Животът по действителен случай

  • 4 873
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 820
Като се замисля, имате право за Мутафчиев, че е известен и затова са му помогнали. Този мой познат с инсулт ми разказваше колко пари е трябвало да даде за изследвания.

# 16
  • Мнения: 141
Ние това правим - обсъждаме. Темата само за суперлативи ли е създадена? Какво да направя като за мен предаването е слабо, та слабо, направо на долната граница на слаботото.
Че да не съм се обърнала конкретно към вас? Никой не е задължен да ръси позитиви и суперлативи в темата. Друго имах в предвид. Не е много готино да слагаме грозни определения на водещата, на гостите, на този и на онзи. Някои може би не правят особена разлика между коментиране на предаването и слагане на етикети.
Пак ще се доуточня, нищо лично към никого.

# 17
  • Мнения: 4 444
Мижав интерес към предаването 🤣🤣🤣

# 18
  • Мнения: 5 820
Не го и гледам вече.

# 19
  • Мнения: 802
Днес го гледах за първи път, няма и да повторя.

# 20
  • Мнения: 1 116
Случайно попеднах на преданането.Какво желаете да постигнете с предаването?Красота, изисканост или грозота? Вие би трябвапо да изграждате в младите хора вкус към хубавото, изяшното! А каква красота видяхте в напомпаните /грозни/ устни на двете коментаторки, предполагам, чалга певици? Това ли са критериите  Ви за вкус и изящество, на това ли ще възпитавате младите хора? Няма ли интелигентни и красиви млади момичета с естествена неподправена красота?
 Нямам нищо против естетичната хирургия, но наистина естетична!!!

# 21
  • Мнения: 220
Гледах две предавания и не ми хареса. Загубиха ме като зрител.Светлана Гущерова, Анелия... За какво? Да си покажат къшите, които повече приличат на хотел, отколкото на уютен дом. Да си покажат дрехите и обувките? Трудни моменти? Кой не е имал? Всички минаваме през трудни моменти и губим близък човек. Втората част с корекциите... Жена с операция на гърда и с кахър за белезите. Друг кахър, че ушите й били смешни... Аз съм с една гърда, но всяко утро благодаря, че съм жива. Слагам подплънка и придължавам,има хора без крака и ръце... И след корекциите въпросната кахърна дама не мисля, че стана по-красива, напротив. Преди това беше много по-добре. Човек трябва да остарява с достойнство, а не като маймуна. Превърнахме се в консуматорско общество с лъскава външност, но без душа и неоценяващи какво имаме всъщност.

Последна редакция: сб, 26 ное 2022, 20:40 от Sichi

# 22
  • Мнения: 8 852
Това предаване ли обсъждате? А намерих това  нещо:
Моето Ново АЗ" ЕП.7: Животът по действителен случай

Ако може някой да сложи линк ( за чужбина)

Общи условия

Активация на акаунт