СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" част I

  • 9 265
  • 264
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 392
Момичета, най- после е ясен часът на тържеството в дом " Дъга". Ето това е  написало майката, която пусна тема за децата в дома в добрички форум:
Така, значи:
Тържеството ще бъде на 21.12 (четвъртък) в залата на Център за защита на природата и животните (т.нар. Зоопарк) - входът е откъм Дружбите, сградата е преди да се влезе в Зоопарка през оградата, вижда се добре, има пред нея българско и швейцарско знаме.
Час: 14 часа (два следобед). Елате десет минути по-рано, за да може да се започне на време.

Поканение са всички, които биха искали да подпомогнат работата с децата от дома - финансово, с време, което да отделят за занимания с тях, или с друга помощ (има и други начини да се помогне).


Моята работа все още е висяща Sad, (все още няма на кого да оставя малкото), но в най- лошия случай ще гледам да ви заведа дотам, за да не се лутате из Добрич. Ще държа връзка с Монда.

# 196
  • Мнения: 1 187
Споко  Hug нищо страшно не се е случило!
Flowers Bouquet

# 197
  • Варна
  • Мнения: 737
Ние сме болни и ще пропусна коледното тържество.  Sick
А така ми се искаше..........

# 198
  • Мнения: 748
Последно колко сме -  с коли, без, късни, ранни?

# 199
  • Мнения: 705
аз потвърждавам за утрешното тържество - прибиране рано, без кола, ще бъда в лучано на мамбо в 7.30ч.  Peace

тази вечер мога да дойда към 22ч, ако не е късно и все още сте в пицарела, но не ми е сигурно излизането newsm78

# 200
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Възникна инициатива и нужда да се посети Звеното в Аспарухово.
Навярно тази или другата седмица, не сме уточнили дата и час ще отидем и ще занесем разни нещо.
Който има излишни бебешки и дамски дрехи и обувки, всякакви бебешки аксесоари, както и храни в срок, може да пише тук, да донесе до някоя от нас или ще се намери кой да й ги вземе  от дома.

# 201
  • Мнения: 311
Ауууу чудна убавня! Ще видим мишоците. Някой многознаец да даде инфо колко мами, колко бебока има там. Мамите и дечковците какви размери носят /горе-долу/...

# 202
  • Мнения: 3 595
Утре ще звънна да проверя...Няма да давам телефона тук, ако някой го иска на ЛС  Heart Eyes

# 203
  • Мнения: 180
Момичета, ще се има сбирка за всички членове и симпатизанти на сдружението /тоест, който иска да заповяда/ в сряда от 19.30 в Пицарела на Проектанска! Ще се видим, пийнем, хапнем и побъбрим  Hug по повод регистрацията му.

Час преди това /18,30/ ще помоля всички учредители и членове да присъстват на работна сбирка в бар"Етно".

Ami az sym chlen, no iztyrvah sreshtata! V slyncheva Ispaniq sym!  Flutter

# 204
  • Мнения: 1 448
И аз се разписвам за Звеното, обещала им бях памперси, но все не мога да стигна до там  Sad  ooooh! Утре изчезваме при бабите, ако остане след Нова Година ще дойда и аз с вас  Hug

# 205
  • Мнения: 2 282
Moмичета, чакаме с нетърпение разказите и снимките от днешния купон!  Simple Smile

# 206
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Здравейте!
Както винаги беше хубаво, имаше програма и децата бяха много доволни от факта, че получиха точно подаръците, които са си поръчали на дядо Коледа Grinning. Снимките- като се натуткат фотографите Wink.

# 207
  • Мнения: 5 500
Здравейте!
Както винаги беше хубаво, имаше програма и децата бяха много доволни от факта, че получиха точно подаръците, които са си поръчали на дядо Коледа Grinning. Снимките- като се натуткат фотографите Wink.
И аз постоянно рефрешвам да видя какво е станало. Много се радвам, че дребните са били щастливи!

# 208
  • Мнения: 748
Аз па не искам давам снимки Simple Smile

# 209
  • Мнения: 13 512
Страхотна програма ни изнесоха както винаги децата. Голяма беше радостта им от  играчките-нали Дядо Коледа беше изпълнил желанията им, както бяха написани  писмото. Мисля,че Маленна успя да напраи снимки на сяко  дете поотделно с дядо коледа, които ще прибавим към албумчетата им. В интерес на истината ,този път много се разстроих..гледах ги колко са щастливи и
обгрижени и си ги представях в следващив дом-"Дъга"....много мъчно ми стана.
Бяхме и  в дом "Дъга" в Добрич- гледахме представлението,което децата  бяха подготвили заедно с фондация"Протегната ръка". Срещнахме се по-късно и с директора на дома- много приятен човек, мисля,че присърце е взел нещата в дома. Обсъдихме варианта  да можем да взимаме с нас 3-те деца от 1 клас,които имат братчета и сестрички в Овчарово, за да се виждат и общуват. Той няма нищо против, трябва да  само  подадем молба  до дАЗД  и  съответно да получим разрешение.
Засега в Дъга имат нужда само от дрехи.общата бройка е 50 деца- 37 момчета и 13 момичета. моля,ако имате дрехи ,подходящи за деца в тази възраст,ни пишете, за да ги събраме и  да им ги занесем през януари.
децата имат нужда да се общува с тях....макар и на свободен режим, водят заторен живот, а имат много свободно време.Моля,майките от Добрич,които искат или имат познати ,които искат да се занимават с  децата от този дом, да потърсят контакти. да ги включват в някакви курсове,школи,театрални или танцови школи.Децата имат огромно желание.

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 20:16 от monda

Общи условия

Активация на акаунт