Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 80 483
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 630
  • тук и там
  • Мнения: 11 681
Добро утро! Излюпих се  преди час. Моите още спят.Мисля днес да  си боядисам косата, че доста бели корени имам пак.Болните да оздравяват!
Уми, защо не пробваш с валидол? Това за сърцетупа.Поне е безобиден, а може да помогне.

# 631
  • Мнения: 3 809
Смуках тази нощ и ме поуспокои.Той пък има захар май, аз захар не бива да ям, но по- малкото зло е.

# 632
  • Варна
  • Мнения: 10 687
Смуках тази нощ и ме поуспокои.Той пък има захар май, аз захар не бива да ям, но по- малкото зло е.

Днес как е кръвното? Да не би да е от стрес? Нервна криза? Не е задължително да си вече с високо кръвно.

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 40 887
Уинд, имам бе...отдавна имам дерт с тия бъбреци. Наследство от тати...болни бъбреци и здрави зъби взех Simple Smile
Ще пия чайове, гулията 2п.дневно и да видим...
Сега уж шавам...

Уми, може и моментно да е...наблюдавай.Да не е паник атака? МУ по едно време така правеше...

Всички болни да се оправят! Kissing Heart

# 634
  • Мнения: 3 809
Абе ,от понеделник в следобедните часове съм така.Карам на валидоли и мента, глог и валериан.Тази сутрин е добре, но аз не се чувствам добре от недоспиването.Кафе не смея да пия повече от едно,а така ми се пие още едно кафенце.
Моля се на Бог да не ставам хипертоник, че хормона заради щитовидната едва преживях, не знам как ще преглътна още едни хапчета до живот.А и много ме е страх от високо кръвно.Снощи като видях апарата и се сварих.

# 635
  • Мнения: 18 623
Мента, глог и валериан на капки също помагат за сърцебиене. Но май валидолът е по-добре.

И аз поспах до към 8:30. Кучето вече беше започнало настойчиво да бута вратата на спалнята (бута я с нос, тя после се затваря, а той остава навън), което тук му е ритуалът да извести, че му се излиза. Изведох куче и се прибрах за палачинки. Времето ще е чудно днес. Вчера изчистих, за днес ще остане пералня и пазар.

# 636
  • Мнения: 7 351
Уми, може наистина да е нещо моментно заради напрежение, но все пак отиди на преглед. Не е приятно, ако наистина става въпрос за трайно повишено кръвно, но има медикаменти, с които се коригира. Моето винаги е било ниско, в последно време забелязвам как постепенно започва да се качва. Още е в нормални граници, но тенденцията е видима.
Ваичка, намери ли зъболекар?

Зелето се запича във фурната, минах с прахосмукачката и парцала, една пералня се суши на терасата, втора се върти. Имам кактуси за пресаждане, единият май няма да го бъде. Толкова добре си растеше, не разбрах какво му стана. Изкушавам се следобяд да се разходя до кактусовата оранжерия.

Утре смятаме да се разходим до Троянския манастир. Донси, от кой ликьор да си купя?

# 637
  • Мнения: 12 236
Дайте ми идея за готвене. Нещо с кайма, различно от гнезда и мусака. Че да няма и чушки, защото дЯтито ги отказва в момента. Нещо, което би допаднало на претенциозен предпубертет. Почти приключих с ОИ, остава един бърз пазар до Метро.

# 638
  • sf
  • Мнения: 10 210
. Донси, от кой ликьор да си купя?
Пила съм вишнев, орехов, смокинов и от сливи. Най харесвам вишшневия, но всички са хубави. Особено с лед и спрайт. 😁

# 639
  • тук и там
  • Мнения: 11 681
Завъртях и аз едни палачинки. Не беше най-доброто ми изпълнение, щото малко импровизирах и на око ги бърках, но се изядоха. Гледам тази сутрин няма паяжина..(вчера пак я изчистих).Каката вика,че сигурно предният път не съм я изчистила просто ,само съм си мислела да я изчистя и съм забравила..Лошото е, че може и да е права.Оф, плаша се понякога от себе си и ми идват някакви  кофти мисли  ,че  може да  е  примерно начален стадий на Алцхаймер..Самоуспокоявам ,че сигурно е от ЕГН-то, ама ще излъжа ако кажа че не ме притесняват тези  проблеми с паметта..

Сlo, cпагети болонезе?  Моята тийнка много ги мори..Май няма тийн ,който да не обича паста и пица..

Последна редакция: сб, 08 окт 2022, 11:59 от Кайсия

# 640
  • София
  • Мнения: 2 115
Кло, пълнени тиквички, спагети болонезе
Уми, може и от времето да си се повлияла в момента. Избягвай соленото и киселото.
Аз ще се поразходя днес с децата навън, за да използваме хубавото време. 😊

# 641
  • Мнения: 3 809
Кло, лазаня.У дома много я тачат.
 Кайсия, как си с щитовидната жлеза?Аз също съм зле с паметта и все на щитовидната го отдавам...
Родива, надявам се да е инцидентно или последствие от изкарания рино- вирус.
Знам, че ще ми се смеете, но и за уруки си помислих..

Последна редакция: сб, 08 окт 2022, 12:47 от umi zoomi

# 642
  • Мнения: 835
Кло, щях да кажа супа топчета, понеже това правих вчера, но с претенциозния предпубертет, се отказах. Та, да... Спагети или лазаня са най - добрите шансове да се хареса.
Вай, дано намериш читав зъболекар по - скоро.
Започна косопада при мен. Най - много харесвах това на бременността, че не се занимавах с паднали косми навсякъде.
 Не мисля, че имам следродилна депресия, но ми е смотано едно напоследък.

# 643
  • Мнения: 2 268
Намерих. Антбиотик ми изписаха, съвсем очаквано.

# 644
  • Мнения: X
Кло, шведски кюфтенца (икейски)?

Общи условия

Активация на акаунт