Детски УНГ за домашни посещения, София

  • 198
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, имам бебенце на 2 седмици, но от вчера нещо не е наред. Спи с отворена уста и леко хъркаше, днес сутринта се задави докато спеше, с баща му едвам го съвзехме. Обадих се на Педито тя каза че най-вероятно му била заседнала люспа от адаптираното мляко в носоглътката, тъй като е изцяло та АМ и да сме продължавали да капем в носа физиологичен разтвор и да давам водичка. Проблема е че докато спи виждам как отново се плези леко все едно се опитва да избута нещо и леко похърква отново. От толкова разтвор и дърпане на "сополи" които почти няма, имам чувството че му раздразних много нослето. Много ще съм благодарна ако някоя от вас е изпадала в подобна ситуация и сподели как е процедирала или ако някоя от вас има телефон на детски УНГ който да дойде да го прегледа, тъй като е Неделя и сме извън София, но това не пречи мъжа ми да вземе доктора от някъде.

# 1
  • София
  • Мнения: 29 054
В АМ няма люспи.


Педиатърката има договор със спешен кабинет. Ако в момента има проблем, защо не заведете детето там?

# 2
  • Мнения: 6
В АМ няма люспи.


Педиатърката има договор със спешен кабинет. Ако в момента има проблем, защо не заведете детето там?

Здравейте, за момента детето спи.

# 3
  • Мнения: 16 897
Какви люспи в АМ?!
С това дърпане на несъществуващи сополи, само ще докарате свръхсекреция от носа.
Смятам, че ви трябва нов педиатър, задължително по-читав.
Също така, смятам, че ако едва сте свестили детето е редно да го заведе те на преглед, физически, не на консултация по телефона.

Според мен може да опитате да държите изправено малко повече време след хранене и да оригвате, като разделите храненето на 2/3. С цел да не се връща храна в хранопровода и да не хърка.

Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 8 036
Ако сте включили отопление, може въздухът да е станал по-сух и от това да се запушва носа. Дръжте по-хладно в помещението на бебето и овлажнявайте въздуха, ако работи печка/парно/климатик.

Общи условия

Активация на акаунт