БИГ БРАДЪР- ФИНАЛ

  • 29 527
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 1 155
  • София
  • Мнения: 10 858
Нестига, че са грозни а и още повече са ги загрозили с тоя Фотошоп. Само погледнете как са пипнали лявото око на най - лявата от тази снимка Joy Joy Joy А и въобще попрекалили са с Фотошопа в старанието си да ги поне малко годни за корица #Crazy

# 1 156
  • Мнения: 2 622
Поне откъм прически са го докарали  Mr. GreenВеднага си личи,че професионалист им е пипнал косичките JoyЧе каквито бяха проскубанииииии #2gunfire

# 1 157
  • София
  • Мнения: 5 605
Нестига, че са грозни а и още повече са ги загрозили с тоя Фотошоп. Само погледнете как са пипнали лявото око на най - лявата от тази снимка Joy Joy Joy А и въобще попрекалили са с Фотошопа в старанието си да ги поне малко годни за корица #Crazy
Еееее то тук направо не можеш да ги познаеш, че са те...

# 1 158
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 336
УжасТ, средната направо не им е сестра, толкова много са ги променили  ooooh! Пък дупетата им... мъъъъничко от целулита им да бяха оставили, ей тъй за цвят Whistling

# 1 159
  • Мнения: 2 759
       Изглеждат чудесно за 63 годишна корица  Peace.

# 1 160
  • София
  • Мнения: 723
Писах в другата тема, но и тук ще си кажа мнението.Първо тази в средата и тази зад нея нямат нищо общо с тризначките на външен вид.Попрестарали са се с фотошопа.Второ-както и да изглеждат за мен ще си останат  Sick Sick.

# 1 161
  • Мнения: 4 370
Уж моралистки го играеха!  newsm62
Те сега като видяха малко пари и даваййй към печелбарство!

# 1 162
  • Мнения: 3 835
Да, то бяха конски на тема морал.  #Crazy  Превариха неморалните отсекъде.
Фотошопът е играл повече отколкото при Лили Иванова в първия брой.
Поне са добре гримирани и фризирани, че сами се правят на плашила. Sick

# 1 163
  • Мнения: 803
То се разбра отдавна, че всичко около тях е фалш.
В мига, в който казаха, че няма да се снимат за Плейбой, аз само се зачудих дали ще е коледния брой или януарския. Mr. Green

# 1 164
Нищо лошо няма момичетата да се снимат в Плейбой,тъпото е да тръбят че нямало да го направят,а да се окажат жалки манипулаторки,но изненада ли за някой това? Хареса ми Лили заради нейната въздържаност и интелект,не бих казала образованост,но все пак е доста умерена.Никой от ББ3 не блестеше с интелигентността си,но победителя трябва да е достоен човек,не гений.Не харесах близначките не защото са лоши или тъпи,не са нито едно от двете,но са невъздържани,критикарки и не изслушват хората,малко са незрели за мен.Нямах фаворит.
И няма такова нещо като недостоен българин,в българия има всякакви хора както навсякъде по света.

# 1 165
  • Мнения: 4 076
Нищо лошо няма момичетата да се снимат в Плейбой,тъпото е да тръбят че нямало да го направят,а да се окажат жалки манипулаторки
Сигурно ще кажат,че пак не са разбрали за какво ги снимат.Като саботьорската мисия например... Simple Smile
Гнусна ми е корицата не заради провисналите им телеса,а заради лесбо елемента,все пак са сестри SickАми да бяха сложили и братята им отзад да се подпират-Новогодишна оргия у Станчеви-отврат!Очаквах повече от Къркеланов,доста безидейни снимки.
Е,честито на малкото,които подкрепяха скромните,бедни девойки от народа.Нали искаха да им се помогне финансово.

# 1 166
# 1 167
  • Мнения: 1 284
трите сега въобще не си приличат

# 1 168
  • Мнения: 3 835
Нова ТВ много се изложиха с избора на победител!  #2gunfire
Леля Вили определено беше много по-добре във всяко едно отношение. Ама сигурно много мазно готви жената и затова я пренебрегнаха.    Laughing
Не знам дали някой ще гледа ББ4 (ако има такъв).

# 1 169
  • София
  • Мнения: 581
дано ББ4 да бъде пълен с типажи тип Боян това може би ще ви се хареса и ще ви направи щастливи толкова злоба на едно място не съм срещала не е истина ужас срамота Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт