На море в Турция - тема 76

  • 52 745
  • 740
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 170
Излизат само оферти за Кушадасъ, явно ще трябва да поизчакаме за останалите!

забранили сте ЛС - как да ви пратим инфо ?
Вече можете!

# 346
  • София
  • Мнения: 1 422
Здравейте, с коя агенция ще пътувате?

Днес капарирах Камелия Фуля, с още 100 лв нагоре за 24 ч докато комуникираме с агенцията на имейл... т.е. цените вървят нагоре категорично. Исках да чакам оферти от всички агенции, черен петък... но се отказах.  Три семейства сме, надявам се всичко да е наред и да си изараме прекрасно, напук на всичко 😁

Аркадия....Това много не го разбрах....преди два дни например са ви казали цена хххх лв., и като сте отишли на следващия ден да платите капаро са ви искали хххх+100, така ли? Коя е агенцията?

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Не знам какво се изненадвате ,че едно пише в сайтовете за цена в даден хотел ,а когато се обадите да питате или да отидете на място е друга?Това се случва от години.Пазара е динамичен.Хубавите и изгодни хотели се изчерпват бързо .Цената я определят партньорите на нашите агенции в Турция.Нашите вече започнаха да се тюхкат,че не знаят как ще продават на тези цени и че някои малки агенции може да фалират.

# 348
  • Мнения: 62
Здравейте пак! Аз все още се двоумя между Клуб Мега Сарай -Белек и Pine Beach Belek, но не разбирам защо не мога да намеря отзиви от българи и на първа страница за Мега сарай? Нима никой не е бил в него? Аз бях с впечатление, че това е един от най- посещаваните хотели в Белек. За Pine има на първа страница .Прегледах руските отзиви( иначе са много положителни).  Иначе има и други хотели, но са ни над лимита.
Здравейте, включвам се с отзиви за хотел Мега Сарай. Миналата година посетихме хотела за първи път и макар че никога не повтаряме, тази година отново избрахме този хотел за лятната си почивка.
Плюсове : хотела е просторен, храната разнообразна и изключително вкусна ( винаги имаше поне по 4,5 рибни ястия, калмари, турски специалитети, суфле, домашен сладолед, много плодове и зеленчуци и др. . Има малка сладкарница, в която освен вкусни сладки неща има и много добро кафе, фрапе, фрапучино, френски макарони и тн. Има и няколко ала карт ресторанта с приятна атмосфета и добра храна. Плажа е уникален, ситен пясък и сравнително плавно става дълбоко. Децата се радват най-много на платформата за скачане в морето. Аквапарка е средно голям, но забавен, особенно за по малки деца. Анимацията тази година беше доста по-добра от миналата, но може да се работи в тази посока 😁. Баровете работят на макс през целия ден, няма опашки и не се чака повече от 2,3 минути. Често обядвахме в ресторанта на плажа. Храната там не е толкова разнообразна като в основния ресторант, но има достатъчно избор ( риби, агнешко, телешко, пилешко, калмари, пилешки хапки, плодове, прясна паста, и др. Веднъж седмично се организира пяна парти на плажа. Стаите се почистват ежедневно, минибарът също се зарежда всяка сутрин. Следобед има гофрети, понички, бургери, пилешки хапки, пълнен картоф, сладолед и др.
Минус: След 10ч трудно можеш да намериш шезлонг на плажа. Още в 8ч повечето са запазени ( от ранобудни туристи Simple Smile).
Като цяло, хотела е страхотен препоръчвам с две ръце.

# 349
  • Мнения: 3 386
Обяснявам подробно - видях добра цена на сайта и им писах. Оказа се, че актуалната към момента е вече друга. Уточнихме я. Тъй като сме три семейства, трябваше и с тях да съгласувам и накрая се оказа, че цената отишла още нагоре. Потвърдих, подписах и капарирах. 
За трите стаи си е сериозна сумата на поскъпването от обявената първоначално на сайта, но... здраве да е, дано си изкараме страхотно 😄

# 350
  • Мнения: 66
Здравейте!
Можете ли да ми препоръчате хотел в Анталия - Лара, Белек или Сиде за новогодишните празници? Бихме искали хубав хотел,  да има добра кухня, лунапарк или някакви забавления за деца на 4 и 8 години.
Благодаря!

# 351
  • Мнения: 1 286
Tweety_M  много блгодаря за изчерпателното и полезно мнение!

# 352
  • Мнения: 183
Здравейте!С колко приблизително е разликата от цената на офетрите с автобус и цената със самолет от София до Анталия?Горе-долу да направя сметка.Ще съм много благодарна за информацията!

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Някой тази година да е посещавал Титаник Мардан Палас ?
Следя за оферти за този хотел септември месец.

# 354
  • sofia
  • Мнения: 693
Здравейте!С колко приблизително е разликата от цената на офетрите с автобус и цената със самолет от София до Анталия?Горе-долу да направя сметка.Ще съм много благодарна за информацията!
Около 400 лв на човек отгоре, със самолет.

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 14:52 от Tюркоаз

# 355
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Много полезно инфо, благодаря!
Сега да не изкупите всичко тия дето сте с автобуси, че чакаме и ние Simple Smile

# 356
  • София
  • Мнения: 2 846
Имате ли опит с Direct booking? Платформата надеждна ли е?

# 357
  • Русе
  • Мнения: 679
В Анталия през май месец водата става ли за къпане или още е студена?

# 358
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
В карай на сметка, освен Акватур, някой друг има ли вече самолетни програми?

# 359
  • Мнения: 1 445
В карай на сметка, освен Акватур, някой друг има ли вече самолетни програми?

Тез тур,аз резервирах през тях.

Общи условия

Активация на акаунт