Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 80 484
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 12 109
Ох бе, Сис 😂

# 601
  • Мнения: 7 351
Хехе, значи не само ние вярваме, че ни пръскат Joy
Вчера имаше забавна статия в Неновините за контра пръскане, с което да неутрализират лошото, посмях се от сърце.

# 602
  • France
  • Мнения: 13 034
Къде да намеря литий, че да пръсна малко на децата?

# 603
  • София
  • Мнения: 10 395
В аптеката, до брома (за мъжете, които много искат).

# 604
  • Варна
  • Мнения: 2 038
Аз успях да си завърша цветарника. Оказа се, че до този имам място за още един. Доста по компактно стои всичко. Simple Smile
Скрит текст:

Голямо тичане беше тази седмица. Надявам се другата да завършим апартамента и по нататък обзавеждане, декорация да си правят собствениците.

Искам да си сверя часовника. Удачно ли е дете на 7 години да го пускам на пижамено парти/ преспиване в чужда къща ? Имайте предвид, че не познавам родителите на детето в чиито дом ще бъде това парти. Уверяват ме, че всичко ще бъде наред, но аз се притеснявам да го пусна в къща на непознати хора. С майката на другото дете сме само на едно " Добро утро!, Здравейте! " сутрин докато изпращаме децата и дотам. Моят реве и се тръшка, че никъде не искам да го пускам. Аз за момента отговорих завоалирано, че ще си помисля. Рано ми се струва за такива преспивания. Simple Smile

# 605
  • sf
  • Мнения: 10 210
Аз винаги съм ги пускала навсякъде, стига да знам точно с кой и къде са и да имам телефонна връзка.

# 606
  • Мнения: 6 533
Флорен, мога да разкажа при нас как беше, но съвет не бих дала.
Нашите деца ходят при приятелчета с нощуване от 4-годишни. Само при семейства, които добре познаваме и с които имаме добър контакт. При нас също идваха деца на пижамени партита, имаше периоди в които всеки уикенд си имахме по едно-две гостенчета у нас. Намирам тези изживявания за много положителни за децата - в посока повече социализация и социални умения, повече самостоятелност и самоувереност, както и придобиване на различен опит извън семейството. Към 4-5 клас тия мераци за пижамени партита рязко приключват, но пък им остават хубави спомени и хубави приятелства.

# 607
  • Мнения: 14 821
Флорен,цветарникът ти е Уау! 😍 Браво.
За пижаменото парти,за мен зависи от детето. Моето едва ли ще се престраши да отиде някъде без мен. 😂 Дори на еднодневната екскурзия от ДГ не отиде,като разбра,че ще е без мен. Та ако детето иска,не бих го спряла.

# 608
  • Мнения: 6 272
Аз съм от антисоциалните,не вярвам и моя да иска пижамено парти,на пет е.Честно казано две деца са ми предостатъчни.Друг е въпроса че при непознат не бих ги оставила никога,знам че съм филмарка ама може да му дадат нещо или кой ги знае кви са родителите.Не искам да те настройвам,ако сте близки и се познавате е едно,ако ще ти е по спокойно направете вкъщи пижаменото парти.

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 40 887
Привет!
Спортя с бира щот нали помага Wink
Докторката каза, че имам камъмяк и в др.бъбек, а на прегледа преди месец нямаше...Rolling Eyes Боцна ми инжекция и каза в понеделник пак да ида. Нещо за болница спомена, ама дано няма...
А утре ще пътуваме, че вечерта ще сме на софра, заради на мама РД. Той е в неделя, ама няма как тогава...дано нямам дерт Head Band

# 610
  • sf
  • Мнения: 10 210
Нали знаете израза "гъз глава затрива"?! Май за мен е писан. Изядох една паница миди с лук и люто,изпих няколко коктейла с бяло вино и преполових кутия Линдор. Тежко ми е, едва гледам. Кучето мрънка да излиза, но няма да е зле да го послушам, та поне малко да ми олекне.

# 611
  • Варна
  • Мнения: 2 038
До понеделник все ще взема решение за пижаменото парти. Притеснения имам всякакви. До този момент децата не са се делили от мен. Странна ми е ситуацията. Зная, че с другото момче са приятели и са постоянно заедно в училището. Пазят се, прикриват се, споделят/ разменят храна и вещи.  Хем ми се иска да го пусна, хем ме притеснява, че не познавам тези хора. Simple Smile

Благодаря за съветите, споделения опит.

Ени, :beer

# 612
  • тук и там
  • Мнения: 11 682
И аз да каже, че при нас се приема за нормално и си ходят от малки на такива пижамени партита. Родителите на децата,които са канили  моето,са се свързвали с мен,но става въпрос за деца от един клас все пак, и децата са си приятелки. За Хелоуин май в нас ще има. Каката иска да кани две приятелки. Ние нямаме нищо против, стига родителите им да ги пуснат. Щели да си разказват страшни истории, да гледат страшни филми и да ядат пуканки.
В съседката също  е ходило едното дете на пижамено парти. Майката щеше да го оставя нейното  в къщи за два дни,докато  е в  в командировка, попита ни, ние бехме окей с идеята, но после го остави в друг негов приятел-съученик. С майката не сме близки, съседка ни е, познавам я. Децата са приятели и играят заедно почти всеки ден- в смисъл, нито тя, нито ние виждаме нещо притеснително в това. Но разбирам и тези родители  ,които се притесняват.

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 21:47 от Кайсия

# 613
  • Мнения: 12 236
Преядох със... замразена пица. Преди 30 минути се прибрах. Единственото, което имах сили да направя беше, да отворя фризера и да включа фурната. За тази вечер, толкова.

Последна редакция: сб, 08 окт 2022, 04:52 от 🧡 Clo 🧡

# 614
  • Мнения: 15 356
Ами свърших си работата  и мисля да полегна.Не че съм работила от зарана,станах в 7 и на обед направихобедна  почивка и даже дремнах .Гледах лекции,четох,създавах,рекламирах се ,общувах с родители и май това беше днес.
Сис,хлопни го  с тигана по главата и да почива,а вие се лекувайте !

Общи условия

Активация на акаунт