СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" част I

  • 9 238
  • 264
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 039
jjjjjjj

Последна редакция: сб, 23 дек 2006, 23:53 от Malenna

# 241
  • Мнения: 4 187
Вече всички са писали по темата , но да си кажа и аз! Страхотен празник, много вълнения.....Всички се бяха постарали много, и персонала и децата. Направо не усетихме как минаха два часа в песни и забава , докато не дойде най- важният момент , даването на подаръците.
Момичета, не може да си представите каква радост бе това  Hug. От начало , първите имаха търпение да изчакат и да чуят имената си от дядо Коледа , но накрая вече едвам се удържаха всички. Бяхме в гупите, като си отваряха пакетите, страшна радост , направо се просълзих. Честно не мога да намеря точните думи за да пресъздам обстановката.....

# 242
  • Мнения: 301
Браво Маленна!!! Чудесни снимки! Много се изкефих на Гюла... как се радваше милата, и с каква кадифена рокля я бяха пременили... Щях да се разплача като я видях...

Последна редакция: сб, 23 дек 2006, 22:45 от Pippo

# 243
  • София
  • Мнения: 2 210
Момичета  bouquet  bouquet  bouquet!!!
През сълзи се смях докато гледах снимките! Сълзи от вълнение, съпреживях вашето и на децата щастие , смях от сладурските попадение- щастието на Дани в костюма на Батман, симпатягата, който бърза да избяга от Дядо Коледа с подарък в ръце, който няма търпение да бъде отворен, усмивките на малките кукли!
ПОЗДРАВЯВАМ ВИ за всичко!!
Знам, че сме една  идея по-добри самите ние след всичко това, което изживяхме на тези тържества и всичко , което съпреживяваме с тези деца. Радвам се, че се познаваме. Макар и "виртуално" Simple Smile Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 244
  • Мнения: 748
Еми и ние мислим същото за теб!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 245
  • Мнения: 3 595
Еми ти си невероятна!   love001

# 246
  • Мнения: 332
Страхотни снимки.Колко малко трябва на едно дете за да е щастливо.Думи нямам.Дано намеря сили другия път да дойда и аз с Вас.Ако трябва с нещо друго да се помогне пишете насреща съм.

# 247
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Възникна инициатива и нужда да се посети Звеното в Аспарухово.
Навярно тази или другата седмица, не сме уточнили дата и час ще отидем и ще занесем разни нещо.
Който има излишни бебешки и дамски дрехи и обувки, всякакви бебешки аксесоари, както и храни в срок, може да пише тук, да донесе до някоя от нас или ще се намери кой да й ги вземе  от дома.
ами аз съм приготвила една торба неща за там и количка.С кой да се разбера и как? Rolling Eyes

# 248
  • Мнения: 595
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА !



# 249
  • Мнения: 748
Весела Коледа на всички и нека здравето и късмета да са с нас, за да можем да помагаме колкото се може повече !!! Обичам Ви !!!

# 250
  • Мнения: 180
 Не мога да отворя снимките от Малена  Cry

ВЕСЕЛА КОЛЕДА И чЕСТИТА НОВА ГОДИНА   bouquet от слънчева Испания

# 251
  • Мнения: 3 595
Весела Коледа на всички! Аз си пожелавам да има повече дечица, които да намерят уюта на дома и любовта на близките си! Дано има по-малко изоставени човечета и повече осиновени и дарявани с любов! А на всички нас да помагаме с каквото можем на тези, които незнаят какво е да гушнеш мама или татко и да ги прегръщаме по-често, за да се чувстват обичани!
Весела Коледа!

# 252
  • Мнения: 13 512
ЧЕСТИТА КОЛЕДА! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ,щАСТЛИВИ И ВСЕ ТАКА ВСЕОТДАЙНИ,МИЛИ МОМИЧЕТА!

# 253
  • Мнения: 5 500
Весела Коледа, момичета!
Нека да направим така, че да има повече усмивки в детските очички!
Честита Коледа и на Вашите семейства!

# 254
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Човечката е болен и въобще не знам къде се намирам и какъв празник е, щото от няколко дни съм в ролята на люлка.  Crazy Дърта мома станала, пък искала да се гуши и люля.. Тез младити много са друсат начи!!


Честита Коледа и Весела Нова Година на всички!
Много здраве  и успешни благотворни  деяния, радост в детското око и подобрения в законодателната система, все пак!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт