаро, много рано си тръгна и мисля, че беше режисирано от ББ. А останалите просто ги забравих....

Общи условия

Активация на акаунт