Нашите кухни - тема 92

  • 38 628
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • при него
  • Мнения: 1 230
По поръчка е да.

Това е модела, за визия, снимка от Интернет, може би дори дойде от някоя от темите тук.
Скрит текст:



Ето я още веднъж моята, под леко друг ъгъл. Съжалявам малко, че не сложих черна мивка и смесител. Всички други аксесоари ги избрахме черни и малко се бях притеснила сякаш. Към ден днешен, много ми върви черното.
Скрит текст:

# 61
  • Мнения: 443
Speed Queen страхотна кухня ♥️
Лесно ли се цапа и съответно чисти гърба и плота?
Много ми харесва! Помещението само кухня ли е?

# 62
  • при него
  • Мнения: 1 230
Blue sky, благодаря!
Помещението е кухня с усвоен балкон, в панелен апартамент, т.е. кухнята не е особено голяма. Хубавото при това разположение, е че сложихме плота малко по-в-страни от основната част на кухнята, което допринася, основната част от кухнята, съответно плот и гръб, да не се цапат особено. Сложени са там,  за да може аспиратора да има най-краткия възможен път. Като функционалност, не е най-удобното за мен, докато готвя, тъй като е далече от мивката, а и отдясно, докато готвя, всъщност нямам плот, за помощна чиния например. Но свикнах, не съжалявам.
Материалите са от Kaindl. Попиствам веднъж седмично с влажна кърпа или евентуално с препарат за стъкло. Черните дръжки обаче, си ги забърсвам по-често.
Скрит текст:

# 63
  • Мнения: 405
Скорошна панелка подобно разположение


За сиво-белите кухни ето скорошен проект за идеи в 2 варианта, не е брандиран проектът, нека е за идеи и да се споделят реални материали в темата.
Материалите са сив и бял мдф agt supramat, който не оставя пръсти. Плот и гръб Egger чикаго светъл. Има и Тв модул със същите материали


# 64
  • при него
  • Мнения: 1 230
Ние се отказахме от Egger, защото нямаха плот с постформинг от дървесните. Това миналата година, сега не знам как е. Дали е било проблем с доставките заради корона-та, или друга причина, но нямаха. Затова Kaindl.

# 65
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Само минавам...няма по-дефектни плочи от тези на Kaindl, рядко ги използвам, но от време оно все имат някакви проблеми с покритието.

# 66
  • при него
  • Мнения: 1 230
Shadowman,   какво имаш предвид, защото аз към момента, дефекти не виждам.

# 67
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Примерно липсва част от ламинта, напукан ламинат, или има само бял ламинат като петно на шарена плоча. Когато се режат листовете описаните дефекти може да се нагласят така, че да се изрежат и да идат в кофата. Моята кухня също е с кайндел пдч, нямаше дефекти.

# 68
  • при него
  • Мнения: 1 230
Може би и при нас подобни проблеми са елиминирани при рязането. Не виждам такива.

# 69
  • Мнения: 537
Илит, много добре се получило с модулите на Ирим.
И на мен съвсем наскоро монтираха 2 техни кухни, но с мдф гланц, малко да пооправя и ще пусна снимки.

# 70
  • Мнения: 19
Дами, как ви се струват тези два смесителя за кухня:
https://www.tehnomix.bg/smesitel-in-938-pull-out-inoks-kod-b-7015-hr-53938120i или
https://www.tehnomix.bg/smesitel-za-voda-teka-vita-k-938-hrom - този ми е по-симпатичен, но пък ми изглежда прекалено голям.
Приемам и други предложения. Благодаря!

# 71
  • Plovdiv
  • Мнения: 382

Здравейте! Не знам дали въпросът ми е за тук, но преди време оттук взех страхотни идеи, затова пак моля за помощ. Става въпрос за всекидневната с кухня на етажа. Нещо не мога да я подредя. Както и да въртя мебелите, не ми се получава. Къде да сложа маса за хранене. Хем помещението е празно, хем за маса не виждам място. Дайте идеи, ако може нагледно върху скицата. Само да кажа, че до вратата има комин и там ще има камина.

# 72
  • Мнения: 6 290
И аз набързичко пускам една кухня...
..

Последна редакция: вт, 11 окт 2022, 10:11 от second

# 73
  • Мнения: 443
Second не се вижда, поне при мен!

# 74
  • Мнения: 6 290
поправих линка

Общи условия

Активация на акаунт