На море в Турция - тема 76

  • 53 002
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 3 960
и ми е непознато това със запазването, а чувам че е голям проблем.

проблем е в голямата тарапана и гъчканица когато шезлонгите на по хубавите места не достигат
почти успокоително за вас е че септември тълпите понамаляват

# 271
  • София
  • Мнения: 1 429
Ааа, не е "някакъв си там" 🙂 Избрах го заради водните пързалки, добрите оценки, ол инклузива, ниската цена и по снимките ми хареса. Това е Palmin hotel.
Написах "взех, че резервирах", защото го направих без да зная през септември дали ще е хубаво времето там - това трябваше да го проверя преди резервацията. Но тук ми казвате, че времето обичайно е подходящо тогава, така че благодаря! 😊
Имам и друг въпрос: в коментарите за хотела четох, че въпреки табелите да не се резервират шезлонги с хавлии, това там се случва често. Какво се прави в такъв случай? Живея в Бургас и на морски курорт никога не съм ходила. Ходим по плажове, където няма чадъри и шезлонги, и ми е непознато това със запазването, а чувам че е голям проблем.

Нали видя, че е на 500 м от плажа, абсолютно някакъв си хотел е, въпреки, че в трипа е с нелош рейтинг. 4 звезди, абсолютно бюджетен и посредствен хотел, дай 200-300 лв повече и го смени с Батихан, Атлантик, Флора Гардън. Сега прочетох.....чадъри и шензлонги на плажа с/у заплащане. Безжичен интернет само в лобито. Приятелски съвет - разкарай се от тоя хотел, дай повечко пари за Атлантик, аквапарк, анимация, храна, плаж, всичко е топ.

Последна редакция: ср, 02 ное 2022, 12:37 от valerko

# 272
  • Мнения: 419
и ми е непознато това със запазването, а чувам че е голям проблем.

проблем е в голямата тарапана и гъчканица когато шезлонгите на по хубавите места не достигат
почти успокоително за вас е че септември тълпите понамаляват
Аз не веднъж съм молила служителите да ми съдействат в намирането на такива. В 99%случайте съм с успех. Това обикновенно е първите дни, после и Аз почвам, какво да се прави, иначе седиш къде те  сложат

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
Турс клуб вече имат качени цени за автобусни програми.Гледайте в онлайн резервация.

# 274
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 52
Здравейте,и аз се оглеждам за ранни записвания.Моля ,ако някой е почивал в хотел Liberty Fabay за отзив.Плаж,обслужване,храна... С висок рейтинг е ,но ме притесни плажа чакъл/пясък.

# 275
  • Мнения: 242
Здравейте,и аз се оглеждам за ранни записвания.Моля ,ако някой е почивал в хотел Liberty Fabay за отзив.Плаж,обслужване,храна... С висок рейтинг е ,но ме притесни плажа чакъл/пясък.
Плажът е пясък с малки камъчета на влизане в морето. Не е проблем. При леко вълнение, морето изглежда мътно и не на всеки се харесва. За всичко друго няма никакви забележки.

# 276
  • Мнения: 1 289
Здравейте! Нашата група от 8 до 12 човека вече 4 пъти сме били в Камелия,Сиде, много ни харесва там, но аз вече искам да сменя, омръзна ми! Лошото е, че всички останали настояват пак да ходим в Камелиите! Понеже аз съм организаторът, искам да им предложа алтернативен хотел, подобен или по-хубав, в същия ценови клас, но непременно да има тенис кортове и голяма площ. Аз огледах новите оферти на няколко фирми, но не мога да преценя. Бихте ли предложили идеи, ако имате повече впечатления?

# 277
  • Мнения: 3 402
Вижте Vonresort. Според мен са сходни.

# 278
  • Мнения: 186
Здравейте,и аз се оглеждам за ранни записвания.Моля ,ако някой е почивал в хотел Liberty Fabay за отзив.Плаж,обслужване,храна... С висок рейтинг е ,но ме притесни плажа чакъл/пясък.
Смело резервирайте!
Много добър хотел!
Не е някакъв супер лукс,  но е много, много добър!
Страхотни предложения в ресторанта!
Всяка вечер суши секция,  доста прилично!
Морски дарове почти всяка вечер.
Миди,  калмари, скариди, раци и др.
Алкохол, марков и качествен местен.
Добро обслужване и мениджмънт !
Анимационна програма, особено вечерна, много добра!
И.....24 часова сладкарница със страхотни сладкиши, кремчета, пакетиран и насипен сладолед.
Бях втората половина на септември.
Един от най-добрите хотели в които съм била, от този ценови клас !

# 279
  • Мнения: 52
Здравейте,и аз се оглеждам за ранни записвания.Моля ,ако някой е почивал в хотел Liberty Fabay за отзив.Плаж,обслужване,храна... С висок рейтинг е ,но ме притесни плажа чакъл/пясък.

Liberty Fabay 5☆ Отлично обслужване, разнообразие от храна, плаж пясък и широка ивица, за две стъпки камъчета после пясък на дъното. Не става бързо дълбоко. Наоколо няма възможност за разходка, освен на територията на хотела. Фетие е на 10 км, с бусче или кола може да ходите по всяко време.

# 280
  • Мнения: 1 289
Вижте Vonresort. Според мен са сходни.

Вонресорт за съжаление няма тенискортове...

# 281
  • Варна
  • Мнения: 71
Здравейте! Моля за помощ 😉 Според вас кой хотел ще се хареса повече на двама тийнейджъри - на 12 и 15 години-Vonresort, Long beach или Kameliya Aishen k club? Приемам и други предложения 🙂

# 282
  • Мнения: 6 624
Привет!
Оглеждам се за ранни записвания и ми хареса  Гранд Белиш.
Някой с лични впечатления от хотела?🙂

# 283
  • Мнения: 711
Като гледам цените на ранни, направо съм втрещена. Белек ми се вижда абсолютно недостъпен, Сиде също е много над бюджета, вече започвам да се оглеждам за Алания. То вярно инфлация, ама чак път колкова Flushed

# 284
  • Мнения: 810
Като гледам цените на ранни, направо съм втрещена. Белек ми се вижда абсолютно недостъпен, Сиде също е много над бюджета, вече започвам да се оглеждам за Алания. То вярно инфлация, ама чак път колкова Flushed
Абсолютно съм на същото мнение!

Общи условия

Активация на акаунт